Tālāk ir sniegts ieskats sadaļā Sports televīzijā, tostarp kanāli, radio ieraksti un vietējo spēļu un nacionālo sporta notikumu spēļu laiki no 2022. gada 8. līdz 14. augustam. Bieži lietoto TV kanālu numuri ir norādīti lapas apakšā. Grafiks var tikt mainīts un/vai strāvas padeves pārtraukums. Visu laiku Klusais okeāns.
Pārbaudiet atjauninājumus visu nedēļu. grāmatzīme oregonlive.com/topic/sports%20on%20the%20air Saīsināt iknedēļas sporta veidus gaisa ostās.
Pirmdiena, 8. augusts
beisbols
18:30
MLB — Sanfrancisko pret Sandjego vai Ņujorkas Yankees pret Sietlu (19.00)
19:00
Root, Root Plus – Ņujorkas jenki Sietlā
WNBA
17:00
NBA — Ņujorka un Dalasa
Mazā beisbola līga
6 no rīta
ESPN — Jaunanglijas reģionālais
8 no rīta
ESPN — Dienvidaustrumu reģions
10:00
ESPN — reģionālais metro
pusdienlaiks
ESPN — Dienvidrietumu reģions
14:00
ESPN — Rietumu reģionālais
16:00
ESPN — Lielo ezeru reģions
18:00
ESPN — ziemeļrietumu reģions
–
Otrdiena, 9. augusts
beisbols
16:00
TBS — Atlanta Bostonā
19:00
Root, Root Plus – Ņujorkas jenki Sietlā
Spokane Hillsboro, 620 no rīta
20:30
MLB — NY Yankees Sietlā vai Minesotā, LA Dodgers
WNBA
17:00
NBA – Sietla, Čikāga
19:00
CBSSN — Atlanta Lasvegasā
19:30
NBA – Konektikuta Losandželosā
futbols
17:30
ESPN2 — Visu zvaigžņu prasmju izaicinājums: MLS pret Liga MX
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – Slovākija pret Čehiju
15:00
NHL – Somija pret Latviju
19:00
NHL – Vācija pret ASV
Mazā beisbola līga
10:00
ESPN — Dienvidrietumu reģions
pusdienlaiks
ESPN — Lielo ezeru reģions
14:00
ESPN — Dienvidaustrumu reģions
16:00
ESPN — Atlantijas okeāna vidusdaļa
18:00
ESPN — kalnu reģionālais
–
Trešdiena, 10. augusts
beisbols
10:00
MLB — Sinsinati un Ņujorkas Mets
13:00
Root, Root Plus – Ņujorkas jenki Sietlā
17:00
FS1 — Čikāgas White Sox Kanzassitijā
19:00
Spokane Hillsboro, 620 no rīta
20:00
MLB — Minesota uz LA Dodgers vai Pitsburga uz Arizonu
WNBA
19:00
CBSSN — Minesota Fīniksā
futbols
16:30
Paramount+ — NWSL: Portlenda, Vašingtona
17:30
ESPN — Zvaigžņu spēle: MLS pret Liga MX
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – Šveice pret Zviedriju
15:00
NHL – Kanāda pret Latviju
19:00
NHL – Austrija pret Vāciju
Mazā beisbola līga
8 no rīta
ESPN — Midwest Regional
10:00
ESPN — Jaunanglijas reģionālais
pusdienlaiks
ESPN — ziemeļrietumu reģions
14:00
ESPN — Lielo ezeru reģions
16:00
ESPN2 — reģionālā metro
18:00
ESPN2 — Rietumu reģions
golfs
15:00
Golfs – amerikāņu sieviešu amatieris
–
Ceturtdiena, 11. augusts
Pirmssezonas NFL
16:00
NFL — NY Giants Jaunanglijā
beisbols
10:00
MLB – Klīvlenda Detroitā vai Maiami Filadelfijā
16:00
Fox – Čikāgas Cubs pret Sinsinati
19:00
Spokane Hillsboro, 620 no rīta
WNBA
19:00
NBA – Čikāga Lasvegasā
futbols
16:00
FS1 — FIFA U-20 Pasaules kauss sievietēm: Francija pret Nigēriju
19:00
FS1 — FIFA U-20 Pasaules kauss sievietēm: Kanāda pret Dienvidkoreju
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – Čehija pret Somiju
15:00
NHL – Kanāda pret Slovākiju
19:00
NHL – ASV pret Šveici
Mazā beisbola līga
8 no rīta
ESPN — Midwest Regional
10:00
ESPN — Atlantijas okeāna vidusdaļa
pusdienlaiks
ESPN — kalnu reģionālais
14:00
ESPN — Jaunanglijas reģionālais
16:00
ESPN — ziemeļrietumu reģions
golfs
5:00
Golfs — Pasaules tūre: Ziemeļīrijas atklātais turnīrs
9:00
Golfs — Korn Ferry: Pinnacle Bank čempionāts
pusdienlaiks
Golfs — PGA: Sentdjūdas čempionāts
16:00
Golfs – amerikāņu sieviešu amatieris
lakross
14:30
ESPNU — neierobežots sportistu skaits
17:00
ESPN2 — neierobežots sportistu skaits
–
Piektdiena, 12. augusts
Pirmssezonas NFL
15:00
NFL — Atlanta Detroitā
17:30
NFL — Grīnbejs Sanfrancisko
beisbols
16:00
MLB – Ņujorkas Yankees Bostonā vai Klīvlenda Toronto
17:00
Root, Root Plus – Sietla, Teksasa
19:00
KRCW — Spokane Hillsboro, 620.
WNBA
16:30
CBSSN — Ņujorka Atlantā
17:00
NBA – Sietla, Minesota
19:00
NBA — Dalasa Fīniksā
futbols
17:00
FS1 — Liga MX: Pačuka Huaresā
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – Zviedrija pret Austriju
15:00
NHL – Latvija pret Slovākiju
Mazā beisbola līga
10:00
ESPN — Midwest Regional
pusdienlaiks
ESPN — Atlantijas okeāna vidusdaļa
14:00
ESPN — kalnu reģionālais
16:00
ESPN2 — reģionālā metro
18:00
ESPN2 — Rietumu reģions
Mazās līgas softbola pasaules sērija
13:00
ESPN2 – 15. Spēle
16:00
ESPNU – 16. spēle
golfs
5:00
Golfs — Pasaules tūre: Ziemeļīrijas atklātais turnīrs
9:00
Golfs — Korn Ferry: Pinnacle Bank čempionāts
pusdienlaiks
Golfs — PGA: Sentdjūdas čempionāts
16:00
Golfs – amerikāņu sieviešu amatieris
20:00
Golfs – čempioni: Boeing Classic
zirgi
14:00
FS1 — NYRA: Saratoga
mīksta bumba
18:00
ESPN2 — neierobežots sportistu skaits
jauktās cīņas mākslas
18:00
SHO — atslēgas karte Bellator 284
Austrālijas futbola līga
2:00 sestdienā
FS1 — AFL Premjerlīga: Carlton Melburnā
–
Sestdiena 13 augusts
Pirmssezonas NFL
10:00
NFL — Kanzassitija Čikāgā
13:00
NFL — Indianapolisa un Bufalo
16:00
Fox (KPTV), NFL — Sietla Pitsburgā, 1080 AM, 92,3 FM
18:00
NFL — Dalasa Denverā
beisbols
10:00
MLB — Atlanta Maiami vai Klīvlenda Toronto (pusdienlaikā)
pusdienlaiks
MLB — Klīvlenda Toronto vai Baltimora Tampabejā (13:00)
16:00
Fox 12 Plus — Sietla, Teksasa
19:00
MLB — Minesota pret Losandželosas Angels vai Pitsburga pret Sanfrancisko
Spokane Hillsboro, 620 no rīta
futbols
4:30
ASV — Premjerlīga: Everton pie Aston Villa
7:00
ASV – Premjerlīga: Bournemouth pret Manchester City
9:30
NBC — Premjerlīga: Manchester United pie Brentfordas
pusdienlaiks
ABC – La Liga: Rayo Vallecano Barselonā
16:30
Root, Root Plus, ESPN+ — MLS: Portlenda Toronto, 750-AM, 1150-AM, 93,5-FM
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – ASV pret Austriju
15:00
NHL – Čehija pret Kanādu
19:00
NHL – Šveice pret Vāciju
Mazās līgas softbola pasaules sērija
10:00
ESPN2 — 17. spēle
13:00
ESPN2 – 18. Spēle
CFL
16:00
ESPN2 — Britu Kolumbija Kalgari
golfs
6:30
Golfs — Pasaules tūre: Ziemeļīrijas atklātais turnīrs
10:00
Golfs — PGA: Sentdjūdas čempionāts
pusdienlaiks
NBC — PGA: Sentdžudas čempionāts
Golfs – amerikāņu sieviešu amatieris
15:00
Golfs – čempioni: Boeing Classic
18:00
Golfs — Korn Ferry: Pinnacle Bank čempionāts
mašīnas
pusdienlaiks
FS1 — NASCAR sērijas kvalificētās kravas automašīnas
13:30
FS1 — NHRA kvalifikācija
14:00
ASV – NASCAR kausa kvalifikācijas spēles
17:00
FS1 kravas automašīnu sērija — NASCAR: Ričmonda 250
zirgi
9:30
FS1 — NYRA: Saratoga
15:00
FS1 — NYRA: Saratoga
lakross
10:00
ESPNU — neierobežots sportistu skaits
12:30
ESPNU — neierobežots sportistu skaits
marinēta bumba
13:00
CBS — vasaras turnīri
mīksta bumba
15:00
ESPNU — neierobežots sportistu skaits
17:30
ESPNU — neierobežots sportistu skaits
jauktās cīņas mākslas
11:00
ESPN — PFL kvalifikācijas turnīri
13:00
ESPN — UFC Fight Night priekšsacīkstes
16:00
ESPN — UFC cīņas nakts mājas karte
bokss
19:00
ESPN — augstākā ranga WBO
–
Svētdiena 14. augusts
Pirmssezonas NFL
13:25
NFL — Minesota Lasvegasā
19:00
Fox 12 Plus — Sietla Pitsburgā (reģistrēts)
beisbols
10:30
MLB – Filadelfija pret Ņujorkas Mets vai Klīvlenda pret Toronto
11:30
Root, Root Plus – Sietla, Teksasa
13:00
Spokane Hillsboro, 620 no rīta
13:30
MLB — Minesota pret Losandželosas Angels vai Pitsburga pret Sanfrancisko
16:00
ESPN, ESPN2 — Ņujorkas Yankees Bostonā, plkst. 1080
WNBA
10:00
ABC — Minesota Konektikutā
pusdienlaiks
ABC – Sietla Lasvegasā
16:00
NBA — Dalasa Losandželosā
futbols
6 no rīta
ASV — Premjerlīga: West Ham Notingemas stadionā
8:30
ASV – Premjerlīga: Tottenham pret Chelsea
16:00
FS1 — FIFA U-20 Pasaules kauss sievietēm: ASV pret Nīderlandi
18:00
FS1 — MLS: Minesota, Nešvila
Big3 basketbola kvalifikācijas spēles
13:00
CBS – Komandas tiks noteiktas
Pasaules junioru čempionāts hokejā
11:00
NHL – Slovākija pret Somiju
15:00
NHL – Latvija pret Čehiju
19:00
NHL – Zviedrija pret ASV
Mazās līgas softbola pasaules sērija
10:00
ESPN – pusfināli
13:00
ESPN – pusfināli
golfs
5:00
Golfs — Pasaules tūre: Ziemeļīrijas atklātais turnīrs
9:00
Golfs — PGA: Sentdjūdas čempionāts
11:00
NBC — PGA: Sentdžudas čempionāts
Golfs — Korn Ferry: Pinnacle Bank čempionāts
14:00
Golfs – čempioni: Boeing Classic
16:00
Golfs – amerikāņu sieviešu amatieris
mašīnas
10:00
FS1 — NHRA kvalifikācija
11:00
FS1 — NHRA nacionālie
pusdienlaiks
ASV — NASCAR kausa sērija: Ričmonda 400
lakross
10:00
ESPN2 — neierobežots sportistu skaits
Rodeo
10:30
CBS — PBR Anaheim
slēpošana
13:00
ESPN2 — ielu līgas fināli
zirgi
14:00
FS1 — NYRA: Saratoga
–
Bieži kanālu numuri
ABC (Comcast 2; DirecTV 2)
CBS (Comcast 6; DirecTV 6)
NBC (Comcast 8; DirecTV 8)
Fox (Comcast 12; DirecTV 12)
Golfs (Comcast 33; DirecTV 218)
Root (Comcast 34, 734, 1251; DirecTV 687, 688)
Root Plus (Comcast 427, 1253; DirecTV 687-1)
ESPN (Comcast 35; DirecTV 206)
ESPN2 (Comcast 36; DirecTV 209)
CNBC (Comcast 46; DirecTV 355)
truTV (Comcast 51; DirecTV 246)
TNT (Comcast 54; DirecTV 245)
TBS (Comcast 55; DirecTV 247)
ASV (Comcast 58; DirecTV 242)
NFL (Comcast 400, 417; DirecTV 212)
ESPNEWS (Comcast 402; DirecTV 207)
BTN (Comcast 403; DirecTV 610)
FS1 (Comcast 408; DirecTV 219)
FS2 (Comcast 414; DirecTV 618)
Teniss (Comcast 410; DirecTV 217)
ESPNU (Comcast 411; DirecTV 208)
CBSSN (Comcast 412; DirecTV 221)
NBA (Comcast 416, 439; DirecTV 216)
NHL (Comcast 418; DirecTV 215)
MLB (Comcast 419; DirecTV 213)
Pac-12 Oregon (Comcast 420; nav pieejams vietnē DirecTV)
Pac-12 tīkls (Comcast 421, 720, 1329; nav pieejams DirecTV)
SEC (Comcast 425; DirecTV 611)
ACC (nav pieejams Comcast; DirecTV 612)