Straume Latvija vs Somija: skatieties hokeju tiešsaistē, TV kanālu — kā skatīties un straumēt augstākās līgas un koledžu sporta spēles

Somija piektdien guva lielu uzvaru 2022. gada IIHF pasaules čempionāta atklāšanā, kad ar 5:0 pārspēja Norvēģiju.

Kā apskatīt failu 2022. gada IIHF Pasaules čempionāts: Latvija pret Somiju šodien:

Spēles datums: 2022. gada 14. maijs

spēles laiks: 13:00 EST

TV kanāls: NHL tīkls

Tiešraide 2022. gada IIHF Pasaules čempionāts: Latvija pret Somiju Spēle fuboTV: Sāciet ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu!

Harijs Persons pirmajā puslaikā atklāja rezultātu 18:29, un tas būtu viss, kas somu komandai nepieciešams, lai uzvarētu.

Viņi pievienos vēl divus vārtus otrajā puslaikā un vēl divus vārtus trešajā, nodrošinot piecu vārtu pārsvaru un vieglu uzvaru atklāšanas mačā.

Sestdien to vēlreiz mēģinās izdarīt pret Latvijas izlasi, kas piektdien ar 4:1 zaudēja ASV.