Vītola un Berreitere abi izcīnījuši divas Pasaules kausa medaļas

1 no 7

Vācietis Makss Langenhans trāpa mērķī Pasaules kausa kamaniņu sportā komandu stafetes sacīkstēs Siguldā, Latvijā, svētdien, 2023. gada 15. janvārī. (AP Foto/Romans Koksarovs)

1 no 7

SIGULDA, Latvija (AP) — Latvijas pārstāve Jeļena Eva Vītula un vāciete Anna Berete svētdien izcīnīja medaļas Pasaules kausa izcīņas sacensībās kamaniņu sportā.

Vitula palīdzēja mājiniecei Latvijai tikt pie uzvaras komandu stafetē, bet Beritere dienas sākumā izcīnīja zeltu sieviešu vienspēlēs.

Stafetē Vītola, Kristers Aparjods un dubultspēļu komanda Mārtiņš Bots un Roberts Plūme finišēja pēc 2 minūtēm, 13,143 sekundēm. Vācija ar Bereteru un Maksu Langenhaniem, kā arī divnieku kamanām Tobiasu Vendelu un Tobiasu Ārltu finišēja otrie uz divām kamanām: 2:13,510.

Trešajā vietā ierindojās Itālija ar Sandru Robačeri, Dominiku Fišnalru, Emanuelu Rīderu un Simonu Kainsvaldneru, braucot ar kamanām 2:13,917.

ASV stafetes komanda Ešlija Farkuharsone, Takers Vests, kamaniņu braucējs Zeks DiGregorio un Šons Holanders nefinišēja pēc tam, kad vienā stafetes daļā finiša taisnē netika pareizi nospiests sprūda.

Sieviešu konkurencē Beretere uzvarēja ar laiku 1:24,600, apsteidzot vācieti Daganu Itbergeri (1:24,631). Vītola finišēja trešā, uzrādot laiku 1:24,637.

Farquharson izvirzījās vadībā ASV ar trīspadsmito vietu 1:25.120. Britnija Ārndta bija 17. vietā (1:25.315), Emīlija Svīnija bija 25. vietā (1:26.286), un Samera Pričere nefinišēja pēc nokāpšanas no ragavām pirmajā braucienā. Pričere ātri skrēja devītajā vietā, kad zaudēja kontroli trases lejasdaļā.