Sporta atjauninājums — ceturtdiena, 18. maijs — SteinbachOnline.com

Portidžā noslēdzās Simtgades kausa priekšsacīkstes. Raiens Botrels guva savus otros vārtus spēlē, kad bija atlikušas 20 sekundes trešajā periodā, kad viņa saimnieki “Terriers” trešdienas vakarā Stride Place laukumā apspēlēja Kolingvudas “Blues” ar 4:3. Piektdien ceturtdaļfinālā Portidžs tiksies ar Jarmutas “Mariners”, bet “Blues” spēkosies ar Otavas “Senators”. Battlefords North Stars un Brooks Bandits ieņēma pirmo vietu savā grupā un nopelnīja piespēli pusfinālā.

Dilans Ginters guva vārtus trešajā periodā ar 7:47, un Niko Mijatovičs pievienoja tukšus vārtus, kad bija atlikušas astoņas sekundes, kad Sietlas “Thunderbirds” trāpīja Vinipegas “Ice” ar 4:2. Vārtus T-Birds labā guva arī Kevins Korčinskis un Grasins Saušins, kuri Rietumu hokeja līgas trīs labākajās fināla spēlēs aizvadīja līdz vienam. Kārsons Latimers un Evans Frīzens atbildēja uz ledus. Piektā spēle sāksies piektdien Sietlā.

Lousons Krauze guva divus vārtus un atvairīja 16 reizes no Vinipegas komandas Džoela Hofera, Kanādai ar 5:1 pārspējot Kazahstānu 2023. gada pasaules hokeja čempionātā Rīgā. Vārtus “Canadiens” labā guva arī Džo Felino, Semijs Blēzs un Makenzijs Vigars, kurš izcīnīja trīs uzvaras un uzvarēja pagarinājumā. Otrās grupas līdere ar 11 punktiem ir Kanāda, bet nākamo ar deviņiem punktiem ieņem Šveice, bet Čehija ar septiņiem punktiem. Nākamā priekšsacīkšu kārtas spēle Kanādai būs sestdien pret Šveici.

Vinipegas “Goldeyes” Ņūmenas āra laukumā ar 5:4 piekāpās Amerikas asociācijas čempionei Fargo-Mūrhedai “Redhawks”. Hidekels Gonzaless aizvadīja divas mājas spēles, kad Fish aizvadīja 30. mājas spēli piektdien pret Lake Country DockHounds Šovaparkā.

Trešdienas vakarā Vinipegas pilsētā Nyakwa Country Club notika 19. iecelšanas ceremonija Manitobas golfa slavas zālē. Zālei ir pievienota nelaiķe Dona Braunridža, kas palīdzēja Elmhērstai iegūt sešus sieviešu provinces čempionātus un septiņus Nasau līgas titulus, Pine Ridge menedžeris Dereks Klopeckis, bijušais Rossmere Pro galvenais treneris Džeralds Morisejs un Raina Besta 1991. gada Manitobas junioru meiteņu čempionāta komanda Brionija Brauna un Andžela Daikina un Kristīne Bauere.

READ  Saīds Big Saīds pēc Velsas uzvaras pār Latviju mazināja spiedienu

Šī ir Vinipegas Blue Bombers galvenās nometnes piektā diena. Šodienas treniņu sesija IG stadionā norisinās no pulksten 8:00 līdz 12:25. Pirmā zilās bumbas izstādes spēle notiks sestdien, 27. maijā, pret Edmonton Elks Commonwealth stadionā.

Noslēdzies Pistons Simtgades kausa izcīņa

Turnbull Cup čempioniem Portidžā neizdevās tikt tālāk par Simtgades kausa priekšsacīkšu kārtu. Galvenais treneris Pols Diks pievienosies Kleitonam Dreigeram, lai pārraidītu The Pistons Report, kas tiks pārraidīta ceturtdien pulksten 17:15 radio AM 1250.