Velsa Pasaules kausa izcīņas turnīrā sievietēm pēc tam, kad Slovēnija izcīnījusi neizšķirtu uzvarām Skotijai, Ziemeļīrijai un Īrijas Republikai | futbola ziņas

Velsa vietu Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā rezervēja ar bezvārtu neizšķirtu pret Slovēniju rekordlielo Kārdifas līdzjutēju priekšā.

Saspringtā naktī Kārdifā, Velsā, kura nekad nebija kvalificējusies sieviešu galvenajam konkursam, zināja, ka kāds punkts noteiks viņas vietu nākamajā mēnesī starp cerībām.

Tikai 1745 līdzjutēji bija liecinieki tam, ka Velsas Pasaules kausa izcīņas kampaņa pret Kazahstānu sākās gandrīz pirms gada Janeli laukumā.

Taču cerības 12 mēnešu laikā ir pieaugušas, un ieradās rekordliels 12 741 līdzjutējs, kas ir vairāk nekā divas reizes lielāks nekā iepriekšējais labākais rādītājs 5445, lai noskaidrotu, vai Džemmas Greindžeres pārstāvētā komanda spēs tuvināties nākamvasar Austrālijā un Jaunzēlandē paredzētajam Pasaules kausa finālturnīram.

Velss to izdarīja, lai gan viņš nebija savā labākajā formā, pateicoties viņa kompaktajai aizsardzībai, kas pirmajā setā noturēja trešo vietu Slovēniju zemāk par viņu.

Totenhemas pussargs Ingrads Džeimss 28 gadu vecumā izcīnīja savu 100. kreklu, kas ir jaunākā spēlētāja un divas sievietes no Velsas, kas to paveikušas.

Taču Džess Fišloks, Velsas komandā visvairāk iesaistītais spēlētājs, atkal stājās uz rezervistu soliņa pēc piektdienas uzvaras Grieķijā ar 1:0 savainojuma dēļ.

Velss izskatījās nervozs, it kā viņi būtu ļoti informēti par spēles mērogu. Reičelas Rū kļūda ļāva Matiam Ksavjēram iestāties vārtos un sist tieši pa Lauru O’Salivanu.

bilde:
Velsa Kārdifas pilsētā spēlēja rekordlielu skatītāju priekšā

Zefīrs bija radošs spēks agrīnā stadijā, un Slovēnijas kapteinis gudri nospēlēja viens pret diviem ar Laru Brasnicar, pirms uzspridzināja nedaudz pāri stieņam.

Velsa lēnām iejutās, un vērienīgā darbībā Sofija Engela ar Zala Mersnika sitienu droši palaida garām Keriju Džounsu.

Pēc tam viņa izveidoja Green Ingle no 12 jardiem, bet kapteinis Velss raidīja viņai sitienu nelielā attālumā no Mersnika kolonnas. Džounss ar vēl vienu mēģinājumu bija tālu no mērķa, un Velsa turpināja izcelties arī pēc pārtraukuma. Džeimss sita tieši pa Mersniku un pameta Velsu, nožēlojot VAR neierašanos 51. minūtē.

Velsas menedžere Džemma Greindžere svin svētkus pēc tam, kad viņas komanda sasniedza Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru
bilde:

Dominika Kons ieslidoja Džounsai, kura tikko atradās soda laukumā, bet ukraiņu tiesnese Katerina Monzula turpināja spēlēt.

READ  Black Shark 5 tagad ir pieejams visā pasaulē, tostarp ASV

Mersniks atvairīja no Velsas bīstamākā spēlētāja Džonsa un Džemmas Evansas, kura no pieciem jardiem ar galvu raidīja bumbu tieši pretī Slovēnijas vārtsargam un sita bumbu prom.

Zefīrs panikā pagrieza mājiniekus, nogriežoties 18 jardus, taču beigās Velsai bija svinības un cerība līdzināties viņu vīriešu komandai, piedaloties Pasaules kausa izcīņā. Savus pretiniekus viņi uzzinās pielikumā, kad piektdien tiks veikta izloze.

O’Salivans uzskata, ka Īrijas Republika ir tuvu Pasaules kausa finālturnīram

Senec, Slovākija – 2022. gada 6. septembris;  Deniss vai & # 39;  Īrijas Republikas Salivans svin svētkus kopā ar saviem komandas biedriem pēc tam, kad 2023. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas sievietēm kvalifikācijas spēlē starp Slovākiju un Īrijas Republiku Slovākijas galvaspilsētā Scenic Nacionālajā treniņu centrā guva savas komandas pirmos vārtus.  (Foto Stīvens Makartijs / Sportsfile, izmantojot Getty Images)
bilde:
Īrijas Republikas uzvaras laikā vienīgos vārtus mačā guva Deniss O’Salivans

Deniss O’Salivans, visticamāk, atlaida Īriju vienā no Pasaules kausa finālturnīriem Austrālijā un Jaunzēlandē pēc tam, kad Slovākijā uzvarēja A grupā.

O’Salivana uzvara pirmajā puslaikā nodrošināja Scenic uzvaru ar 1:0, nodrošinot Īrijas oktobra kvalifikācijas viena no trim labākajām komandām un tādējādi uzreiz uz otro posmu.

Veras Pau komanda ar uzvaru pār Somiju jau bija nodrošinājusi grupas otro vietu un otro vietu pagājušajā nedēļā, taču tagad varētu būt 90 minūšu attālumā no sava pirmā ceļa uz finālu.

Pū nācās veikt izmaiņas, jo viņa nomainīja savainoto duetu Meganu Konoliju un Niamu Feju un atstādināja Džeimiju Finnu ar Klēru O’Riordanu un Harietu Skotu, padarot to par savu pirmo sacensību startu pēc uzvaras pret somietēm Liliju Agu.

Viesēm patika spilgtāks sākums, un, lai gan 22 minūtes iepriekš Slovākijas kapteine ​​Dominika Skorvankova meta garām vārtiem, Keitija Makkeiba pēc sekundes piespieda Mariju Korenciovu atvairīt.

Diāna Kaldvela 34. minūtē trāpīja ar Luīzes Kvinas sitienu, bet pēc trīs minūtēm Īrija izvirzījās vadībā.

Džess Zēvs spēra soli uz priekšu un apsteidza O’Salivanu, kurš atspēlēja bumbu Heteres Peinas ceļā, pirms turpināja savu skrējienu, lai apmierinātu uzbrucēja pretestību un sitienu ar labo kāju garām Korenciovai.

READ  Ukrainas karš skar jutīgu akordu reģionā | Ziņas, sports, darbi

Nepastāvīgā otrajā puslaikā “Maccabi” 59. minūtē raidīja bumbu pāri pārliktņa stūrim un vārtu stabam, taču iespēju abos galos bija maz un tālu.

O’Riordans 73. minūtē ieraudzīja sitienu pēc bīstamā Maccabi soda sitiena, kas palīdzēja Īrijai mēģināt pārtraukt saspringto sadursmi.

Tomēr, mājiniekiem piedāvājot maz kā uzbrukuma spēku, Īrija palika samērā nesatraukta aizmugurē un spēja nosargāt uzvaru ar nelielām bažām.

Uzvaras Skotijai, Ziemeļīrijai

Skotija 2023. gada Pasaules kausa sieviešu kvalifikācijas grupu turnīrs noslēdzās ar uzvaru ar 6:0 Fēru salas Torshavnā.

Pedro Martinesa Lozas komanda, kas jau bija rezervējusi vietu izslēgšanas spēlēs pēc otrās grupas ieņemšanas, pirmā puslaika pēdējās piecās minūtēs guva trīs vārtus, lai efektīvi noformētu uzvaru.

Nikolas Dohertijas agrās spēles sākums tika veicināts ar Karolīnas Veiras, Erinas Katbertas un Martas Tomasas ātrās šaušanas trebles.

Reičela Korsi ar galvu izvirzīja priekšā Skotiju 53. minūtē, bet pēc tam Džeina Petija pabeidza dominējošo rezultātu ar sesto sitienu savai komandai 68. minūtē.

Ziemeļīrija Viņa izmantoja trīs pašas vārtus, noslēdzot savu sieviešu Pasaules kausa kvalifikācijas kampaņu ar uzvaru 3:1 Latvija.

Rezultātu laukuma saimnieku labās malas galā atklāja Anastasija Rocāne, bet vārtsardzes Enijas-Annas Vaivodes pašas vārti izvirzīja Kenija Šellsa līmeni pirms pārtraukuma.

Arta Luiss Lopena realizēja stūra sitienu divas minūtes pirms Faivoda ielaida savus otros vārtus pārtraukumā, jo Ziemeļīrija apstiprināja, ka ieņem trešo vietu D grupā.