Vācija spēcīgā eiro ģenerālmēģinājumā ar 7: 1 sagrauj Latviju – The Himalayan Times – Nepāla Nr. 1 angļu dienas laikraksts

Diseldorfa, 8. jūnijs

Vācija pirmajā puslaikā guva piecus vārtus, lai pirmdien ar 7: 1 pārspētu Latviju, aizvadot veiksmīgu mēģinājumu Eiropas čempionāta kampaņai, kas sāksies nākamnedēļ.

Tā kā Manuels Noiers bija pirmais vācu vārtsargs, kurš sasniedza 100 vārtus, mājinieki jau no paša sākuma spēcīgi meta un ierakstīja neticamu ritmu, Tomass Millers un Kai Havertss tuvojās pirmajām 90 sekundēm.

“Mēs šodien daudz ko izdarījām pareizi,” sacīja treneris Joahims Lēvs, kurš pēc 15 gadu amata pēc 2020. gada pametīs savu amatu.

“Mēs iepriekšējās dienās apspriedām lietas un to, kas jāuzlabo. Pirmajā puslaikā mums bija liels temps, ātrums un labs spiediens.”

Pēc tam Čempionu līgas uzvarētājs Havertss aizvadīja vienu perfektu maču ar Rubenu Gossensu, kurš 19. minūtē debitēja starptautiskajā tīklā.

Ilkajs Gundogans un Millers atzīmējās ar rezultātu 3: 0, pēdējais guva savus pirmos vārtus kopš atgriešanās komandā pagājušajā mēnesī pēc vairāk nekā diviem gadiem.

Vācieši, kuri pagājušajā nedēļā nospēlēja neizšķirti 1: 1 ar Dāniju un vēlas kompensēt savu izkļūšanu no pirmās kārtas 2018. gada Pasaules kausa izcīņā, nav parādījuši nevienu no transfēru problēmām, kas viņus piemeklējušas pēdējos gados, un Haverts piebilda. cits, kad viņa metiens bija trāpījums. Tīklā ieķēris latviešu vārtsargs Roberts Usols.

Pirmā puslaika beigās vārtus guva arī Seržs Gnabrijs, trāpot lielisku Matsa Hummelsa centrējumu, pirms aizvietotājs Timo Verners piecu minūšu laikā pēc otrā puslaika sākuma raidīja bumbu vārtos, panākot 6: 0.

“Mūsu reklāmguvumu līmenis bija daudz labāks,” sacīja Mīlestība. “Pēdējos mēnešos tā ir bijusi problēma, un tā ir apgrūtinājusi mūsu dzīvi. Mums ir jāpabeidz mūsu radītās iespējas.

“Tagad mums ir nepieciešams vēl vairāk palielināt tempu un saglabāt intensitāti vairāk nekā 90 minūtes, un mēs būsim labi nākamajā nedēļā.”

READ  Hannah Waddingham, Alesha Dixon un mūziķe Julia Sanina no Teda Lasso vada Eirovīziju kopā ar Grehemu Nortonu

Latvija guva mierinošus vārtus caur Alekseja Saveljeva spēcīgo sitienu ar kreiso kāju, pirms Lerojs Sanē ar vienkāršu sitienu ar galvu atguva sešu mājinieku pārsvaru.

Vācija 15.jūnijā Minhenē sāk savas Euro 2020 grupas spēles pret pasaules čempioni Franciju. Viņa F grupā spēlēs arī ar Eiropas čempionēm Portugāli un Ungāriju.