UEFA Nāciju līga: spēlē Austrija, Francija, Dānija un Horvātija

The Eiropas Nāciju līga Piektdien pilsētās visā Eiropā, ar Piedāvātās spēles tiek pārraidītas visā FOX Sports tīklā (Un tas tiek pārraidīts lietotnē FOX Sports).

Sākot no FS1, Austrija tiksies ar Franciju Ernst Happel stadionā Vīnē. Citur Dānija cīnās ar Horvātiju Parken stadionā Kopenhāgenā.

Šeit ir svarīgākās lugas.

Austrija pret Franciju (A līga)

karstais starts

Austrija apsteidza Franciju pēc Andreasa Veimana brīnišķīga vārtu guvuma tīklā.

Andreass Veimans izvirza Austriju pār Franciju ar 1:0

Andreass Veimans atpalika no Francijas aizsarga un guva vārtus, izvirzot Austriju UEFA Nāciju līgā ar 1:0 vadībā.

Dānija pret Horvātiju (A līga)

kas varēja būt

Dānija bija Tas ir tuvu Laicīgi izvirzīties vadībā pār Horvātiju, taču Andreass Kornēliuss nespēja sazināties.

Sekojiet līdzi citiem atjauninājumiem.

Lūk, ieskats pārējās piektdienas UEFA Nāciju līgas spēlēs:

Baltkrievija pret Kazahstānu (C līga)

Kazahstāna uzbrūk pirmā!

Kazahstāna agri izvirzījās vadībā ar 1:0 pār Baltkrieviju, pateicoties Abata Imbetova lieliskajam sitienam ar galvu 13. minūtē, kas bija viņa trešie vārti UEFA Nāciju līgā.

Abats Imbetovs palīdz Kazahstānai izcīnīt 1:0 pret Baltkrieviju

UEFA Nāciju līgas 13. minūtē ar lielisku sitienu ar galvu Kazahstānas labā vārtus turpina gūt Abats Aimbetovs.

Albānija pret Izraēlu (B līga)

Andora pret Lihtenšteinu (alianse)

Slovākija 1, Azerbaidžāna 0 (C līga)

Mērķis!

Slovākijas pussargs Vladimirs Veiss 81. minūtē izvirzīja savu komandu vadībā ar 1:0, nodrošinot izbraukuma komandas uzvaru.

Nereālas piespēles noved pie Vladimira Veisa vārtiem Slovākijas labā 1:0

Lieliskas piespēles un komandas darbs atstāj Azerbaidžānu neskaidrībā un Slovākijai izvirza 1:0 vadību UEFA Nāciju līgā.

Latvija 4, Moldova 2 (alianse)

Muguru pie muguras

Šī mača pirmajās 19 minūtēs tika gūti divi vārti, pa vienam katrai komandai.

READ  Noslēpumaina atrakcija, kas celta kā piemiņas zīme zaudētajai mīlestībai

Moldova bija pirmā, kas guva vārtus, pateicoties Jona Nikolajesku soda sitienam piektajā minūtē. Izlīdzinājumu neilgi pēc moldāvu piespēles guva latvietis Vladislavs Gutkovskis.

Moldovas kļūda Latviju noved pie neizšķirta

Moldovai dārgais apgrozījums noveda pie Vladislava Gutkovska Latvijas futbolista neizšķirta UEFA Nāciju līgā.

dubulta problēma

Vēl viena moldāvu vārtsarga liktenīgā kļūda noveda pie Latvijas zaļajiem vārtiem, Janisa Ikaneka soda sitienu izvirzot vadībā ar 2:1.

Vēl viena Moldovas kļūda noved Latviju uz zaļajiem vārtiem

Moldovas vārtsargu gaida sarežģīts puslaiks pēc viņa pārkāpuma, ko UEFA Nāciju līgā guva Latvija un Janis Ikaneks.

izvelkot

Latvija pēc Gotkovska otrajiem vārtiem mačā 60. minūtē izvirzījās vadībā ar 3:1.

Laimīgā atlēkusī bumba noved pie vārtu guvuma, izvirzot Latviju vadībā ar 3:1

Laimīgā atlēciena rezultātā Vladislavs Gutkovskis gūst vārtus, ieviešot Latviju UEFA Nāciju līgā ar 3:1.

Ne tik ātri!

Moldovas spēlētājs Ničita Motbana atbildēja ar vārtu guvumu no savas laukuma jau pēc četrām minūtēm, saglabājot rezultātu 3:2.

Ņikitas Motbana sitiens ar galvu samazināja Latvijas pārsvaru pār Moldovu ar 3:2

Ņikitas Motbana sitiens ar galvu 64. minūtē samazināja Latvijas pārsvaru pār Moldovu Eiropas Nāciju līgā ar 3:2.

Nekas cits kā tīkls

Un Ikaneks noslēdza darījumu ar Latviju ar saviem otrajiem vārtiem mačā, un šie vārti tika gūti 75. minūtē.

Latvija pēc Yiannis Ikanicks vārtiem ir vadībā ar 4:2

Latvija UEFA Nāciju līgā ar 4:2 uzvarēja Moldovu pēc Jaņa Ikaneka vārtu guvuma tīklā.

Iegūstiet vairāk no UEFA Nāciju līgas Sekojiet savai izlasei, lai iegūtu informāciju par spēlēm, jaunumiem un citu informāciju.