Wildcats zaudē 2:1 Vērmontā

Bērlingtona, Vt. – Catamounts uzvarētājs Džo Līhijs guva vārtus, kad Ņūhempšīras Universitātes vīriešu hokeja komanda sestdienas vakarā Guterson Fieldhouse Austrumu hokeja apgabalā zaudēja Vermontai ar 2:1.

Wildcats zaudēja līdz 3-8-1 (0-8-1 Hockey East), savukārt Catamounts uzlabojās līdz 4-6-1 (2-6-0 Hockey East).

Nākamais:

• The Wildcats atgriežas darbībā #13 Hārvardā otrdien, 15. novembrī plkst. 19:00 ESPN+ Vitmoras centrā. doties uz OHWildcats.com/Tickets Vai arī zvaniet uz biļešu kasi pa tālruni (603) 862-4000, lai izbaudītu aizraujošākās ģimenes izklaides Ņūhempšīrā.

rezultāts: Vērmonta 2, Ņūhempšīra 1

ieraksti: Nations (3-8-1, 0-8-1 Hockey East), UVM (4-6-1, 2-6-0 Hockey East)

Vietne: Bērlingtona, VT (Guttersona fīldhausa)

DatumsSestdien, 12.11.2022

laiks: 19:00

Klātbūtne: 2753

Rezultāta kvadrāts

kā tas notika:

• Catamounts pirmajā periodā 1:47 izvirzījās vadībā ar 1:47, kad Dosons Guds izdarīja sitienu no bedres, kas cauri satiksmei ielidoja vārtu aizmugurē.
  • Vērmonta nostiprināja savu pārsvaru līdz 2:0 10:39 trešajā iningā, kad Līja raidīja sitienu no bedrītes tīkla augšējā cimda sānu stūrī.
  • uz priekšu students Kristaps Skrašteins (Grupiņa, Latvija) pulksten 12:37 samazināja UVM pārsvaru līdz 2:1, pārsūtot piespēli otrā kursa aizsardzības studentam. Koltons Hovards (Foothill Ranch, CA) no tieši tīkla priekšpuses uz vārtu pusi. lielais uzbrucējs Raiens Bleks (Pomfret, Konektikutas štats) asistēja arī vārtu guvumā.
  • Kad bija atlikuša minūte, “Wildcats” izgāja tukšos vārtos, taču nespēja panākt izlīdzinājumu, lai rezultāts būtu 2:1.

Iekšējie skaitļi:

• Pirmais vārtsargs Deivids Fesendens (Pārkers, Kolorādo) atdeva 28 rezultatīvas piespēles, bet Gabi Kerjē atvairīja 22 reizes, izcīnot uzvaru.