(visu laiku uz austrumiem) |
---|
Grafiks var tikt mainīts un/vai strāvas padeves pārtraukums |
Svētdien, 24. aprīlī |
Amerikas hokeja līga |
16:00 |
NHLN — Bellevila Toronto
ESPN — Formula 1: Emīlijas-Romanjas Grand Prix, Enzo un Dino Ferrari sacīkšu trase, Imola, Itālija
CBSSN – FIM Motokross: MX2, Ķegums, Latvija
CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Ķegums, Latvija
FS1 — NHRA: izslēgšanas spēles, Hjūstonas sacīkšu parks, Hjūstona (ierakstīts)
FOX Cup Series — NASCAR: GEICO 500, Talladega Superspeedway, Talladega, Ala.
CNBC — MotoGP: Portugāles Grand Prix, Portimau, Portugāle (ierakstīts)
FS2 — MotoAmerica Superbike: 2. diena, Atlanta (ierakstīts)
FS1 — NHRA: NHRA SpringNationals, Hjūstonas sacīkšu parks, Hjūstona (filmēts)
FS2 — MotoAmerica: Baggers karalis, Atlanta (ierakstīts)
FS1 — PBA izslēgšanas spēles: ceturtdaļfināls, Velsas ezers, Florida (reģistrēts)
BTN — Nebraska Indiānā
ACCN — hercogs Džordžijas Tehnoloģijā
ESPN2 — Džordžija Alabamā
ESPNU — Ziemeļkarolīna, Virdžīnija
BTN — Mičiganas avēnija ziemeļrietumos
PAC-12N — Arizonas iela Arizonā
Espno — Džeksona Svētā pavasara spēle: no Džeksona, Miss.
SECN — Dienvidaustrumu čempionāts: fināls, St. Simons Island, Ga.
BTN — Mičigana Ohaio ielā
ACCN — Louisville at Virginia Tech
ESPN2 — Ohaio iela Mičiganā
ESPNU – LSU Gruzijā
PAC-12N — Vašingtona, Oregona
SECN — Misūri štatā Kentuki štatā
PAC-12N — UCLA Oregonas ielā
SECN — Dienvidaustrumu čempionāts: fināls Atēnās, Džordžijas štatā.
Universitātes teniss – sievietes |
---|
16:30 |
SECN — Dienvidaustrumu čempionāts: fināls, Geinsvila, Florida.
CNBC — UCI: Lježa Bastoņa Ljēža, Lježa līdz Lježa, 159,6 jūdzes, Lježa, Beļģija
Golfs — DP pasaules tūre: ISPS Handa čempionāts, fināls, Lakes Course, Taragona, Spānija
GOLF tūre — PGA: Ņūorleānas Cīrihes klasika, fināls, TPC Louisiana, Avondale, La.
CBS — PGA tūre: Ņūorleānas Cīrihes klasika, fināls, TPC Louisiana, Avondale, La.
GOLF — PGA Tour čempioni: The ClubCorp Classic, fināls, Las Colinas Country Club, Ērvinga, Teksasa
GOLF — LPGA tūre: Losandželosas atklātais turnīrs, fināls, Vilšīras lauku klubs, Losandželosa
FS2 — NYRA: Amerikas Sacīkšu diena
NHLN — Pasaules čempionāts jaunākiem par 18 gadiem: ASV pret Čehiju, priekšsacīkstes, Landshut, Vācija
NHLN — Pasaules U-18 čempionāts: Vācija pret Kanādu, priekšsacīkstes, Landshut, Vācija
Augstākās beisbola līgas |
---|
13:00 |
MLBN — reģionālais pārklājums: Bostona Tampabejā vai Klīvlenda Ņujorkas “Yankees” klubā (13:30)
13:30
MASN — Sanfrancisko Vašingtonā
14:20
ATTSN PGH — Pitsburga Čikāgā
16:00
MASN2 — Baltimoras LA eņģeļi
MLBN — reģionālais pārklājums: LA Dodgers Sandjego vai Ņujorkas Metsa Arizonā
ESPN — Milvoki Filadelfijā
ABC — Austrumu konferences pirmā kārta: Milvoki Čikāgā, 4. spēle
ABC — Rietumu konferences pirmā kārta: Goldensteita, Denvera, 4. spēle
TNT — Austrumu konferences pirmā kārta: Maiami, Atlanta, 4. spēle
TNT — Rietumu konferences pirmā kārta: Fīniksa Ņūorleānā, 4. spēle
TNT – Pitsburga Filadelfijā
ESPN2 — USPA: US Open, La Elena pret pilotu, fināls, Velingtona, Florida.
CBS — PBR: The ZipRecruiter Invitational, 15/15 Bucking Battle, Nampa, Aidaho (ierakstīts)
CBSSN — PBR: ZipRecruiter Invitational, otrā kārta un čempionāts, Nampa, Aidaho (ierakstīts)
FS1 — MLR: Jaunanglija Ņujorkas regbijā
ASV — Premjerlīga: West Ham United pret Chelsea
ASV – Premjerlīga: Everton pret Liverpool
ESPN — MLS: Atlanta United FC un Inter Miami CF
ESPN — MLS: Ņujorkas Red Bulls, Orlando
FS1 — MLS: LA FC FC Cincinnati
FS2 — Liga MX: Liona un Santos Laguna
FS2 — Liga MX: Querétaro Tihuānā
CNBC-Fassel: Chelsea vs Tottenham Hotspur (reģistrēts)
CBSSN — NWSL Challenge Cup grupu posms: Racing Louisville FC Hjūstonā, C grupa
Teniss – Barselona – ATP, Belgrada – ATP, Štutgarte – WTA, Stambulas fināls – WTA
Teniss – Minhenes-ATP, Eštorilas-ATP agrās kārtas
Teniss – Minhenes-ATP, Eštorilas-ATP agrās kārtas
Amerikas futbola līga |
---|
15:00 |
NBC — Ņūorleāna vs Tampabeja, Birmingema, Ala.