WTA ziņojums: Koko Gofa Vācijā iekļūst ceturtdaļfinālā

16. jūnijs. Ar septīto numuru izliktā Koko Gofa bija nepieciešamas tikai 63 minūtes, lai ceturtdien ar 6:0 6:4 pieveiktu Xinyu Wang un iekļūtu Berlīnes atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.

Uzvarā Gofa uzvarēja 82,1% savas pirmās serves. Viņa ceturtdaļfinālā spēlēs ar ceturto numuru Karolīnu Plīškovu no Čehijas.

Ar labāko numuru izliktā Tunisijas pārstāve Anasa Džabera ar 6:2, 7:6 (8) pārspēja Alisiju Pārksu un iekļūst tālāk. Ar astoto numuru izliktā šveiciete Belinda Benčiča stundas un 55 minūšu laikā ar 6:4, 1:6, 6:1 pārspēja krievieti Annu Kaļinsku.

Reģistrējieties tūlīt, lai iegūtu neierobežotu bezmaksas piekļuvi vietnei Reuters.com

Tāpat ceturtdaļfinālā iekļuva neizsētā krieviete Veronika Kudretova, kas ar 6-3, 6-7 (5), 6-1 uzveica tautieti Ludmilu Samsonovu. Kudermetova ceturtdaļfinālā panāca neizšķirtu Benčičai.

Rothsay Classic

Sagrāvi astotdaļfinālā piedzīvoja ar pirmo numuru izliktā latviete Jeļena Ostapenko, kas Lielbritānijas pilsētā Birmingemā divu stundu un 15 minūšu laikā ar 3-6, 7-5, 7-5 piekāpās ukrainietei Dajanai Jastremskai.

Jastremska kvalificējās ceturtdaļfinālam, kurā spēlēs ar ķīnieti Šuai Džanu, kura ar 6-2, 2-6, 7-5 uzvarēja rumānieti Elenu Gabriellu Rosu.

Itālijas ar trešo numuru izliktā Kamila Džordži izcīnīja uzvaru ar 3-6, 7-5, 6-2 pār Lorēnu Deivisu divu stundu un 24 minūšu laikā.

Mačs starp Beatrisi Hadādi-Maiju un Magdalēnu Fritu tika apturēts, Fritai trešajā setā izvirzoties vadībā ar 1-6, 7-5, 4-2.

–Field Media Level

Mūsu kritēriji: Thomson Reuters uzticības principi.

READ  WTA atjauno tenisa notikumu Elite Clay stadionā, kas paredzēts pirms Francijas atklātā čempionāta