UEFA Nāciju līga: Dānija uzvarēja Austriju, Horvātija neizšķirti ar Franciju

gada trešais izdevums Eiropas Nāciju līga Abi turpinājās pilsētās visā Eiropā, ar Piedāvātās spēles tiek pārraidītas visā FOX Sports tīklā (Un tas tiek pārraidīts lietotnē FOX Sports).

FS1 spēles sākumā Horvātija Splitas Poljudas stadionā aizraujošā revanšā par 2018. gada Pasaules kausa finālu panāca neizšķirtu Francijai. Citur Dānija atgriezās, lai Vīnes Ernsta Ābela stadionā ar 2:1 pieveiktu Austriju.

Šeit ir svarīgākās lugas.

Horvātija 1, Francija 1 (A līga)

Fantastiska iespēja

Afēras sākumā Francija nokļuva ienaidnieka teritorijā, taču tās iespēju izjauca horvāts Josips Juranovičs, kurš vadīja mēģinājumu šķērsot robežu.

veiciet sadalīšanu

Jau pēc sešām minūtēm Horvātija pēc lieliskas piespēles uzsāka savu uzbrukumu, bet Maiks Mainans demonstrēja savu atlētisko spēju atvairīt Antes Bodemira sitienu.

uzticams

Francijas pirmais rezultāts bija skaistuma lieta. Komanda ieskaitīja trīs centus pēc kārtas pēc iemetiena brīvajam veterānam Adrienam Rabiotam, kurš apturēja būtisku pavērsienu, izvirzot Franciju vadībā.

Adriena Rabio izcilais finišs izvirza Franciju vadībā ar 1:0

Adriens Rabiots pabeidz lielisku bumbu no viena no saviem komandas biedriem, izvirzot Francijai 1:0 pārsvaru pār Horvātiju UEFA Nāciju līgas spēlē.

Nepareizs gājiens!

Pēc tam, kad VAR piešķīra Horvātijai 11 metru soda sitienu pēc pārkāpuma soda laukumā, Andrejs Kramaričs ar prasmīgu sūkni piemānīja Francijas vārtsargu, bet pēc tam iesita kreisajā apakšējā stūrī, panākot izlīdzinājumu.

Pēc Andreja Kramariča soda sitiena Horvātija panāk 1:1

Horvātija panāca neizšķirtu 1:1 pret Franciju, jo kļūda soda laukumā noveda pie Andreja Kramariča soda sitiena.

Dānija 2, Austrija 1 (A līga)

ideāla pozīcija

Tā Pjērs Emīls Hojbjergs paveica pēc tam, kad 27. minūtē viņa komandas biedra sitienu trāpīja aizsargs. Hojbjergs nokļuva tieši vārtu priekšā ar bumbu tuvu labajai pēdai un viegli guva pirmos vārtus, lai gūtu vārtus. savus piektos vārtus izlasē.

READ  Piecdesmit puiši ieradās ar nūjām un beisbola nūjām un turēja mūs par ķīlniekiem piecas stundas - The Athletic

Pjērs Emīls Hojbergs dod Dānijai 1:0 pārsvaru pār Austriju

Pjērs Hojbergs guva vārtus 28. minūtē, kad Dānija UEFA Nāciju līgā ar 1:0 izvirzījās vadībā pār Austriju.

turpini spiest

Austrijas taktika to saglabāja arī mačā, un pēc Dānijas vārtsarga atvairīšanas soda laukumā Ksavers Šlāgers ar sitienu raidīja bumbu vārtos, izlīdzinot rezultātu.

Ksavers Šlāgers pēc Dānijas kārtas panāca neizšķirtu ar Austriju

Ksavjers Šlāgers guva vārtus pēc novārtā atstāta pagrieziena Dānijā, kurā Austrija neizšķirta ar dāņiem 1:1.

Collu spēle

Jūdze palika 1 — viss vēlīnā stadijā, taču tas nenozīmē, ka nebija uguņošanas. Šie ciešie zvani izvirza katru komandu uz priekšu.

nolēma!

83. minūtē Jenss Strīgers Larsens izvirzīja savu komandu uz muguras, izvirzot bumbu tīklā, izvirzot Dānijas komandu vadībā ar 2:1 un izcīnot uzvaru.

Jens Stryger Larsen skaisti vārti dod Dānijai vēlu 2:1 vadību

Jenss Strīgers Larsens atrada tīklu ārpus soda laukuma, izvirzot Dānijai UEFA Nāciju līgas pārsvaru ar 2:1 pār Austriju.

Lūk, ieskats pārējās pirmdienas UEFA Nāciju līgas spēlēs:

Islande 1, Albānija 1 (B līga)

uzbrūkošs atsitiens

Albānija guva pirmos vārtus, kad pēc komandas biedra atlēkušās bumbas no vārtsarga metienu trāpīja Taulants Seferi.

Albānija Tolants Sefiri veic tīrīšanu vārtu priekšā, izvirzot Albānijas vadību ar 1:0

Albānija Tolants Sviri 30. minūtē guva vārtus, izvirzot Albānijai 1:0 pārsvaru pār Islandi UEFA Nāciju līgā.

tajā vakarā

Īslandes uzbrukums otrā puslaika sākumā deva augļus, jo Jons Dagors Torstensons izdarīja piespēli un pieprasīja kliedzienu garām vārtsargam, lai gūtu vārtus komandas pirmajās vārtos.

Izlīdzinājumu 49. minūtē panāca islandietis Džons Dagors Torstensons

Islandes spēlētājs Jons Dagors Torstensons 49. minūtē panāca izlīdzinājumu, panākot izlīdzinājumu pret Albāniju UEFA Nāciju līgā.

READ  FIBA Pasaules kauss basketbolā: Latvija izcīna atlēkušās bumbas un rangā apsteidz Itāliju

Kazahstāna 1, Slovākija 0 (C līga)

Mazais Dodger

Kazahstāna izvirzījās vadībā 25. minūtē ar netradicionālu Aslana Darabejeva sitienu ar kreiso kāju, izvirzot 1:0.

Latvija 1, Lihtenšteina 0 (alianse)

solo dolo

Artūrs Žgouzēns nodrošināja Latvijas vienīgos vārtus, ko apliecināja VAR, sagraut Lihtenšteinu.

0 Baltkrievija, 0 . Azerbaidžāna (C līga)

Andora 0, Moldova 0 (alianse)

Iegūstiet vairāk no UEFA Nāciju līgas Sekojiet savai izlasei, lai iegūtu informāciju par spēlēm, jaunumiem un citu informāciju.