Vinotento sievietes sagrauj Latviju

Šo sestdien, Venecuēlas sieviešu izlase Viņa izcīnīja savu pirmo uzvaru Turcijas sieviešu kausa izcīņā ar 3:0 Latvija.

noteicējs Pamela Konti Viņš savā sastāvā piemēroja rotāciju, un uz čempionātu tika izsaukti 23 spēlētāji. Tādā veidā vienpadsmitniekā iekļuva Andrea Tovara, Gabriela Angulo, Diāna Rodrigesa, Riderlina Karasko un Kimberlina Kamposa.

La Vinotinto dominēja mačā un atklāja rezultātu 33. minūtē lauki, Pēc atlēciena no Eiropas vārtsarga.

Valstsvienība otrajā puslaikā ar maiņām sakārtoja aizsardzību. sešdesmitajos gados Gabriella Garsija Otros vārtus viņš guva ar galvu setspēlē. 88. gadā Barbara SančesaArī ar galvu pēc kolektīvas spēles guva trešos vārtus.

Otrdien Venecuēlas valstsvienība noslēgs dalību Turcijas pilsētā Alanjā gaidāmajā sagatavošanās turnīrā. Uzbekistāna.

Spēlētāji, kas skatījās notikumus, ir: Andrea Tovar; Mišela Romero, Sonia O’Nīla (Veronika Herera, 46°C), Petra Kabrera, Gabriella Angulo; Gabriela Garsija, Diāna Rodrigesa (Lourdes Moreno, 60 ° C), Paola Villamisar (Makerleen Astudillo, 46 ​​° C), Dina Castellanos, Riderlin Carrasco (Fabiola Solorzano, 84 ° C); Kimberlina Kamposa (Barbara Sančesa, 69 gadi).