Sporta ziņas šodien: kas jums jāzina

cits- “All Blacks Sevens” Pasaules regbija septiņu sērijas turnīrā Vankūveras kārtu sāka ar uzvaru pār Japānu ar 40:14.

Ngarvejs Makgarvijs Bleks
bilde: uzņemt bildi

Jaunzēlandei šajā mēģinājumā bija seši dažādi punktu guvēji – Ngarvijs Makgarvijs Bleks, Breidijs Rašs, Ketona Feja, Mozuss Leo, Sems Diksons un Akvila Rukolesva.

All Black Sevens arī uzvarēja Velsu ar 38:5 pēc tam, kad pirmā puslaika beigās bija vadībā ar 26:0.

Jaunzēlandei pēdējā spēle turnīra pirmajā dienā būs pret Samoa.

Kanādas apturēšana ir Jaunzēlandes otrais čempionāts kopš tās atgriešanās Sevens apritē pēc divu gadu pārtraukuma Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Pagājušajā nedēļā Singapūras tūrē All Black Sevens izcīnīja otro vietu pret Fidži.

Jaunzēlande izcīnījusi savu pirmo uzvaru Billija Žana Kinga kausā

Jaunzēlande Billija Žana Kinga kausa izcīņā B grupā Āzijā un Okeānijā ieņēma piekto vietu pēc uzvaras finālā pret Indonēziju ar 2:1 Antālijā.

Jaunzēlandes tenisiste Viviana Janga.

Viviana Janga
bilde: Gokans Taners

Erina Rotlifa un Peidža Horigana aizraujošā dubultspēļu izslēgšanas spēlē ar 6-3 4-6 7-6 (3) uzvarēja Džesiju Rumpisu un Alidu Sutjiadi, lai gūtu mierinājumu pēc tam, kad pirms 24 stundām piedzīvotā sakāve Indijai nodrošināja Kivi izkrišanu Āzijas un Okeānijas grupā. . 2 ar Indonēziju 2023. gadam.

Iepriekš 17 gadus vecā Viviana Janga guva Jaunzēlandes pirmo punktu, uzvarot Beatrisi Gomuliju ar 7:5, 6:2.

Komandas kapteine ​​Marina Irakoviča kreisajai debitantei nodeva savu trešo vienspēļu spēli turnīrā, un viņa nepievīla.

Pēc tam Ketrīna Vestberija piedalījās savā pirmajā turnīra spēlē vienspēļu pirmajā vietā un labi ar 6:1, 6:1 zaudēja Aldellai Sotjiadi.

Jaunzēlande ar 3:0 cieta sakāves pret Ķīnu, Japānu un Dienvidkoreju, bet pēc tam ar 2:1 zaudēja Indijai, kas noveda pie izkrišanas.

READ  Celtic un Rangers jaunākie atjauninājumi, kā arī Hibs, Hearts un SPFL kā stīpiņas vajā Yoranovicu un Jacomakisu

Lotes čempionātā līderpozīcijas saglabā Hyo Joo Kim

Heo Džo Kima izturēja trešo raundu augšup un lejup, bet noturēja pārsvaru ar trīs sitieniem Lotes turnīrā Aiovas pludmalē, Havaju salās.

26 gadus vecais dienvidkorejietis Huakale lauku klubā sasniedza 72 punktu paralēli, sasniedzot 10 gadus jaunākus par 206 gadiem, pirms sasniedza pēdējo kārtu.

Lidija Ko darbībā 2022. gadā.

Lidija Ko.

Septītajā vietā otrie ir amerikāņu komanda Briana Do un japānis Hinako Shibuno. Papīrs 5 līdz 67 atbilst dienas labākajam rādītājam, bet Šibuno ieguva 4 līdz 68.

Sumi Lī no Dienvidkorejas un Stefanija Medova no Ziemeļīrijas ieguva trešo kārtu ar 69. līdz ceturtajai vietai sešu gadu vecumā.

Aizstāvošā čempione Lidija Ko no Jaunzēlandes ieņem 33. vietu — tāpat kā viņa sekoja otrajai kārtai, pēc tam, kad 73. viņu atstāja 1. pozīcijā.

10. pasākums tiek rīkots Hoakalei Country Club pirmo reizi. Tas notika Kapolei golfa klubā pagājušajā gadā pēc astoņiem Ko Olina golfa klubā pavadītiem gadiem.

-Field Media Level

Waratas ātri startē pret spēku

Trīs mēģinājumi, kas tika pārvērsti pirmajās 15 minūtēs, palīdzēja NSW Waratahs ar 41:24 uzvarēt Western Force Klusā okeāna superregbijā.

Pēc mača fiziskās atklāšanas Ouaratas četras minūtes vēlāk atklāja rezultātu ar Tani Edmidu soda sitienu tieši priekšā un tikai mirklīti sasniedza 10 punktu pārsvaru, Markam Naukanitvasi gūstot breikbumbas mēģinājumu.

Pēc Lalakai Foketi centrējuma 10. minūtē sekoja Maikls Hūpers, kurš 13. minūtē guva trešo mēģinājumu.

Spēki atbildēja 19. minūtē, pateicoties Risjana Basitvas mēģinājumam.

Spēki turpināja savu apgriezienu skaitu otrā puslaika sākumā, kad Tims Anstijs pārņēma vadību 45. minūtē, samazinot rezultāta starpību līdz 12 punktiem.

Pēc piecām minūtēm tieši Orats atvairīja prostitūtas Deiva Borecka mēģinājumu.

Mēģinājums turpinājās, Force Hoker guva savu pirmo mēģinājumu sezonā 55. minūtē. Ritošie sitieni atkal izrādījās efektīvi no līnijas, ar vieglu šķērsošanu.

READ  “Nevaru gaidīt!”: Aizjūras skolas ir izrādījušās veiksmīgas Latvijā

Bijušais Force malējais aizsargs Alekss Ņūsoms ātri pēc kārtas guva piektos (63) un sestos (65) Warata vārtus pēc tam, kad Basitoa 61. minūtē saņēma dzelteno kartīti, atklājot spēli ar rezultātu 19:41.

76. minūtē spēki uz piecu metru līnijas izpildīja gludu sitienu, ļaujot Basitoa gūt otro mēģinājumu naktī.

Bijušie Anglijas kapteiņi iesaka saknes pēcteci

Bijušais Anglijas kriketa kapteinis Maikls Vons un Nasirs Huseins atbalstīja daudzlīmeņu Benu Stoksu, lai kļūtu par komandas pārbaudes kapteini pēc Džo Roota atkāpšanās.

Bens Stokss, Anglija.

Bens Stokss

Bukmeikeri un Husains saka, ka bouleris Stjuarts Brods ir otrais favorīts Roota vietā.

Roots piektdien beidza piecus gadus ilgo pārbaudes kapteiņa pienākumus, sakot, ka šis darbs viņu nesen ir smagi nodarījis pēc tam, kad viņa vilšanos bagātās turnejas Austrālijā un Karību jūras reģionā vainagojās ar virkni sliktu rezultātu.

Vona sacīja, ka Stokss, kurš bija Roota vietnieks, ir vislabākajā situācijā, lai uzņemtos šo darbu, taču viņam būtu nepieciešams atbalsts no “augstākā kodola”.

“Es neredzu nevienu citu, kas varētu uzņemties šo darbu un nodrošināt savu vietu malā,” BBC sacīja Vona.

“Ben Stoksā jums acīmredzami ir kāds, kam ir inteliģents kriketa prāts, kurš viņam atdos visu un noteikti iemantos apkārtējo spēlētāju cieņu.”

Stokss jūlijā paņēma uz nenoteiktu laiku kriketa pauzi, lai pievērstos savai garīgajai veselībai, vienlaikus atveseļojoties pēc otrās pirksta lūzuma operācijas, taču ir atgriezies Anglijas izlasē, lai spēlētu Ashes sēriju.

30 gadus vecais futbolists nav trenējies pēc sāpēm kreisajā ceļgalā martā, taču ir ceļā, lai nākammēnes atgrieztos apgabala čempionātā Durham komandā.

– Reuters

Ir noskaidroti Billija Žana Kinga kausa finālisti

Polijas pasaules ranga līdere Iga Sviateka rumānietei Andrea Brisacario pasniedza dubultkūku ceļā uz uzvaru Billija Žana Kinga kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, izcīnot neizšķirtu uzvaru ar 3:0 un pirmo reizi izcīnot vietu novembra finālā.

Sviateka, kura piektdienas atklāšanas dienā izvirzīja savu valsti vadībā ar 2:0, uzvarot Mihaelu Buzarnesku ar 6:1, 6:0, izcīnot 18. uzvaru pēc kārtas, kā 20 gadus veca meitene turpināja apliecināt savu autoritāti kāršu izspēlē. sešas reizes salauza Briskario. Radoma, Polija.

Kazahstāna finālā pievienosies Polijai, ar 3:0 pārspējot viesu Vāciju, savukārt Jeļena Ribakina no vēlā seta pieveica trīskārtējo Grand Slam čempioni Andželiku Kerberi Nur-Sultanā ar 4:6, 6:3, 7:5.

Marketa Vondrosova un Karolīna Mučova uzvarēja izšķirošajā dubultspēlē, izcīnot titulu 11 reizes, izcīnot savu galīgo pozīciju, uzvarot Lielbritāniju ar 3:2 pēc tam, kad Prāgā ar 6:1 7:5 uzvarēja Harietu Dārtu un Keitiju Svonu.

Vondrosova, 2019. gada Francijas atklātā čempionāta vicečempione, iepriekš ar 6:1 6:1 pārspēja Emmu Radokano, jo tīnei uz labās kājas bija tulznas, pirms Dārta panāca neizšķirtu 2:2 6:0 5:7 6:2, lai uzvarētu ar 16:0. gadu vecā Linda Frohvitova.

Itālija, četrkārtējā titula ieguvēja, arī izvirzījās vadībā pēc Kamila Džordži un guva izšķirošo punktu uzvarā pār Franciju Sardīnijā, uzvarot Harmony Tan ar 6:2, 6:0.

Spānija izcīnīs sesto titulu pēc tam, kad Sāra Soribesa Tormo ar 6:0, 6:4 pārspēja nīderlandieti Arantexa Ross, nodrošinot viņai piekļuvi finālam.

Kanāda ar ASV atklātā čempionāta vicečempioni Lailu Fernandesu priekšgalā un ASV atrodas lieliskā pozīcijā, lai sasniegtu 2:0, pirms atsākt attiecības ar Latviju un Ukrainu.

Beļģija jau iekļuvusi finālā, saņemot maču ar pretiniecēm Baltkrieviju, kuras pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tika atstādinātas no starptautiskajām komandu sacensībām.