UEFA Nāciju līgas grupu turnīra grafiks

17. decembris (Reuters) — Apvienoto Nāciju Organizācijas Futbola līgas 2022.–2023. gada grupu turnīra spēļu datumi (sākums plkst. 1945. gada GMT, ja vien nav norādīts):

1. kārta

Ceturtdiena, 2. jūnijs

Reģistrējieties tūlīt, lai iegūtu neierobežotu bezmaksas piekļuvi vietnei Reuters.com

C4 grupa, Gruzija — Gibraltārs (1700)

A2 grupa Čehija – Šveice

A2 grupa Spānija – Portugāle

B grupa: Albānija x Krievija

B2 grupa Izraēla – Islande

B4 grupa Serbija – Norvēģija

D grupa: Slovēnija-Zviedrija

C2 grupa Kipra / Igaunija – Kosova

C2 grupa Ziemeļīrija – Grieķija

C4 grupa Bulgārija – Ziemeļmaķedonija

D2 grupa Kipra / Igaunija – Sanmarīno

Piektdiena, 3. jūnijs

C grupa Kazahstāna/Moldova – Azerbaidžāna (1500/1945)

1. grupa Horvātija – Austrija

1. grupa Francija – Dānija

A4 grupa Beļģija pret Holandi

A4 grupa Polija pret Velsu

C grupa Slovākija-Baltkrievija

D1 grupa Latvija – Andora

D1 grupa Lihtenšteina – Kazahstāna / Moldova

Sestdien, 4. jūnijā

B grupa Skotija — Armēnija (1400)

C grupa Ungārija – Anglija (1700)

C grupa: Somija – Bosnija (1700)

C1 grupa Lietuva — Luksemburga (1700)

C grupa: Itālija pret Vāciju

B1 grupa Īrija – Ukraina

B3 grupa Melnkalne pret Rumāniju

C1 grupa Turcija – Fēru salas

2. spēles diena

Svētdiena, 5. jūnijs

B grupa: Sanmarīno pret Maltu (1400/1700)

C2 grupa Igaunija un Kipra — Ziemeļīrija (1400/1700)

C4 grupa, Gibraltārs — Maķedonija (1700)

A2 grupa Čehija – Spānija

A2 grupa Portugāle – Šveice

B4 grupa Serbija-Slovēnija

B4 grupa Zviedrija – Norvēģija

C2 grupa Kosova – Grieķija

C4 grupa Bulgārija – Gruzija

Pirmdiena, 6. jūnijs

1. grupa Austrija – Dānija

1. grupa Horvātija – Francija

A4 grupa Beļģija pret Poliju

A4 grupa Velsa pret Holandi

B2 grupa Islande – Albānija

B2 grupa Izraēla – Krievija

READ  FEI apstiprina jaunus nolikumus konkurējošiem pēc EHV uzliesmojumiem

C grupa: Baltkrievija – Azerbaidžāna

C grupa – Slovākija – Kazahstāna

D1 grupa Andora – Kazahstāna / Moldova

D1 grupa Latvija – Lihtenšteina

Otrdiena, 7. jūnijs

B1 grupa Armēnija–Īrija (1700)

C grupa: Vācija pret Angliju

C 3. grupa Itālija – Ungārija

B1 grupa Skotija – Ukraina

B3 grupa Bosnija-Rumānija

B3 grupa Somija – Melnkalne

C1 grupa Fēru salas – Luksemburga

C1 grupa Lietuva – Turcija

3. kārta

Ceturtdiena, 9. jūnijs

A2 grupa Portugāle – Čehija

A2 grupa Šveice – Spānija

D grupa: Norvēģija – Slovēnija

B4 grupa Zviedrija Serbijā

C2 grupa Grieķija – Kipra / Igaunija

C2 grupa Kosova – Ziemeļīrija

C4 grupa Gibraltārs – Bulgārija

C4 grupa Ziemeļmaķedonija – Gruzija

D2 grupa Malta – Kipra / Igaunija

Piektdiena, 10. jūnijs

A grupa Kazahstāna / Moldova – Latvija (1500/1945)

C grupa: Azerbaidžāna – Slovākija (1700)

1. grupa Austrija – Francija

1. grupa Dānija – Horvātija

A4 grupa Nīderlande pret Poliju

A4 grupa Velsa – Beļģija

B2 grupa Albānija pret Izraēlu

B grupa Krievija – Islande

C3 grupa Baltkrievija – Kazahstāna

D1 grupa Andora – Lihtenšteina

Sestdien, 11. jūnijā

C grupa: Melnkalne – Bosnija (1400)

B1 grupa Īrija — Skotija (1700)

C1 grupa Fēru salas — Lietuva (1700)

C grupa: Anglija pret Itāliju

C 3. grupa Ungārija – Vācija

B1 grupa Ukraina – Armēnija

B3 grupa Rumānija – Somija

C1 grupa Luksemburga – Turcija

4. kārta

Svētdien, 12. jūnijā

C2 grupa Ziemeļīrija — Kipra/Igaunija (1400)

D grupa: Norvēģija – Zviedrija (1700)

C grupa: Gruzija – Bulgārija (1700)

C grupa: Ziemeļmaķedonija pret Gibraltāru (1700)

A2 grupa Spānija – Čehija

A2 grupa Šveice – Portugāle

B4 grupa Slovēnija – Serbija

C2 grupa Grieķija – Kosova

D2 grupa Malta – Sanmarīno

READ  Laimē ģimenes caurlaidi NI Pasaules kausa izcīņas sievietēm kvalifikācijas spēlē pret Latviju

Pirmdien, 13. jūnijā

C grupa Kazahstāna/Moldova – Slovākija (1500/1945)

C grupa: Azerbaidžāna – Baltkrievija (1700)

1. grupa Dānija – Austrija

1. grupa Francija – Horvātija

A4 grupa Nīderlande pret Velsu

A4 grupa Polija – Beļģija

B2 grupa Islande – Izraēla

B grupa Krievija – Albānija

Otrdiena, 14. jūnijs

A grupa Kazahstāna/Moldova – Andora (1300/1945)

B grupa: Armēnija-Skotija (1700)

C 3. grupa Anglija – Ungārija

C grupa: Vācija pret Itāliju

B1 grupa Ukraina – Īrija

B3 grupa Bosnija-Somija

B3 grupa Rumānija – Melnkalne

C1 grupa Luksemburga – Fēru salas

C1 grupa Turcija – Lietuva

D1 grupa Lihtenšteina – Latvija

5. kārta

Ceturtdiena, 22. septembris

C grupa Kazahstāna/Moldova – Baltkrievija (1500/1945)

1. grupa Horvātija – Dānija

1. grupa Francija – Austrija

A4 grupa Beļģija pret Velsu

A4 grupa Polija pret Nīderlandi

C1 grupa Lietuva – Fēru salas

C1 grupa Turcija – Luksemburga

C grupa Slovākija – Azerbaidžāna

D1 grupa Latvija – Kazahstāna

D1 grupa Lihtenšteina – Andora

Piektdiena, 23. septembris

B grupa: Armēnija-Ukraina (1700)

D grupa: Gruzija – Maķedonija (1700)

C grupa Vācija – Ungārija

C grupa: Itālija pret Angliju

B1 grupa Skotija – Īrija

B3 grupa Bosnija-Melnkalne

B3 grupa Somija – Rumānija

C4 grupa Bulgārija – Gibraltārs

D2 grupa Kipra / Igaunija – Malta

Sestdien, 24. septembrī

B grupa Islande-Krievija (1400)

D grupa: Slovēnija – Norvēģija (1700)

C2 grupa Ziemeļīrija — Kosova (1700)

A2 grupa Čehija – Portugāle

A2 grupa Spānija – Šveice

B2 grupa Izraēla – Albānija

B4 grupa Serbija-Zviedrija

C2 grupa Kipra / Igaunija – Grieķija

6. kārta

Svētdien, 25. septembrī

D1 grupa Andora — Latvija (1400)

A grupa Kazahstāna/Moldova — Lihtenšteina (1400)

C grupa: Azerbaidžāna – Kazahstāna / Moldova (1700)

C grupa: Baltkrievija pret Slovākiju (1700)

READ  ASV kamaniņu sportists izcīna ceturto vietu Altenbergas komandas stafetē | Ziņas, sports, darbi

1. grupa Austrija – Horvātija

1. grupa Dānija – Francija

A4 grupa Nīderlande pret Beļģiju

A4 grupa Velsa pret Poliju

C1 grupa Fēru salas – Turcija

C1 grupa Luksemburga – Lietuva

Pirmdien, 26. septembrī

C grupa: Anglija pret Vāciju

3. grupa Ungārija – Itālija

B1 grupa Īrija pret Armēniju

B1 grupa Ukraina – Skotija

B3 grupa Melnkalne pret Somiju

B3 grupa Rumānija-Bosnija

C4 grupa Gibraltārs – Gruzija

C4 grupa Ziemeļmaķedonija – Bulgārija

D2 grupa Sanmarīno – Kipra / Igaunija

Otrdiena, 27. septembris

A2 grupa Portugāle – Spānija

A2 grupa Šveice – Čehija

B2 grupa Albānija – Islande

B grupa Krievija pret Izraēlu

B4 grupa Norvēģija – Serbija

B4 grupa Zviedrija – Slovēnija

C2 grupa Grieķija – Ziemeļīrija

C2 grupa Kosova – Kipra / Igaunija

Reģistrējieties tūlīt, lai iegūtu neierobežotu bezmaksas piekļuvi vietnei Reuters.com

Autore Hritika Sharma Bengaluru Rediģēja Tobijs Deiviss

Mūsu kritēriji: Thomson Reuters uzticības principi.

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top