Ziemeļīrija Sievietes 0-5 Anglija

Džordžijas Stenvejas un Lorēna Hempa pāri aizveda Anglijas izlases līdz Pasaules kausa finālturnīra slieksnim, Ziemeļīrijā uzvarot ar 5:0.

Sarīnas Veigmanes komandai tagad ir nepieciešams tikai viens punkts no savas nākamās kvalifikācijas spēles pret Austriju septembrī, lai garantētu vietu nākamā gada čempionātos Austrālijā un Jaunzēlandē, taču pat sakāve šajā mačā viņiem atliks tikai savā finālā pārspēt Luksemburgu. atbilst. lai virzītos uz priekšu.

Ieguvuši 10 vārtus katrā no trijām kvalifikācijas spēlēm, pirms došanās uz pārpildīto Vindzoras parku, Lionesses uzskatīja, ka viņu saimnieki bija daudz spītīgāki un tikai vienu reizi spēja tikt garām Žaklīnai Bērnsai pirms puslaika, kad funky Hema finišēja no tuvas distances. lidojot tam pāri.

Viņiem dzīve kļuva vieglāka pēc pārtraukuma, kad mājinieki sāka nogurt, jo Ella Tone nekontrolējami šūpojās, gūstot savus 10. Anglijas vārtus septiņas minūtes otrajā puslaikā, un drīz vien viņa bija trešā, kad Hemp pievienoja savu otro pēc Bērnsa piespēles.

bilde:
Lorēna Hempa guva vārtus abos puslaikos, panākot, ka Ducks izlasē sasniedza sešus

Pēc tam Stenvejs guva pirmo deviņu minūšu dubulto sitienu ar vienkāršu finišu pēc labas Tones darbības kreisajā malā, bet pēc tam noslēdza rezultātu ar puslīdz sitienu ap Sāru Makfedenu, kura apmetās apakšējā stūrī.

Rīkotājvalsts sakāve, kā arī otrajā vietā esošās Austrijas uzvara ar 8:0 pār Latviju nozīmē, ka tā vairs nevar kvalificēties finālam slikto savstarpējo rezultātu dēļ.

Anglija otrajā puslaikā demonstrēja klīnisku pieskārienu

Trenere Sarīna Veigmena Anglijas izlases sniegumu raksturoja kā “nobriedušu” vienā no izaicinošajām atmosfērām, kādu viņi spēlējuši pēdējos gados gandrīz 16 000 līdzjutēju priekšā Belfāstā.

Tāpat kā balss mājinieku atbalsts ir palicis spītīgs, tā arī mājinieki bija pirmajās 45 minūtēs, jo Anglija kontrolēja vairāk nekā 80 procentus spēles, bet dažkārt viņus atrada pieci aizsardzībā.

READ  Karstā kauss — sports — Al-Ahram Weekly

Izrādījās, ka pacietība ir tikpat svarīga kā lauvenes, kuras atkal saglabāja spēkus un saņēma godīgu atlīdzību, kamēr Ziemeļīrijai bija grūti tikt līdzi.

Otrajam apmeklētājam ir kaut kas paveicies ar Kaņepes gaisa sitienu, kas bija ideāla marionete, lai Toone paslīdētu un pabeigtu, un līdzīgi trešajam, kad Makfedens pārtrauca Leas Viljamsones piespēli uz slīdēšanas pamatni, bet Hemp dod priekšroku tuvināt Bērnsam un rezultātu. .

Jau tuvojoties stundu atzīmei, laukuma saimnieki izrādīja reālas noguruma pazīmes, un Toonam tika dota vieta, kur pagriezties uz iekšu no kreisās puses un skriet nekontrolēti kvadrātā uz laukumu, lai Stenvejs varētu saritināties. Līdzīgs stāsts bija arī piektajam, jo ​​Mančestras City nokautais pussargs atveda Hempu mājās nogurdinošā Makfedena izaicinājumā.

“Tā bija ļoti nobriedusi uzstāšanās lieliskā atmosfērā un liels notikums,” BBC Sport sacīja Vigmens.

“Pirmajā puslaikā gribējām būt izturīgāki, radījām daudz iespēju, bet, kad otrajā puslaikā uzvarēju ar 5:0, turpinājām turpināt darbu, viņi nogura un rezultāts ir patiešām labs.”

Pretrunīgi vērtētā reakcijā Shells sievietes futbola spēlētājas raksturoja kā “emocionālākas par vīriešiem”.

Ziemeļīrijas izlases treneris Kenijs Šilss savos pēcspēles komentāros ir salīdzinājis vīriešu un sieviešu futbolu, pēdējo raksturojot kā “emocionālāku sporta veidu”, apspriežot savas komandas sniegumu – neskatoties uz to, ka neviens no Anglijas vārtiem nebija tuvāk par deviņām minūtēm.

Viņš citēts: “Sieviešu spēlē es pamanīju, ka komanda, ielaižot vārtus, ļoti īsā laika posmā ielaida otros vārtus visā sieviešu spēles ietvaros, jo meitenes un sievietes ir vairāk emocionāls nekā vīrieši.”

“Tātad viņi gūst vārtus, kas nav īpaši labi.”

Analīze: Anglijas pievienotā dinamika aiz lielās uzvaras

Bijušais Everton un Liverpool uzbrucējs Kortnijs Svītmens-Kērks sacīja Sky Sports:

Pirmajā puslaikā tas nebija lieliski, viņi varēja būt dinamiskāki, taču tie bija uzticīgi Ziemeļīrijai, viņi nodarbojās ar bankām un apgrūtināja to, tāpēc Anglija sākotnēji nevarēja atrast brīvas vietas.

READ  Šis datums sporta vēsturē: 25. janvāris

“Otrajā puslaikā bija daudz labāk, atrodoties klīniski vārtu priekšā, un kustība bija daudz labāka. Jūs paveicāt darbu Anglijas labā, tas ir labākais veids, kā to izteikt.

“Manuprāt, Lorēna Hempa bija ļoti iespaidīga ne tikai ar vārtiem, bet arī ar savām piespēlēm un veidu, kā viņa otrajā puslaikā aizveda Angliju. Arī Ella Tone bija laba, tagad Anglija spēlē ar diviem punktiem, viņa aizvadīja lielisku spēli. it īpaši tas, kā viņa guva ceturtos vārtus.

“Esiet stingrs un stingrs aizsardzībā un apgrūtinātu dzīvi labākai komandai, un Ziemeļīrijas jautājums ir, vai viņi var to darīt ilgāk mačā.”

Kas būs tālāk Anglijai un Ziemeļīrijai?

Jūnijā nākamās būs Anglijas sievietes, kuras aizvadīs divas draudzības spēles, gatavojoties Eiropas čempionātam, kas sāksies jūlijā. Sarīnas Veigmanes komanda 16. jūnijā spēlēs ar Beļģiju, bet 24. jūnijā – ar Nīderlandi pirms turnīra atklāšanas spēles pret Austriju 6. jūlijā.

Ziemeļīrija, kas Eiropas čempionātā dalās vienā grupā ar Angliju, turnīru sāks 7. jūlijā pret Norvēģiju.