Wimpanyama zvaigzne Francijā. Ukrainas pasaules čempionāta beigas cer

Autors Tims Reinolds – AP basketbola rakstnieks

Francija šovasar jau ir kvalificējusies FIBA ​​Pasaules kausa izcīņai basketbolā. Viktors Vimpaņama sniedza vēl vienu atgādinājumu, ka viņa valsts būs favorīte uz medaļām.

7 pēdas garais futbolists guva 22 punktus, izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, bloķēja sešus metienus un pārtvēra četras bumbas, kad Francija ceturtdien Pardubicē, Čehijā, pirmspēdējā Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē uzvarēja Čehiju ar 72:59. atšķirība.

Trīs spēlēs ar Francijas izlasi Vimpaņama vidēji spēlē guva 20,3 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bloķēja 2,7 metienus un pārtvēra 2,3 bumbas zem groziem, kamēr šajās sacensībās vidēji spēlēja tikai 26 minūtes. Iespējams, šī ir pirmā izvēle šī gada NBA draftā, taču joprojām ir viegli saprast, kāpēc.

“Viktors ir parādījis savu neticamo talantu un to, kāpēc viņš ir viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē,” sacīja Tomašs Kizlinks no Čehijas.

Cilvēki arī lasa…

Čehi Pasaules kausa izcīņā bija izsisti jau iepriekš.

Tas viņiem netraucēja izkļūt no lidojuma, izveidojot 30:11 pārsvaru ar 8:59, kad bija atlicis pirmais puslaiks. Pirmā puslaika beigās pārsvars bija 36:21, bet Francija pēdējās 22 minūtēs pārspēja mājiniekus ar 51:23.

Čehijas izlases rindās ar 23 punktiem izcēlās Kizlinks, 10 guva Patriks Oda. Francijai 13 punktus guva Pols Lakombs, bet 10 pievienoja Joans Makondo.

Itālija ceturtdien izrāvās ceturtajā ceturtdaļā, pārspējot Ukrainu ar 85:75. Zaudējums izbeidza kara plosītās Ukrainas cerības kvalificēties Pasaules kausa izcīņai.

Bosnija un Hercegovina uzvarēja Melnkalni ar 74:66. Gruzija uzvarēja Nīderlandi ar 88:80. Lietuva uzvarēja Ungāriju ar 89:64. Spānija uzvarēja Islandi ar 80:61.

Japāna uzvarēja Irānu ar 96:61; Austrālija piekāpās Bahreinai ar 83:51. Ķīna uzvarēja Kazahstānu ar 71:59.

READ  ON Skeletons Pekinas Olimpiskajās spēlēs

Eiropa: Somija Izraēlā, Slovēnija Igaunijā, Latvija Turcijā, Serbija Grieķijā, Zviedrija Vācijā, Beļģija Lielbritānijā.

Āzija: Saūda Arābija Jaunzēlandē, Libāna Filipīnās, Jordānija Indijā.

Āfrika: Kamerūna pret Kongo Ēģiptē, Nigērija pret Kotdivuāru Angolā, Dienvidsudāna pret Senegālu Ēģiptē, Kaboverde pret Gvineju Angolā, Tunisija Ēģiptē, Uganda Angolā.

Pasaules kausa izcīņas vietas ieguva: Somija, Latvija, Vācija, Grieķija, Slovēnija, Francija, Lietuva, Spānija, Itālija.

Joprojām sacenšas (atlikuši trīs punkti): Serbija, Beļģija, Melnkalne, Bosnija un Hercegovina, Ungārija, Gruzija, Islande.

Izslēgšana: Turcija, Lielbritānija, Zviedrija, Izraēla, Igaunija, Čehija, Nīderlande, Ukraina.

Pasaules kausa izcīņas vietas ieguva: Filipīnas, Japāna, Libāna, Jaunzēlande, Austrālija, Ķīna.

Joprojām cīnās (palikuši divi punkti): Jordānija, Saūda Arābija, Irāna un Kazahstāna.

Izslēgšana: Bahreina, Indija.

Pasaules kausa izcīņas vietas: Kotdivuāra.

Joprojām cīņā (atlikuši 4 punkti): Dienvidsudāna, Ēģipte, Senegāla, Tunisija, Kongo, Angola, Kaboverde, Nigērija, Gvineja.

Izslēgšana: Kamerūna, Uganda.

Autortiesības 2023 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.