VISAM JUMS JĀSPĒLĒ KĀ Maltas komandām Eiropā ceturtdienas vakarā ir grūti

“Hibernian” desmit spēlētājiem izdevās panākt neizšķirtu ceturtdienas UEFA Čempionu līgas pirmajā spēlē pret FK RFS Latvijā.

Paula komanda devās uz Latviju uz kvalifikācijas trešo kārtu, taču Hibernes komandai klājās ļoti grūti pēc tam, kad Teilors 28. minūtē tika noraidīts par otro dzelteno kartīti.

Neraugoties uz handikapu, 39. minūtē Dunstan Villa spēja atklāt vārtu sēriju.

FK RFS 85. minūtē panāca izlīdzinājumu, pateicoties Andreja Iliča vārtiem, pēc tam, kad viņš 50. minūtē, pateicoties Hibsa vārtsarga atvairītam sitienam, nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Pēdējā brīža sirds sāpes Hamronam

Hamrun Spartans spēlēja savu līdzjutēju priekšā Ta’ Qali stadionā UEFA konferences līgas trešās priekšsacīkšu kārtas pirmajā spēlē.

Spartiešiem izdevās atgūties no grūtā mača sākuma, saņemot priekšlaicīgu sodu. Tomēr Filipa Krasteva soda sitiens trāpīja pa vārtu stabu, dodot spartiešiem jaunu elpu.

Viņi ātri attīstījās mačā, un izdevās izveidot vairākas vārtu gūšanas iespējas.

Tomēr mača beigās Krastevs atspēlēja nerealizēto soda sitienu un spēles pārtraukumā guva vārtus, atgūstot uzvaru.

Vēsture jau tika veidota, kad trīs Maltas klubi sasniedza trešo kvalifikācijas posmu – un tā bija pirmā reize, kad vairāk nekā viena Maltas futbola komanda sasniedza šo kārtu.

Apejot pašreizējo kārtu, tiks uzstādīts jauns rekords jebkurai Maltas futbola komandai un soli tuvāk iekļūšanai grupu turnīrā.

Otrdien Gera United nospēlēja neizšķirti 0:0 pret Austrijas komandu Wolfsberger.

Trešā kvalifikācijas kārta – otrais posms

United Island vs Wolfsburger = otrdien, 9. augustā, pulksten 18.00 Ta Galle stadionā

READ  Spēles diena: Francija, Beļģija un Nīderlande var kvalificēties WCup | bifeļu sports

Hibernians vs RFS = ceturtdiena, 11. augusts plkst. 20:00 @Simtgades stadions

Levski Sofia – Hamron = ceturtdiena, 11. augusts, 20:00 Georgia Asparuhova stadionā