Stings bez uzvaras pirmssezonā pēc zaudējuma 11 metru soda sitienu sērijā pret Knights

Ar pirmajiem OHL vārtiem, ko guva Sandis Velmanes un Taisons Dusē, nepietika, lai Sarnija Stinga sestdien izvairītos no otrā zaudējuma pēc kārtas pret Londonas Knights.

Raksta saturs

2. reklāma

Anguss Makdonels guva vārtus Stinga labā, sērijā ar 4:3 sakāvi 1954 līdzjutējus Progressive Auto Sales arēnā.

Bens Goudro savā pirmssezonas debijā izglāba 21 reizi ar Stingu, kurš piektdien šova atklāšanā Londonā zaudēja ar 3:1.

Rezultātu pirmajā periodā 4:51 atklāja Stinga pirmās kārtas izvēle 2022. gada Kanādas hokeja līgas importa draftā Vilmanis.

18 gadus vecais malējais uzbrucējs no Latvijas, no labā borta ienesa ripu bedrītē un ievilka žokeju vārtsargu Ouenu Vilmoru.

“Gūt vārtus vienmēr ir patīkami, it īpaši pirmie vārti jaunā komandā,” sacīja Velmanesa, Floridas “Panthers”.

Knights gandrīz četras minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu pēc Ruslana Žizova spēcīgajiem vārtiem, bet Doucet atjaunoja Stinga pārsvaru 19:21.

Reklāma 3

18 gadīgā malējā uzbrucēja Duseta nedēļas sākumā noslēdza līgumu ar Stingu pēc nometnes kā ārštata dalībnieka.

“Bija lieliska un ļoti aizraujoša sajūta būt daļai no komandas,” sacīja Sault Ste. Mary Citizen teica par savu OHL līgumu.

READ  Čoks-Pilipinas sāk PH 3x3 Olimpiskās kvalifikācijas uzdevumus

Pēc līguma ar Dousē Stinga kontā ir 16 uzbrucēji. Šajā summā ir iekļauts Nolans Bērks un Teo Hils, kuri cīnās ar aizsargiem Nolanu Dilingemu un Ītanu Ričiju par trim vietām, kas ir vecākas.

“Mēs nesteidzamies sasniegt nevienu numuru. Tas darbosies pats par sevi,” sacīja ģenerālmenedžeris Dilans Seka. “Mums acīmredzami ir četri spēlētāji, kas vecāki par viņu vecumu, tāpēc tas ir viens no elementiem, kam ir nepieciešams zināms uzmanību nākamo divu nedēļu laikā. , bet gaidīsim, kamēr spēlētāji atgriezīsies no NHL nometnēm.”

Stinga sastāvā ir 10 spēlētāji, kuri dodas uz NHL turnīriem un treniņnometnēm.

Reklāma 4

Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Keidens Džonstons no Knights, panākot neizšķirtu 2:2.

Maikls Levins sniedza braucējiem pirmo vadību 2:29 trešajā vietā, bet 2021. gada pirmās kārtas drafts Makdonels uz spēka spēli atbildēja ar 5:59.

Vilmors ielaida divus vārtus, iemetot 15 metienus, bet otrā puslaika vidū viņu nomainīja jaunpienācējs Zeks Bovens, kurš apturēja 12 no 13.

Pēc organizatoriskās spēles komandas uzreiz devās uz 11 metru soda sitieniem. Vienīgos vārtus soda sitienu sērijā guva Gzizovs.

Bouens šaušanā apturēja Nolanu Bērku, Vilmansu un 2022. gada OHL, izvēloties Porteru Martonu.

Stingam ir pārtraukums pirms pēdējām divām pirmssezonas spēlēm. Viņi viesosies Vindzorā ceturtdien, 22. septembrī, un uzņems Spitfires sestdien, 24. septembrī.

Reklāma 5

Piezīmes: Ričijam, Benam Lakenam un Ostinam Hārperam bija Stinga skrāpējumi. … Bērks, Dilingems un Marko Sekičs savu pirmssezonas startu veica pēc piektdienas sēdēšanas ārā. … uzbrucēji Tajs Voits un Makss Namestņikovs jau devušies uz NHL treniņnometnēm attiecīgi Toronto Maple Leafs un Vankūveras Canucks. … Prospekts Stings Kouls Kuksijs, viņu pirmās kārtas izvēle 2022. gada OHL līdz 18 gadīgo jauno spēlētāju draftā, uzticējās Merimakas koledžai. Augsti novērtētais uzbrucējs pirms aizbraukšanas apmeklēja Stinga divu dienu orientēšanās nometni, lai saglabātu tiesības uz NCAA. Šosezon viņš spēlē Markham Royals komandā Ontario hokeja līgā.

READ  Skaļi pastāstiet pasaulei, kāpēc jums patīk Guidžou
Sarnijas Stingas spēlētājs Anguss Makdonels (19) un Londonas Knights spēlētājs Sems Dikinsons (3) cīnās par ripu OHL pirmssezonas spēles pirmajā periodā Progressive Auto Sales arēnā Sarnijā, Ontario, sestdien, 2022. gada 10. septembrī Marks Malons. /Chatham Daily News / Sarnia Observer
Maikls Levins no Londonas Knights, pa kreisi, un Raiens Masts no Sarnia Stinga cīnās par ripu OHL pirmssezonas spēlē Progressive Auto Sales Arena Sarnijā, Ontario, sestdien, 2022. gada 10. septembrī. Marks Malons / Chatham Daily Ziņas/ Sarnia Observer