Komandu pusfināla kvalifikācija, grafiks, sākuma laiks, spēļu secība, informācija par tiešraides straumi un daudz kas cits

Noslēdzies 2023. gada Nāciju kausa izcīņa, pusfināla spēlēm sākoties piektdien.

Sešas grupas līderes Polija, Grieķija, ASV, Itālija, Horvātija un Lielbritānija sacentās izslēgšanas spēlēs Pērtā, Brisbenā un Sidnejā. Grieķija, Polija un ASV izcīnīja neizšķirtu, jo Itālija pievienojās tām pusfinālā kā labākā komanda, kas finālā zaudēja mājiniecei.

Šajā sakarā šeit ir viss, kas jums jāzina par Nāciju kausa pusfinālistiem:

Kuras ir komandas, kas sacenšas Apvienotā kausa pusfinālā?

Grieķija, Polija, ASV un Itālija ir četras komandas, kas cīnīsies turnīra pusfinālā. Grieķi vietu ceturtdaļfinālā rezervēja pēc tam, kad izslēgšanas mačā ar 3:2 uzvarēja Horvātiju.

uzvaras Donnai Vekičai, Stefanoss CipassMaria Sakkari un Borna Jogo redzēja rezultātu 2:2, pirms Sakari un Tsitsipas uzvarēja izšķirošajā jauktajā dubultspēlē Grieķijai.

Polija rezervēja vietu ceturtdaļfinālā, pēc tam ar 3:2 uzvarot Itāliju Iga Swiatek Huberts Hurkačs uzvarēja jauktajā dubultspēlē pret Kamilu Rosatello un Lorenco Museti. Tikmēr ASV pēc pārliecinošas uzvaras pār Lielbritāniju ar 4:1 iekļuva pusfinālā.

Itālija zaudēja neizšķirti pret Poliju, bet kvalificējās ceturtdaļfinālam, būdama labākā no komandām, kas zaudēja rīkotājpilsētas finālturnīrā.

United Cup pusfināla spēļu grafiks

Turnīra pusfināli tiks aizvadīti 6. un 7. janvārī. Pirmais pusfināls starp Poliju un ASV sāksies plkst. 13.00, Igai Svjatekai spēkosies ar Džesiku Pegulu. Tas mačs sekos Francis Tiafo Daniela Mihalska sejā.

Otrajā pusfinālā cīnīsies Grieķija un Itālija, un pirmā spēle starp Mariju Sakari un Martinu Trevisanu nesāksies pirms pulksten 19. Viņu spēlei sekos Mihaila Pervolarakisa un Lorenco Museti spēle.

Atlikušās spēles abām pusfināla spēlēm tiks aizvadītas 7. janvārī. Tie ietver Matteo Beretīni Stāstot pretī Stefanosam Cipasam un Hubertam Hurkačam, tiek pret Teiloru Fricu.

READ  Teniss: Ballīte un Tsitsipas Maiami tika galā ar ievainoto Halepa izstāšanos

United Cup straumēšanas informācija

Skatītāji no tālāk norādītajām valstīm notikumu var skatīties tiešraidē savos kanālos un vietnēs:

Tenisa kanāls: ASV un Puertoriko

Channel 9, 9Now un Stan Sport: Austrālija

BT Sport: Apvienotā Karaliste

TSN un RDS: Kanāda

TV tiešraide: Latīņamerika un Karību jūras reģions

nodarboties ar sportu: Francija, Tuvie Austrumi, Āfrika, Āzijas Klusais okeāns un Okeānija

United Cup YouTube kanāls: Apvienotā Karaliste, Indija, Brazīlija, Japāna, Zviedrija, Nīderlande un Beļģija

Kosmote: Grieķija

Čārltons: Izraēla

CSKA TV: Čehu Republika

A1 Max Sport: Bulgārija

CCTV un IQIYI: Ķīna

Setanta Eirāzija: Vidusāzija, Armēnija, Baltkrievija, Gruzija, Moldova un Ukraina

Tiešraide būs skatāma arī Tenisa TV.

Lai iegūtu pilnu 2023. gada Nāciju kausa raidorganizāciju sarakstu, noklikšķiniet šeit šeit.