Straume Latvija vs Somija: skatieties hokeja spēli tiešsaistē, TV kanāls — kā skatīties un straumēt virslīgu un koledžu sporta spēles

Somija piektdien guva lielu uzvaru 2022. gada IIHF pasaules čempionāta atklāšanā, kad ar 5:0 pārspēja Norvēģiju.

Kā jūs skatāties failu? 2022. gada IIHF Pasaules čempionāts: Latvija pret Somiju šodien:

Spēles datums: 2022. gada 14. maijs

spēles laiks: 13:00 EST

TV kanāls: NHL tīkls

pārraidīt tiešraidē 2022. gada IIHF Pasaules čempionāts: Latvija pret Somiju Spēle fuboTV: Sāciet ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu!

Harri Personnels pirmajā periodā atklāja rezultātu 18:29, un tas būtu viss, kas Somijas komandai būtu nepieciešams, lai uzvarētu.

Viņi pievienos vēl divus vārtus otrajā puslaikā un vēl divus vārtus trešajā, nodrošinot piecu vārtu starpību un vieglu uzvaru pirmajā mačā.

Sestdien to vēlreiz mēģinās izdarīt pret Latvijas izlasi, kas piektdien ar 4:1 zaudēja ASV.