STFX’s Struthers, UPEI’s Brassard, Queen’s Yantsis noveda Kanādu ar 9:0 uzvarot Latviju – International – U SPORTS

Metjū Struters guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Mets Brasards un Džonatans Jancis pievienoja pa vārtiem un pa divām rezultatīvām piespēlēm, virzot Kanādu otrdien, 17. janvārī, pārliecinoši uzvarot Latviju ar 9:0.y2023. gadā FISU Pasaules universitāšu spēlēs.

Pirmajā periodā STFX uzbrucējs Metjū Struters pievērsās vīra pārsvaram, jo ​​viņa saspēles vadītājs devās pie “Queens” uzbrucēja Ostinas Kītinga Džonatana Jancija, sešu minūšu laikā izvirzot Kanādai vadību ar 1:0.

Kadra beigās UPEI aizsargs Mets Brasards raidīja tiešu metienu, kas pārspēja Latvijas vārtsargu Mariusu Pajaroni-Galiju pa plecu, dubultojot kanādiešu pārsvaru. Līdz ar to periods beidzas, “Canadiens” metienos pa vārtiem vadībā ar 8:2.

“Šis uzstādījums ir neticams. Manuprāt, tas ir labākais uzstādījums, ar kādu jebkad esmu spēlējis,” pēc spēles sacīja Pakets. “Mēs saglabājām savu sistēmu un panācām ripas, lai sāktu. Mēs pārdzīvojām vētru, un tad, kad tā bija beigusies, mēs pārņēmām spēli.”

Otro periodu Kanāda atklāja ar veiksmes sitienu, jo Džeikoba Puketa izspiešana novirzīja balstu spraugā, kur UNB Breidijs Gilmūrs gaidīja, lai to ieliktu plaši atvērtajā tīklā. Trīs minūtes vēlāk, Powerplay, citi STFX spēlētāji Liams Hovels un Metjū Struters guva vārtus, panākot 4:0.

Aktivitātēm pēc svilpes kļūstot karstākai, Kanāda turpināja spiedienu, pie 10:20 freima atzīmes to atalgojot ar Tīdžeja Šīa vārtiem no vārtu guvuma. Calgary Dinos kapteinis Noā Kings guva savus pirmos vārtus turnīrā divas minūtes vēlāk, pirms Saimons LaFranss apraka lāzeru vienā spēka paņēmienā, panākot 7:0. Pēc četrdesmit minūtēm “Canadiens” izvirzījās vadībā ar 7:0.

“Tā bija labākā spēle, ko līdz šim esam spēlējuši. Tā ir lielākā komanda, kurā jebkad esam spēlējuši,” sacīja Pukets. Personīgi man patīk šāds hokejs. Tas ļoti labi atbilst manai spēlei.”

READ  Alekss Ayala gūst milzīgu ITF W100 vienspēļu uzvaru

Kanāda turpināja dominēt spēlē arī trešajā periodā, dziļi savā teritorijā riņķojot latviešiem un nemitīgi pārbaudot Bajarunu-Galeju. Viņi palielināja savu pārsvaru spēka spēlē pie atzīmes 14:15, kad kapteinis Džareds Demetrio no Saskačevanas apglabāja Manitobas futbolistu Bretu Deivisu, panākot 8:0.

Rezultātu Yantsis noslēdza ar 2:33, panākot 9:0. Pēdējie metieni bija 49-8 Kanādas labā.

“Domāju, ka kopā esam aizvadījuši četras spēles un piecus treniņus,” sacīja Pukets. “Katru reizi, kad esam kopā uz ledus, mēs it kā atrodam labāku ķīmiju un atrodam lugas.”

Kanāda ar 4:0 izcīnīja vietu turnīra pusfinālā, bet trešdien, 18. janvārī, spēlēs ar Čehiju.y 16:30 ET ar izslēgšanas spēli uz vārtu līnijas.