Ziemeļīrija pārspēja Latviju Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Vindzoras parkā

Ziemeļīrijas sievietes otrdienas vakarā svinēja atgriešanos Vindzoras parkā, uzvarot Latviju ar 4: 0.

Luīzes Makdanielas, Kirstijas Makginesas, Marisas Kalahanas un Reičelas Fērnesas vārti guva vēl vienu svarīgu uzvaru Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Kenijam Šelsam.

Tā bija Ziemeļīrijas pirmā uzstāšanās Starptautiskajā stadionā kopš 2012. gada, un tā tika spēlēta vairāk nekā 4000 fanu priekšā Belfāstas dienvidos.

Viņiem vajadzēja būt pacietīgiem pret uzvaru, jo visi vārti tika gūti pēc pārtraukuma.

Atklāšanas mačs pienāca 48. minūtē.

Kalagāna ielēca soda laukumā, un, kad viņas metiens tika bloķēts, Makdaniels izdarīja sitienu ar labo kāju tīkla augšējā stūrī.

McGuinness – kurš bija savas 50. spēles kapteinis – 65. minūtē dubultoja pārsvaru, nogriežot kreiso malu pirms zema sitiena garām latviešu vārtsardzei Inigai -Annai Vyvodi.

78. minūtē rezultāts bija 3: 0, Demi Vance centrējums pret Kalahanu piespieda bumbu mājiniekiem ar netradicionālu diafragmas izmantošanu.

Mājinieki nostiprināja savu pārsvaru 81. minūtē, kad Miksons tika atzīts par sitienu soda laukumā.

Tiesnesis Estere Staublija norādīja uz sodu, un Furnss, kurš piektdienas vakarā netrāpīja sodu pret Luksemburgu, pastiprinājās, lai ieslēgtu no 12 jardiem.

Līdz atklāšanas mērķim Latvija pēc atgriešanās Vindzorā lielā mērā apgrūtināja Ziemeļīriju.

Viesi gandrīz izvirzījās vadībā 18. minūtē, kad Olga Sivkova ar sitienu no kreisā stūra pārbaudīja Džekiju Bērnsu.

Tas ir tuvu pārliecībai, ko Latvija izrādīja mačā, kurā dominēja Ziemeļīrija.

Anastasija Rocane gandrīz izvirzīja Ziemeļīriju vadībā, kad Vaivodei nācās viņu noķert.

Latvijas vārtsargs Fajods 26. minūtē deva Ziemeļīrijai vēl vienu iespēju, pirms bumbas noskaidrošanas raidot Makginesa centrējumu.

Ziemeļīrijas koka darbi tika izglābti 36. minūtē, kad Sāra Makfadena ar galvu atlēca no pārliktņa.

READ  Salīdzinošā pārskata ziņojums par Latviju tagad ir pieejams tiešsaistē - Eurostat News Products

Ziemeļīrijai jau pirmajā puslaikā vajadzēja izvirzīties vadībā savainojuma spēles trešajā minūtē.

Furness bija glābējs, piespēlējot skaisto bumbu Lauren Wade, lai to noraidītu, taču malējais aizsargs spēja to raidīt tikai tālajā stabā.

Otrajā puslaikā Ziemeļīrijai bija citas iespējas.

Makginess ar labu sitienu pārbaudīja Fajvodu, kamēr Veids 60. minūtē piespieda latviešu vārtsargu atvairīt.

“Liverpool” pussargs Furness no astoņiem jardiem devās mājup, taču galarezultātam nebūtu lielas nozīmes.

Un, kad Sweet Caroline pēc pēdējās svilpes iziet no PA sistēmas Vindzoras parkā, Shell un viņa spēlētāji var domāt par uzvaru 4: 0, lai stilīgi sāktu Pasaules kausa kvalifikācijas kampaņu.