Ziemeļmaķedonijas sievietes 0-10 Anglija

Beta Mīda guva četrus vārtus, bet Ella Tone guva hat-trick, Anglijai katrā izbraukuma spēlē ar 10:0 uzvarot Ziemeļmaķedonijā.

Bija nepieciešamas tikai piecas minūtes, līdz Mīds atklāja rezultātu, un līdz tam Lionesses jau bija izmantojušas savas divas iespaidīgās iespējas, turpinot savu agrīno intensitāti, 25 minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 3:0.

Viesu izšķērdība bija viss, kas viņiem neļāva papildināt savu rezultātu, pirms Elena Vaita pārspēja savus pusgadsimta Anglijas vārtus – apsteidza Hariju Keinu un ierindojās otrajā vietā visu laiku labāko rezultātu tabulā –, pirms Mīda pievienoja piekto brīdi pirms pārtraukuma.

Ja Sarīnas Vīgmanes pirmā puslaika lūgums bija, lai Anglija būtu klīniskāka, viņas vēlmes tika izpildītas, jo Mīda otrā puslaika pirmajās astoņās minūtēs nopelnīja ātru dubultu, tostarp “hat-trick”, un Džordžijai Stenvejai tas izdevās. Astoņi drīz pēc tam.

Sekoja vēl viens klusums, līdz Toni, kurš to satvēra pirmo reizi pirms pārtraukuma, 12 minūtes pēc laika pievienoja ātro sitienu, lai pabeigtu savu hattrick, pēdējam ietriecoties vārtu apakšējā stūrī. telpa.

Lauvas uz īsu brīdi domāja, ka ir pievienojušas 11. vietu, kad uz maiņu nākušais Ņikita Parisa pamāja no tuvas distances, pirms viņas karogs tika noraidīts, taču vēl viens izgājiens pēc uzvaras jau bija beidzies un viņas trešā uzvara pēc kārtas ar 10:0 izbraukumā pēc smagā svara. Uzvaras Luksemburgā un Latvijā, somā.

Dominējošā Anglija atteica vairāk vārtu sliktā finiša dēļ

Neskatoties uz to, ka Anglija 10 reizes atrada vārtus, ko nevar uztvert viegli pat ar sieviešu starptautiskās spēles nevienmērīgumu, Anglija varēja un vajadzēja gūt vairāk vārtu Skobijā, tomēr lielāku uzvaru noliedza tikai savas ekstravagances dēļ.

Tas bija vienīgais traips uz viņas piezīmjdatoriem dominējošā, intensīvā un nepārtrauktā priekšnesumā Ziemeļmaķedonijas galvaspilsētā.

bilde:
Anglijas spēlētāja Beta Mīda guva savu trešo izlašu hat-trick sešu mēnešu laikā, piektdien ar 10:0 pārspējot Ziemeļmaķedoniju.

Anglijas izlase izdarīja 39 metienus un izveidoja 11 precīzas iespējas, taču ar labāku beigu bumbiņu vai aprēķināku finišu tas, visticamāk, būtu papildinājis viņu rezultātu tovakar.

READ  Dženifera Breidija traumas dēļ izstājas no Austrālijas atklātā čempionāta Indijas sporta ziņas

Viens no spēlētājiem, par kura uzbrukuma spējām nevarēja apšaubīt, bija Lorēna Hempa, kuras satriecošā spēle malā guva piecus no astoņiem Anglijas izlases vārtiem, pirms tika nomainīts stundas laikā.

Tūnes izcilais sniegums lika Vigmanei vielu pārdomām ar hat-trick, kas papildināja gudras piespēles un darbību 10. kārtas iningā, ko viņa cer iegūt, kad vasarā notiks Eiropas čempionāts.

Kopumā neviens nevar būt pārāk vīlies par Anglijas uzvarēto ceļu, kas atstāj viņiem iespēju kvalificēties otrdienas finālam pret Ziemeļīriju, ja rezultāti tiks sasniegti.

Wegman: Mums vajadzēja vairāk pacietības

Veigmena bija gandarīta par to, ka Anglijas izlase kvalifikācijā turpināja iegūt divciparu skaitli, taču sacīja, ka viņa uzskata, ka viņas komanda varēja būt pacietīgāka ar sarežģītu spēli, lai sasniegtu pārsvaru savā laukumā, kas ietvēra 81,7 procentus bumbas. 90 minūšu laikā.

ES teicu ITV Sports: “Spēlējām pret pretinieku, kurš, salīdzinot ar mums, nav lielisks. Taču mums ir jāsaspēlē un jāpaātrina mačs, un to arī centāmies darīt.

“Mēs iesitām 10, kas ir lieliski. Mēs radījām daudz iespēju, un dažreiz mums bija jābūt pacietīgiem. Bet, ja gūstat 10 vārtus, tas ir tikai labs rezultāts.

“Es domāju, ka bija daudz [of progress]. Tas, kā mēs vēlamies spēlēt, patiešām parāda. Sakarību var redzēt šodien, salīdzinot ar pirmo maču septembrī.”

Ko tālāk?

Anglijas sieviešu Pasaules kausa atlases kampaņa otrdien pulksten 19.55 atsāksies izbraukumā no mājām Ziemeļīrijā.