(visu laiku uz austrumiem) |
---|
Grafiks var tikt mainīts un/vai strāvas padeves pārtraukums |
Ceturtdiena, 22. septembris |
koledžas futbols |
19:30 |
ESPN — Rietumvirdžīnija Virdžīnijas tehnoloģijā
ESPN2 — piekrastes Karolīna Džordžijas ielā
BTN — Čatanūga Ilinoisā
Futbola koledža (sievietēm) |
---|
17:00 |
ESPNU — Viskonsina Bordo
ACCN — Maiami Pitsburgā
BTN — Rutgers Pensilvānijas avēnijā
FS1 — St John’s Džordžtaunā
SECN — Oburna, Arkanzasa
ACCN — Klemsons Veikforestā
Universitātes volejbols (sievietēm) |
---|
22:00 |
PAC-12N — Dienvidkalija UCLA
Golfs — 2022. gada Prezidentu kauss: ASV pret pasauli, 1. diena, Quail Hollow, Šarlote, NC
Golfs — DP pasaules tūre: Cazoo Open de France, pirmā kārta, nacionālais — Albatros laukums, Gajankūra, Francija (reģistrēts)
FS2 — NYRA: Amerikas Sacīkšu diena
MLBN — reģionālais pārklājums: Minesota Kanzassitijā vai Losandželosas Angels Teksasā
MLBN — reģionālais pārklājums: Sentluisa Sandjego vai Sietla Oklendā (pievienošanās notiek)
FOX — reģionālais pārklājums: Atlanta Filadelfijā vai Bostona Ņujorkas “Yankees”.
MLBN — reģionālais pārklājums: Arizona, Losandželosas Dodgers vai Klīvlenda, Čikāgas White Sox (20:10)
PRIME VIDEO — Pitsburga Klīvlendā
regbijs (vīrieši) |
---|
5:45 (piektdiena) |
FS2 — NRL: Parramatta Ziemeļkvīnslendā, provizoriskais fināls
FS2 — UEFA Nāciju līgas grupu posms: Kazahstāna pret Baltkrieviju, K grupa, Astana, Kazahstāna
FS2 – UEFA Nāciju līgas grupu turnīrs: Latvija pret Moldovu, M grupa, Rīga, Latvija
FS1 — UEFA Nāciju līgas grupu posms: Beļģija pret Velsu, D grupa, Brisele, Beļģija
FS1 — UEFA Nāciju grupu posms: Polija pret Nīderlandi, D grupa, Varšava, Polija (reģistrēts)
Teniss – Sandjego – ATP, Tokija – WTA, Seula – WTA
TENISS — Metz-ATP, Sandjego-ATP agrās kārtas
Teniss – Early Tours Sandjego ATP; Tokija – WTA, Seula – WTA
Teniss – Early Tours Sandjego ATP; Tokija — WTA, Seula — WTA —
Autortiesības 2022 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt.