Vācija gatavojas Euro 2020 ar 7: 1 uzvaru pār Latviju Sports

DÜSSELDORF, Vācija (AP) – Vācija savā pirmdien notikušajā draudzības spēlē pirmdien ar 7: 1 uzvarēja Latviju.

Kajs Havertcs pirmajā puslaikā bija iesaistīts trijos no pieciem Vācijas vārtiem, pirms otrajā vietā atdeva vietu “Chelsea” komandas biedram Timo Verneram, un vārtus guva arī Tomass Mullers, kurš bija pirmais, jo viņš tika savlaicīgi izsaukts uz turnīru, kas sākas piektdien. .

Latvija ziņoja par koronavīrusa pozitīvu rezultātu komandu vidū vairākas stundas pirms sākuma.

Atklāšanas spēlē pret pasaules čempioni Franciju 15. jūnijā Minhenē Vācija saskarsies ar lielāku pretestību. Tāpat F grupā F grupā stāsies pretī Portugālei un Ungārijai.

Bet Vācijas treneris Joahims Lēvs nevar prasīt vairāk no savas komandas, jo pirms otrdienas aizbraukšanas uz savu mājas bāzi Hercogenaurahā Bavārijā viņš veica pilnvērtīgu un mērķtiecīgu sniegumu.

“Pret mums spēlēt būs grūti,” sacīja kapteinis Manuels Noiers, kurš kļuva par Vācijas pirmo simts spēļu vārtsargu. Pirms mača viņu uzslavēja aptuveni 1000 skatītāju, kuriem bija atļauts ievērot koronavīrusa ierobežojumus.

Zems sāka ar spēcīgāko komandu, kas viņam pieejama, ja nebija savainotā Leona Goretzka. Tonijs Krooss atgriezās pēc atlabšanas no Koronas vīrusa, jo Ilkajs Gundogans piedalījās vidējā līnijā, bet Minhenes “Bayern” pussargs Džošua Kimimičs pārcēlās uz labo malu. Atalanta komandas spēlētājs Robins Goosenss startēja pa kreisi.

Antonio Rudigers, Matss Hummels un Matiass Ginters izveidoja aizsardzību, kamēr priekšā bija arī trīs, Mulleram un Havercam atbalstot uzbrucēju Sergeju Gnabri.

Havertz atkal tika iesaistīts, kad Gundogans pēc minūtes panāca 2: 0, taču tas netika izlaists, jo Loew spēlētāji nospieda un uzbruka pretiniekiem retos gadījumos, kad viņi nesaņēma bumbu.

Kimmichs trāpīja pa stabu, pirms Mulers guva vārtus. Havertzs ​​pēc tam piespieda Roberta Osvalda vienus vārtus, un līdz pārtraukumam vēl bija laiks, lai Hummels-Gnabrijs ar zābaka ārpusi gūtu Vācijas piekto vietu.

Verners ieguva sestās piecas minūtes otrajā puslaikā, pirms Vācija atdzisa vairāk pārmaiņu laikā ar pusstundu, lai spēlētu.

Aleksejs Saveļjevs izmantoja samazināto koncentrāciju, lai 75. minūtē gūtu Latvijas mierinājumu ar sitienu kreisajā stabā, bet Lerojs Sanē pēc minūtes atbildēja Vācijas labā.

Andrijs Jarmoļenko divreiz guva vārtus – ieskaitot sodu -, kad Ukraina pēdējā turnīra iesildīšanās mačā panāca 4: 0 uzvaru pār 10 cilvēku Kipru.

Viesu cerības uz pārsteigumu tiešām beidzās, kad 36. minūtē pēc diviem pirmajiem 11 metru soda sitieniem tika noraidīts Antreas Panayiotou, bet otru soda sitienu realizēja Oleksandrs Zinčenko, bet otru – Romāns Jaremčuks.

Ukraina ir C grupā ar Austriju, Nīderlandi un Ziemeļmaķedoniju.

Fēru salas ar 5: 1 pārspēja Lihtenšteinu, bet Andora izlīdzināja Gibraltāru ar 0: 0.

Autortiesības 2021 Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.