Ērglis pārspēja Oberhofu, Vācija lielajā stafetē | Sports

OBERHOF, Vācija (AFP) – Austriete Madlēna Ēgla svētdien uzvarēja Pasaules kausa izcīņā kamaniņu sportā sievietēm, kas viņai ir piekto reizi šajā sezonā.

Nākamās četras vietas ieņēma Vācija, kur otrā Jūlija Tupica, trešā Anna Peretere, ceturtā Natālija Geizenbergere un piektā Šajana Rozentāla. Taču Ērglis pārspēja visas, kļūstot par otro sievieti, kas nav vāciete, kas uzvarējusi Oberhofā 37 lielajās starptautiskajās sacīkstēs.

Sieviešu sacīkstēs Oberhofā 1997. gada janvārī uzvarēja austriete Andrea Taguerkere. Pievienojoties viņai šajā sarakstā 25 gadus vēlāk, Ērgle ir nedaudz uzlabojusi savas mazās izredzes nākamajā nedēļas nogalē Sanktmoricā, Šveicē, izcīnīt sezonas kopvērtējuma titulu.

Kopvērtējumā Tobitz ir Eagle vadībā ar 57 punktiem, atlikušas vienas sacīkstes. Lai iegūtu titulu, Taubitzam Sanktmoricā jāiegūst tikai septītā vieta.

Ešlija Farkharsone bija vienīgā amerikāniete sieviešu konkurencē, ierindojoties 23. vietā.

komandu stafete

Stafetes sacensībās uzvarēja Vācija, kurai sekoja Latvija un Austrija. Cīņā par sudraba medaļu Latvija finišēja tikai par 0,006 sekundēm apsteidzot Austriju.

ASV svētdien stafetē nepiedalījās.

Nākamais

Nākamās nedēļas nogalē Sanktmoricā noslēgsies lielā Pasaules kausa sacīkšu sezona.