Vācija trāpīja piecus, lai pazemotu Eiropas čempioni Itāliju; Ungārija zaudē Anglijai – Nāciju līgas kārta | futbola ziņas

Eiropas čempione Itālija piedzīvoja pazemojošu nakti Menhengladbahā, UEFA Nacionālajā līgā ar 5:2 zaudējot Vācijai.

Džošua Kimihs sāka gūt vārtus 10. minūtē no Ilkaja Gundogana soda sitiena, Tomasa Mullera mēģinājuma un ātra “Chelsea” komandas Timo Vernera dubulta sitiena. Itālijas līdzjūtību izteica Vilfrīds Gonto un Alesandro Bastoni.

Anglija piedzīvoja neveiksmīgu sakāvi ar 4:0 no Ungārijas pie Molino.

Rolanda Slija dubultā un vēlīnā Zolta Naģa un Daniela Gazdāga pūles noveda pie tā, ka Gereta Sautgeita Three Lions komanda zaudēja ceturtajā spēlē bez uzvaras sacensību A3 grupā.

Lai pastiprinātu mājinieku mokas, aizsargs Džons Stouns tika noraidīts par otro piezīmi pārkāpumu astoņas minūtes pēc laika.

Pēc šiem rezultātiem Ungārija atrodas grupas galvgalī, par vienu punktu atpaliekot no Vācijas un par diviem punktiem apsteidzot Itāliju, bet Anglija ir par trim punktiem zemāk.

Memfisas Depajs savainojuma laika uzvarētājs guva vārtus kā Holande liegta Velsa Puse, kura domāja, ka Roterdamā izrāva kaklasaiti.

Noa Lenga un Kodija Jako vārti 23. minūtē panāca nīderlandiešus ar 2:0, bet Brenans Džonsons drīz pēc tam samazināja rezultāta starpību A4 mačā.

Pēc 90. minūtes Gereta Beila sitiens ar 11 metru soda sitienu panāca izlīdzinājumu 2:2, taču Depajam vēl bija pietiekami daudz laika, lai teiktu pēdējo vārdu.

Redzēju otru spēli grupā Beļģija tiec pāri Polija 1:0 Varšavā ar vārtu guvumu 16. minūtē Michy Batshuayi.

Skotija Nāca no aizmugures, lai uzvarētu Armēnija 4-1 B1 grupas sanāksmē Erevānā.

Laukuma saimniekiem labs sākums bija Vahans Pešahšjans, bet Skotija ar Stjuarta Ārmstronga dubulto sitienu pagrieza spēli.

Džons Makginns un Če Adamss papildināja rezultātu pēc pārtraukuma un pabeidza Armēniju ar 10 vīriem pēc Ārmana Hovhannisjana noraidījuma.

READ  Pasaules kausa izcīņa skeletonā un skeletonā atsākšanās Latvijā | Ziņas, sports, darbi

The Īrijas Republika Grupas vadītāju līgums Ukraina Lodzā neizšķirts 1:1.

Neitans Kolinss izvirzīja Īriju vadībā īsi pirms pusstundas atzīmes, un Artjoms Duvbeks otrā puslaika sākumā panāca izlīdzinājumu.

B3 grupas galvgalī divus vārtus guva Edins Džeko Bosnija un Hercegovina No 2:1 izdevās uzvarēt Somija 3:2 Zenicā, kamēr Stefans Mugosa trāpīja hat-trick melnais kalns uzvarēt ar 3:0 Rumānija.

Pa diviem vārtiem guva Kans Aihans un Hakans Kalhanoglu tītara Viņi saglabāja savu 100% rekordu C1 grupā, uzvarot ar 2:0 Lietuva, Kamēr Luksemburga un Fēru salas Spēlē ar neizšķirtu 2-2.

D1 grupā Vladislavs Gutkovskis abus vārtus guva as Latvija tiec pāri Lihtenšteina 2-0 un Moldova uzvarēt Andora 2-1.