Spilgtākie momenti un labākie momenti: Norvēģija 0:0 Latvijai 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs | 08.06.2022

pirms 9 mēnešiem

Tas bija Norvēģijas neatļauts mērķis

Paldies

Paldies, ka skatījāties tiešraidi no Norvēģijas un Latvijas spēles UEFA kvalifikācijas turnīrā.

Iespēja pazūd

Norvēģija savā laukumā ieguva neizšķirtu un atkrita uz trešo vietu grupā, tagad nerēķinoties ar to, ka kvalificēsies tieši vai iekļūs izslēgšanas spēlēs.

spēle beigusies

Norvēģija 0-0 Latvija.

94 ‘

Aleksandrs Sorlots ar galvu raidīja centrējumu no brīvsitiena.

92 ‘

Vārtsargs atvairīja Martina Odegaarda centrējumu un raidīja to stūrī.

90′

Ir pievienotas vēl astoņas minūtes.

89′

Keimss tika brīdināts, un pēc tam Aleksandra Sorlota sitiens ar galvu nonāca tieši pret vārtsargu.

84 ‘

Ķēniņš ar sitienu no vidēja attāluma, kas paplašina. Norvēģija turpina uzstāt.

82 ‘

VAR pārskata spēli un atzīmē, ka tā bija offside. Nav vārtu.

74 ‘

Ķēniņš ar vidēja attāluma sitienu garām vārtu augšai.

67′

Latviešu vārtsargs Roberts Osuls palicis guļot ar nopietnu iecirtumu sejā un būs uz rezervistu soliņa.

65′

Mohameds Al-Younoussi attālinās no vārtsarga, taču viņa sitiens ir ļoti vājš un aizsardzība to noraida sešu jardu zonā.

56′

Aleksandrs Sorlots ar galvu pēc stūra sitiena lidoja pāri vārtiem.

56′

Viņš to palaida garām. Vārtsargs atvairīja Kristiana Torstvedta sitienu no laukuma iekšpuses.

52 ‘

Latviešu spēlētājs Emsis saņēmis brīdinājumu.

50′

Mārtins Ødegaards ar pustālo metienu.

Puslaiks

44 ‘

Raivis Andris Jurkovskis ar centrējumu vairs neskaitās, jo tika pieķerts ārpusē.

36′

Matiasa Normanna spēcīgais sitiens raida vārtsargu gaisā, lai glābtu savus vārtus.

34 ‘

Roberts Uldriks izmantoja aizsarga atlēkušo bumbu un realizēja tālsitienu.

27′

Roberta Savaļņika sitiens no ārpuses ir tālu.

24′

Mārtiņa Kigora vidējās piespēles pie vārtu staba.

22 ‘

Norvēģija turpina kontrolēt bumbu, taču trūkst dziļuma.

13′

Markuss Pedersens ar aizsardzības noraidīto servi pirmajā vietā.

6′

Nedaudz tālu bija Elvisa Gonzimesa sitiens no ārpuses.

12:55 pirms 9 mēnešiem

3′

Mohameda Aliounoussi ļoti ilgs serviss vārtsarga rokās.

0′

Norvēģijas – Latvijas spēles sākums.

šajos brīžos

Skanēja Latvijas un Norvēģijas valsts himnas.

minūšu attālumā

Esam dažas minūtes no Norvēģijas un Latvijas spēles sākuma Katara 2022 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.

augstākais rezultāts

Abu Norvēģijas komandu rezultatīvākais spēlētājs ir Erlings Hallands, kurš sešos mačos guva piecus vārtus, taču savainojuma dēļ nespēja būt ar savu valsti pēdējos kvalifikācijas mačos.

XI Latvija

12 Roberts Osoulis, 4 Kaspars Dubra, 5 Antonis Černomordigs, 13 Raevs Andres Gorkovskis, 11 Roberts Savaļņiks, 20 Roberts Uldriks, 9 Mārtiņš Ķigurs, 8 Eduards Emsis, 22 Vladislavs Gutkovskis, 14 Andrē Elvis Jaunsims, 16.

Tajā pašā laikā

Tikmēr bumba ripos starp Turciju un Gibraltāru, kas ir galvenais mačs, jo Turcijas komanda arī meklē tiešu piespēli uz Pasaules kausu vai rehabilitācijas kursu un pēdējā kārtā tiksies ar Melnkalni.

Kā iet Latvijā?

Latvija šajā sektorā ir iekrājusi tikai piecus punktus un atrodas priekšpēdējā pozīcijā, uzsverot, ka tai vairs nav cerību uz dažiem datumiem kvalificēties, lai gan centīsies noslēgties pēc iespējas labāk.

11:55 pirms 9 mēnešiem

Kā iet Norvēģijā?

Norvēģija ar 17 punktiem ieņem otro vietu grupā, un tai ir nepieciešama uzvara, lai paliktu cīņā par tiešu vietu Pasaules kausa izcīņā, un atcerieties, ka nākam otrdien savā laukumā tiksies ar Nīderlandi, kur viss izšķirsies.

11:50 pirms 9 mēnešiem

sākums

Svarīga spēle šo sestdien Norvēģijai cer uz kvalifikāciju, kad Katara 2022 kvalifikācijas turnīrā uzņems Latviju Sāksim ar mača atspoguļojumu.

11:45 pirms 9 mēnešiem

Sekojiet mums šeit tiešraidē Latvijas un Norvēģijas rezultātam Kataras 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs

Nekad nepalaidiet garām nevienu spēles informāciju, izmantojot VAVEL tiešraides atjauninājumus un komentārus. Sekojiet mums, lai iegūtu visu informāciju, komentārus, analīzi un veidojumus šim nolūkam Norvēģija pret Latviju par 2022. gada FIFA Pasaules kausa Kataras kvalifikācijas spēlēm.

11:40 pirms 9 mēnešiem

Kad ir Norvēģija un Latvija spēle Katara 2022 Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē?

Pēdējā komanda Latvijā

12 Roberts Osoulis, 4 Kaspars Dubra, 5 Antonis Černomordigs, 13 Raevs Anders Gurkovskis, 11 Roberts Savaļņiks, 20 Roberts Oldrīcis, 8 Edvards Emsis, 17 Arturs Žgozins, 22 Vladislavs Gutkovskis, 14 Andrejjans Sičions

11:10 pirms 9 mēnešiem

Latvija: lai pievienotu pieskārienu

Latvijai pēc izslēgšanas vairs nav par ko cīnīties, taču viņi centīsies darīt visu iespējamo un likt kāju pret Nīderlandes pusi. Viņiem ir tikai viena uzvara sektorā, divi neizšķirti un piecas neveiksmes, kā arī astoņos mačos gūti astoņi vārti.

Norvēģija: kvalificējās Pasaules kausam

Norvēģijai ir iespēja pēc ilgāka laika atgriezties Pasaules kausa izcīņā, un viņi to dara vieni paši. Teorētiski šo maču var uzvarēt, taču nevajadzētu būt pārāk pašpārliecinātiem, atcerieties, ka viņi noslēgs grupu turnīru Nīderlandē, un šeit tiks izšķirta tiešā piespēle, kā arī kvalifikācijas ceļazīme.

10:55 pirms 9 mēnešiem

Laipni lūdzam VAVEL.com tiešraidē par 2022. gada Kataras FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm: Norvēģija pret Latviju!