(visu laiku uz austrumiem)
Grafiks var tikt mainīts un/vai strāvas padeves pārtraukumi
Ceturtdiena, 20. aprīlis
Austrālijas futbola noteikumi
6:00 (piektdiena)
FS2 — AFL: Western Fremantle
koledžas beisbols
19:00
SECN — Arkanzasa, Džordžija
19:30
ESPNU — Florida un Dienvidkarolīna
Pludmales koledžas volejbols (sievietēm)
15:00
PAC-12N — Dienvidkalija UCLA
5 m
PAC-12N — Southern Cal pret Loyola Marymount, LA
19:00
PAC-12N — Kalifornijas Lojolas Mērmountas universitāte
Koledžas lakross (sieviešu)
17:30
ESPNU — Ziemeļkarolīna pie Duke
6 m
BTN — Ohaio iela pie Rutgers
19:00
ACCN — Bostonas koledža Sirakūzās
koledžas softbols
19:00
ESPN2 — Floridas iela Virdžīnijas tehnoloģijā
21:00
ESPN2 — Oklahomas iela Teksasā
golfs
11:00
GOLFA TOUR — LPGA: Chevron čempionāts, 1. kārta, Karltonvudsas klubs, Vudlenda, Teksasa
15:00
GOLF — PGA TOUR: Ņūorleānas Cīrihes klasika, pirmā kārta, TPC Louisiana, Avondale, La.
23:00
Golfs — DP pasaules tūre: ISPS Handa čempionāts, 2. kārta, Išiokas golfa klubs, Umitama, Japāna
Zirgu skriešanās sacīkstes
1 m
FS2 — NYRA: Amerikas Sacīkšu diena
IIHF hokejs (vīrieši)
10:00
NHLN – Pasaules čempionāta grupu posms: ASV pret Latviju, B grupa, Bāzele, Šveice
MLB beisbols
13:30
MLBN — no Minesotas līdz Bostonai
16:30
MLBN — reģionālais pārklājums: LA Angels pie NY Yankees (notiek) vai Kolorādo Filadelfijā (18:30)
19:30
MLBN — reģionālais pārklājums: LA Dodgers pie Chicago Cubs vai Kolorādo Filadelfijā (18:30)
22:30
MLBN — reģionālais pārklājums: NY Mets Sanfrancisko vai Sandjego AZ (notiek)
NBA basketbols
19:30
TNT — Austrumu konferences pirmā kārta: Filadelfija Bruklinā, 3. spēle
22:00
TNT — Rietumu konferences pirmā kārta: Sakramento, Goldensteita, 3. spēle
22:30
NBATV — Austrumu konferences pirmā kārta: Fīniksa, LA Clippers, 3. spēle
NHL hokejs
19:00
ESPN — Austrumu konferences pirmā kārta: Tampabeja, Toronto, 2. spēle
19:30
TBS — Austrumu konferences pirmā kārta: NY Rangers Ņūdžersijā, 2. spēle
21:30
ESPN — Rietumu konferences pirmā kārta: Sietla, Kolorādo, 2. spēle
22:00
TBS — Rietumu konferences pirmā kārta: Vinipega, Vegas, 2. spēle
Rodeo
23:00
CBSSN — PBR: The Great Northwest Invitational, 2. kārta, Evereta, Vašingtona.
Teniss
5:00
Teniss – Barselona – ATP, Minhene – ATP, Banja Luka, ATP, Štutgarte – Agrā WTA
6 no rīta
Teniss – Barselona – ATP, Minhene – ATP, Banja Luka, ATP, Štutgarte – Agrā WTA
5:00 (piektdiena)
Teniss – Barselona – ATP, Minhene – ATP, Banja Luka – ATP, Štutgarte – WTA ceturtdaļfināli
5:00 (piektdiena)
Teniss – Barselona – ATP, Minhene – ATP, Banja Luka – ATP, Štutgarte – WTA ceturtdaļfināli
Autortiesības 2023 Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.