Sporta ziņu apkopojums: Liverpūle un Chelsea nonāk strupceļā, Everton likstas turpinās; Teniss-Gauff asarās pēc neveiksmes uzlauzt Ostapenko kodu un daudz ko citu

Šeit ir aktuālo sporta ziņu plūsmu kopsavilkums.

Liverpool un Chelsea atrodas strupceļā, un Everton nepatikšanas turpinās

“Liverpool” un “Chelsea” izredzes iekļūt labāko četriniekā tika sagrautas, sestdien Premjerlīgā nospēlējot neizšķirti 0:0, savukārt “Everton” bažas par izkrišanu palielinājās pēc zaudējuma ar 2:0 pret West Ham United. Tikai Southampton atpaliek Everton – tikai ar vārtu starpību – pēc tam, kad pēdējā komanda savā laukumā ar 1:0 zaudēja Aston Villa, savukārt West Ham uzvara nozīmē, ka Bournemouth viņu iemainīja trešajā vietā, neskatoties uz to, ka savā laukumā ieguva punktu 1:1 neizšķirti pret Notingemu. . .

Teniss-Gauff izplūda asarās pēc neveiksmes uzlauzt Ostapenko kodu

Neapmierinātā Koko Gofa izplūda asarās pēc tam, kad svētdien Austrālijas atklātajā čempionātā ar 7:5 6:3 piekāpās Jeļenai Ostapenko, 18 gadus vecajai amerikānietei sakot, ka nespēj sniegt atbildes uz Latvijas maču. Gofa piedalījās turnīrā, izbaudot izcilu 2022. gada turnīru, kurā viņa sasniedza Francijas atklātā čempionāta finālu, taču spēlē dominēja bijusī Roland Garros čempione Ostapenko, kura gatavojās ceturtdaļfināla cīņai ar Vimbldonas čempioni Jeļenu Ribakinu.

Tenisists – Sviateks vēlas atgūt savu uzvarētāju mentalitāti pēc izkrišanas no Austrālijas atklātā čempionāta

Ija Sviateka sacīja, ka viņai vajadzēja no jauna atklāt savu cīņassparu, ko viņa demonstrēja pagājušajā gadā pēc tam, kad Austrālijas atklātā čempionāta ceturtajā kārtā ar 6:4 6:4 pieveica Vimbldonas čempioni Jeļenu Rybakinu svētdien. Sviateka, Francijas atklātā čempionāta un ASV atklātā čempionāta čempione, sacīja, ka spiediens pēdējo divu nedēļu laikā ir palielinājies un viņa spēlēs, cerot nezaudēt, nevis vēloties uzvarēt.

Athletics — World Athletics piedāvā stingrākus noteikumus transpersonām

Pasaules vieglatlētikas komanda sestdien paziņoja, ka apspriežas ar dalībfederācijām par priekšlikumu, kas noteiktu stingrākus testosterona ierobežojumus transpersonām, kuras sacenšas sieviešu vieglatlētikā. Valdes priekšlikums neaprobežojās ar aicinājumu pilnībā aizliegt transpersonu sportistiem un teica, ka tas nonācis pie “vēlamā varianta” pēc vairāku jaunu un esošo zinātnisko pētījumu un novērojumu izskatīšanas šajā jomā.

READ  Mars Perseverance rover Jezero krāterī savāc ar organiskām vielām bagātus paraugus

78 gadu vecumā miris vieglatlētikas dinastijas līderis Sals Bando

Sal Bando, trīs secīgu Oklendas vieglatlētikas čempionātu kapteinis 1970. gados, piektdienas vakarā Viskonsīnā nomira 78 gadu vecumā no vēža, sestdien paziņoja A un Milwaukee Brewers. Četrkārtējais Visu zvaigžņu trešais pamatsastāva spēlētājs bija Athletics, kurš bija Pasaules sērijas čempions no 1972. līdz 1974. gadam. Viņš no 1966. līdz 1976. gadam spēlēja 11 sezonas franšīzē (pirmās divas Kanzassitijā), pirms pabeidza karjeru ar piecām sezonām. ar Brūveriem.

Rybakina tenisa klubs pēc uzvaras Austrālijas atklātajā čempionātā vēlas ieņemt Swiatek 1. vietu

Vimbldonas čempione Jeļena Ribakina svētdien ceturtajā kārtā ar 6:4, 6:4 notriekusi “pole” no Austrālijas atklātā čempionāta, uzvarējusi pasaules ranga pirmo numuru Iga Switek uzvaru. Rybakina pirmo reizi Melburnas parkā iekļuva ceturtdaļfinālā, uzvarot Rod Laver Arena, un par vietu pēdējā četriniekā tiksies ar Jeļenu Ostapenko no Latvijas.

Jorks atstāj savu trenera vietu A līgas komandā Makarturu

Austrālijas Futbola līga paziņoja, ka bijušais Mančestras United uzbrucējs Dvaits Jorks pēc nepilnu septiņu mēnešu vadīšanas atstājis MacArthur FC trenera amatu. Makartura oficiālajā tīmekļa vietnē publicētajā paziņojumā teikts, ka klubs un Jorks, kurš bija viņa pirmajā galvenā trenera amatā un tika iecelts jūlijā, ir “savstarpēji vienojušies šķirties, kas stājas spēkā nekavējoties”.

Teniss-Lucky Towel palīdz Kordai sasniegt “Grand Slam” turnīra ceturtdaļfinālu

Amerikānis Sebastjans Korda svētdien pirmo reizi kvalificējās Grand Slam turnīra ceturtdaļfinālam, ar 3-6, 6-3, 6-2, 1-6, 7-6 (10-7) pārspējot poli Hubertu Hurkaču. Austrālijas atklātajā tenisa turnīrā. Korda, kurš trešajā kārtā izslēdza 2021. un 2022. gada vicečempionu Daniilu Medvedevu, Rod Laver arēnā sāka neveiksmīgi pret 2021. gada Vimbldonas pusfinālistu Hurkaču, bet 29. numurs atlēca, aizvadot otro un trešo setu.

READ  Universāla gripas vakcīna var būt pieejama divu gadu laikā, norāda zinātnieks Vakcīnas un imunizācija

Uzvara tenisā Francijas atklātajā čempionātā bija apgrūtinājums, saka Ostapenko, kura ir atjaunojusies

Panākumus “Grand Slam” turnīrā Jeļena Ostapenko guva steigā, kad viņa kā neizsēta 20 gadus veca meitene pacēla Francijas atklātajā čempionātā, taču viņas agrīnā karjeras uzvara ātri vien kļuva par pienākumu. Svars svētdien nedaudz kritās, kad Latvija ar 7:5 6:3 sarūgtināja ar septīto numuru izlikto Koko Gofu, pirmo reizi sasniedzot Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu un pirmo reizi Grand Slam turnīrā kopš Vimbldonas pusfināla 2018. gadā.

Futbols — “Napoli” viegli ar 2:0 pārspēja “Salernitana”.

Džovanni Di Lorenso un Viktora Osimhena gūtie vārti sestdien ļāva “Napoli” ar 2:0 pārspēt “Salernitana”, soli tuvāk 33 gadus ilgajai gaidīšanai uz A sērijas titulu. “Napoli” dominēja lielu spēles daļu, un to neapdraudēja Salernitana bezvārtu spēle.