Turcija cīnās par neizšķirtu 3:3 ar Luksemburgu, bet tiek paaugstināta uz UEFA Nāciju līgu

Ankara

Turcijas futbola izlase ir izvirzījusies Eiropas Nāciju līgas B turnīrā, neskatoties uz ceturtdien savā laukumā neizšķirtu 3:3 pret Luksemburgu.

Atklāšanas vārtus astotajā minūtē guva luksemburgietis Mārvins Martins. Pēc tālas bumbas Martins izmantoja turku aizsarga Erena Mali un vārtsarga Ogurkana Kakira kļūdas.

Mārtiņš guva vārtus ar zemu sitienu. Turcijas aizsargs Kallars Sojunku ieslīdēja vārtos un kādu laiku saņēma ārstēšanu.

Astoņas minūtes vēlāk Turcija pēc viņa komandas biedra Kerema Akturkoglu pārkāpuma laukumā no 11 metru soda sitiena atzīmes panāca izlīdzinājumu Cengizam Anderam.

Luksemburga atkal izvirzījās vadībā, jo 37. minūtē ātrā pretuzbrukumā vārtus guva pussargs Daniels Sinani.

Luksemburgas aizsargs Maksims Šanute pēc Andera centrējuma 39. minūtē guva savus vārtus.

Stambulas Basaksehir Fatih Terim stadionā pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Pēc Floriana Bonerta zemās piespēles Gersons Rodrigess noslēdza soda laukumu, 69. minūtē panākot 3:2 Luksemburgas labā.

Turks riskēja, lai panāktu izlīdzinājumu.

Turcijas pussargs Ismails Jukseks 87. minūtē guva lieliskus vārtus ārpus laukuma, panākot izlīdzinājumu.Viņš guva vārtus savā pirmajā iznākumā.

Mačs Stambulā noslēdzās ar 3:3.

Taču Turcija ieguva vietu B līgā, jo uzvarēja C līgas 1. grupā ar 13 punktiem.

Nepārspētā Turcijas komanda guva 17 vārtus, bet šajā brīdī ielaida trīs.