Vācija pagarinājumā uzvar ASV un iekļūst pasaules hokeja finālā pret Kanādu

Kopīgojiet šo rakstu, nesaņemot samaksu.

TAMPERE, Somija — Vācija sestdien guva vēlu izlīdzinājumu un pēc tam pagarinājumā sarūgtināja ASV, aizvadot Pasaules hokeja čempionāta pēdējo spēli pret Kanādu.

Frīdrihs Tevels ar 2:28 atlikušajā pagarinājumā guva vārtus, nodrošinot Vācijai pusfināla uzvaru ar 4:3 pār amerikāņiem. Iepriekš jaunais uzbrucējs Adams Fantelli guva vārtus, otrā pusfinālā Kanādai pārspējot Latviju ar 4:2.

Vācija finālu sasniedza pirmo reizi kopš 1992. gada, kad pasaules čempionātā tika ieviests finālspēles formāts.

Vācieši pievilka vārtsargu Matiasu Nīderbergeru, kad trešā perioda beigās nonāca pie 3:2, un Marsels Nobelss ar “backhand” sitienu panāca neizšķirtu ar 1:23, lai piespiestu pagarinājumu.

Alekss Točs un Roko Grimaldi nepilnas četras minūtes pusfinālā izvirzīja amerikāņiem vadību ar 2:0.

• Viskonsinas Universitātes fani droši vien nav dzirdējuši par basketbola impērijas veidošanu Londonā
  • Kādu padomu Džordanam Love dotu divi bijušie Packers ceturtdaļas spēlētāji?
  • Hei, vasaras mūzika: ceļā uz Madisonas apgabalu ir daudz koncertu
  • 7 Medisona apgabala pirmkursnieki lieliski spēlē vidusskolas softbolu
  • Restorāna apskats: ja neesat pārāk aizņemts, samaziniet ātrumu un pusdienojiet Swagat on Sun Prairie
  • Vīrietis iet bojā sprādzienā pēc tam, kad kādā mājā Ziemeļrietumu Indiānas štatā vectēvam uzvilka granātas tapu
READ  Bordo basketbols pēc vilšanās pievērš uzmanību 2022.-2023. gada sezonai

Vācieši atbildēja ar Frīdriha Tevela un Maksimiliana Cūbera pirmā puslaika vārtiem, panākot 2:2.

Maikls Esimonts pēc atlēkušās bumbas otrā perioda vidū izvirzīja ASV vadībā ar 3:2.

ASV ar 33:26 pārspēja vāciešus.

18 gadus vecais Fantilli, kurš, domājams, būs viens no labākajiem NHL drafta izvēlētajiem, piemānīja aizsargu, pirms guva savus pirmos vārtus turnīrā ar 11:04, panākot Kanādas izlasi ar 3:2.

“Es saņēmu piespēli no Lučiča (Milāna), es biju izgājiena vidū un mēģināju izdarīt gājienu, un galu galā man bija iespēja iesist, un es iekļuvu,” sacīja Fantelli. . — Par to esmu patiesi priecīga.

Kanādas labā vārtus guva arī Semjuels Plaiss, Džeks Kvins un Skots Loitons, vārtsargam Semjuelam Montembltam 20 atvairot.

Kanādai bija jāiegūst divi vārti, lai sasniegtu ceturto finālu pēc kārtas.

Dans Locmelis spēlē guva vārtus ar 8:18 pēc atlēkušās bumbas, izvirzot turnīra saspēles vadītāju Latviju vadībā ar 1:0.

Bliss vienreiz meta pa Latvijas vārtu jumtu ar 4:28, perioda vidū panākot savus ceturtos vārtus turnīrā un panākot neizšķirtu 1:1.

Jau pēc 1:06 rāmī no kreisā apļa Latvijai vadību atjaunoja Rūdolfs Balčers.

Kvins izlīdzinājumu panāca 45 sekundes beigu periodā, kad viņa sitienu no maskas vārtu tīklā raidīja vārtsargs Artūrs Silovs.