Ziemeļīrijas WU19 ražo piecu zvaigžņu displeju…

Ziemeļīrijas sieviešu komanda līdz 19 gadu vecumam Viņš nodrošināja lielisku sniegumu otrajā puslaikā Latvijas WU19s malā Pirmajā no trim Eiro kvalifikācijas spēlēm Seaview nākamnedēļ. Kipra un Kosova šodien sāka četru komandu miniturnīru Sīvjū, Kosovai uzvarot ar 4:0.

sacīkstes

UEFA Euro 2023 kvalifikācijas spēles — otrā divīzija, C grupa

punktu līnija

Ziemeļīrija WU19s 5-0 Latvija WU19s

punktu guvēji

Ziemeļīrija: Nīls (62 minūtes), Pārkers (67 minūtes), Railijs (73 minūtes), Maklalins (77 minūtes), Hallidejs (79 minūtes)

vieta

Seaview stadions, Belfāsta

datums

Otrdiena, 2023. gada 4. aprīlis

Komandas jaunumi

Padomdevējai Linai Kerolai ir 20 cilvēku sastāvs, no kuriem izvēlēties, jo Ziemeļīrija cīnīsies Otrās līgas C grupā UEFA sieviešu līdz 19 gadu vecuma čempionāta 2022.–2023. gada otrajā kvalifikācijas kārtā.

Septiņpadsmit spēlētāji rudenī atkal piedalījās WU19 Euro 2023 A līgas kvalifikācijas turnīrā.

Jaunās sejas ir Lisburn Rangers Ladies pāris Seres Maddens un Kara Tomeltija kopā ar Linfield Ladies pussargu Sjennu Lekiju. Visi trīs šajā mačā atradās uz rezervistu soliņa.

kā tas notika

Latvija pēc divām minūtēm bumbu raidīja tīklā, bet Santas Sanijas Vuskānas centieni tika izslēgti no ārpuses.

Naomi McLaughlin ātri pēc kārtas veica divus pienācīgus centienus Ziemeļīrijas labā. Latviešu vārtsardze Alīna Skļiminova saņēma zemu bumbu no uzbrucējas, pirms sita pāri vārtiem.

Latvija bloķēja dažus mēģinājumus, pirms Maklalinas soda sitienu piespēlēja Ella Haheja, taču viņas zemo sitienu ērti izsita vārtsargs.

Tikko pēc pusstundas atzīmes Sāras Džeinas Makmāsteres tālmetiens tika atvairīts tālu, pēc tam Mikaela Vildgosa no laukuma līnijas aptvēra Evelīnas Ospaļivicas latvieti.

Ar sitienu no Maklalinas pirmā puslaika brīvsitiens bija tālu, savukārt Skleminova atvairīja Haugija sitienu no cita soda sitiena.

Pirmais puslaiks: Ziemeļīrija WU19s 0-0 Latvija WU19s

READ  Latvijā darbību uzsākusi London Electric Vehicle Company (LEVC).

Ziemeļīrija pēc pārtraukuma palielināja tempu, un Wildgoose izdarīja gudru sitienu, ko vārtsargs atturēja. Haughey tālmetienu ērti savāca Sklemenova.

Viņi saņēma atlīdzību 62 gadu vecumāSaīsinājums II minūtē, kad Ellija Mē Diksone izpildīja īsu stūra sitienu pret Hau un ar smalku centrējumu raidīja Eiīmu Nīlu, kurš ar galvu raidīja spēcīgu sitienu apakšējā stūrī.

Pēc piecām minūtēm Ziemeļīrija pakāpās divas reizes. Ieva Railija smagi strādāja, pagrūstot Helēnu Pārkeri (attēlā), kura guva vārtus, viņas 25 jardu sitiens lidoja augšējā stūrī.

Tad meitenes zaļā un baltā patiešām pagrieza spirāli. 73. minūtē Railijs izspēlēja divu vīru spēli ar Hoheju, pēc tam raidīja bumbu augšējā stūrī. Tās bija skaistas beigas.

Ceturtie vārti nebija tālu un tas bija kārtējais persiks. McLaughlin pavicināja dažus marķierus tieši ārpus laukuma un iecirta bumbu tīklā no vārtu staba iekšpuses.

Piektos vārtus guva uz maiņu nākušais Kerijs Halidejs, un arī tas bija lielisks sasniegums. Viņa ripināja bumbu mājās no stūra līdz apakšējam stūrim.

Otrajā kārtā Kosova spēkosies ar Latviju piektdienas (7. aprīļa) pusdienlaikā Solitūdā, savukārt Ziemeļīrija piektdien Sīvjū gatavosies cīņai ar Kipru. Arī šīs kvalifikācijas sākums paredzēts pusdienlaikā.

Grupu uzvarētāji tiks paaugstināti uz 2023-24 pirmās divīzijas pirmo kārtu.

Pamatlaiks: Ziemeļīrija WU19s 5-0 Latvija WU19s

sarindoties

Ziemeļīrija: Irēna Makalistere, Sāra Džeina Makmāstere, Ella Haheja, Eimija Nīla, Maikla Vildgūza, Helēna Pārkere, Ellija Meja Diksone, Railija Marksa, Ieva Railija, Naomi Maklalina, Ojeba O’Nīla (kapteine).

Aizstājēji: (izmantoti) Kerija Hallideja, Emīlija Reida, Erina Montgomerija, Sjenna Līkija, Kara Tomeltija; (Neizmantota) Reičela Nornija (GK), Kaveme Mulholande, Sāra Tvīdija, Seresa Madena.

Latvietes: Alīna Skļiminova, Tīna Zankovska, Marina Teļukeviča, Tatjana Jakovelli, Sofija Garranka (GK), Jekaterina Ovšjankina, Monta Skuka, Anastasija Vanier, Santa Sanija Voskāna, Amilja Lipšāni, Evelīna Uspaļivica.

READ  Krievija aplaudē Latvijai Balti Connector izmeklēšanas laikā - POLITICO

Maiņas spēlētājas: Sofija Sidorova (vārtsardze), Dārta Šteinberga, Vlada Kozlova, Emiga Soli, Ana Katani, Dārga Fiocina, Ana Hubataga, Aniti Stepiņa, Evelīna Vrēdenfelde.