Spēles sākums Rīgā aizkavējās, taču Hearts bija nepieciešams rezultāts, neskatoties uz šķēršļiem

UEFA spēles sinhronizē plkst. 20.00 pēc Lielbritānijas laika, un Latvijai divas stundas priekšā EEST, nebūs tālu no pusnakts, kad Skonto stadionā atskanēs beigu svilpe.

Hearts misija ir skaidra neatkarīgi no tā, vai tā paceļas pulksten 20:00 Edinburgā, 22:00 Rīgā vai 3:00 uz Mēness. Punkti viņiem ir nepieciešami pēc tam, kad savā laukumā ar 4:0 zaudēja Stambulas Basaksehir savā atklāšanas mačā.

Neviens Rikartonā nav gatavs ļaut šim Eiropas piedzīvojumam negatīvi nokrāsoties jau pēc divām komandas spēlēm. “Šī ir saruna, kas mums bija pēc tam [Basaksehir] maču,” atklāja saspēles vadītājs Endijs Halidejs.

“Ir liela vilšanās, kad jūs zaudējat savu atklāšanas spēli ar 4:0, īpaši otrā puslaika spēlē. Taču tā ir viena spēle no sešām, un mēs spēlējām ar komandu pirmajā bankā, kas nebija zaudējusi 23 mačus. pirms došanās uz spēli.

“Tāpēc mēs zinājām, ka esam pret ļoti labu komandu. Es zinu, ka tas ir klišejiski, bet tai vajadzētu būt mācībai. Mums ir jāņem vērā pirmā puslaika pozitīvās īpašības un jāmēģina to izmantot atlikušajās piecās spēlēs.

“Puiši uzskata, ka abās spēlēs pret rīdziniekiem ir jāgūst punkti, ja vēlamies kaut ko paveikt šajā grupā. Ceturtdien dosimies, lai mēģinātu gūt pozitīvu rezultātu.

“Pagājušā ceturtdiena bija smaga. Tā bija smaga sakāve, un, emocijām veidojoties, jūs domājat, ka neveicāt tādā līmenī, kas liktu viņiem vairāk pārbaudīt.

Endijs Halidijs ilgojas, lai Hearts atstātu iespaidu Rīgā.

“Pēdējo dienu laikā esam veikuši daudz analīžu, un tas varētu pārsteigt cilvēkus, taču pirmajā pusē bija daudz lietu, kas bija labas. Šajā līmenī varēja notikt tikai tie klīniskie momenti.

“Pēc tam spēle varēja būt citāda. Mums vilšanos rada tas, ka otrajā puslaikā spēli atstājām pārāk saspringti. Atvieglojām viņiem bumbas pieturēšanu un nevarējām uz viņiem izdarīt spiedienu. gūsim mācības līdz ceturtdienai.”

Vēls sākums nozīmē brīvo laiku dienas laikā, kad spēlētāji nemierīgi gaida sākumu. “Tas būs nedaudz savādāk. Mums ir labi palikt arī ceturtdienas vakarā, jo jūs sākat nākt mājās muļķīgajā stundā, ja atgriezīsities mājās uzreiz pēc spēles.

“Jums vienkārši ar to jātiek galā. Savu lomu spēlē arī sporta zinātnieki. Viņi skatās uz jūsu uzturu un atveseļošanos. Agrāk, kad sākāt vēlāk, jūs joprojām strādājāt ārpus Apvienotās Karalistes laika pēc grafika.

“Tad, atgriežoties atpakaļ, jūsu ķermeņa pulkstenim nav nekādu izaicinājumu. Tas ir visi aspekti, ar kuriem jums ir jātiek galā. Mēs vēlamies būt šajās sacensībās un sacensībās, tāpēc jums ir jātiek galā ar šīm lietām.”

Hearts uzskata, ka uz bumbu balstīts spēles plāns Latvijas galvaspilsētā varētu atmaksāties. Rīgas vairāku spēlētāju vairāk nekā 6 pēdas garš nodrošina fizisku izaicinājumu un nepārprotamas briesmas spēlē. Teorija ir tāda, ka viņi var ne pārāk labi noķert bumbu uz zemes.

“Mēs to esam izskatījuši,” sacīja Hallidejs. “Es domāju, ka visi mūsu trīs pussargu puslaiki ir 6 pēdas 2 collas, uzbrucējs ir 6 pēdas 2 collas, un mūsu abi pussargu garumi pārsniedz 6 pēdas. Mēs arī neesam lielākā komanda.

“Runājām arī par to, ka kopš sezonas sākuma esam saņēmuši daudz setbumbu. Rīgai augot, ar to jātiek galā labāk.

“Cīrihes mačos parādījām, ka spēlējot mēs sagādājam komandām problēmas. Stambula spēlē futbolu un vēlas, lai spēle izstieptos. Pirmajā puslaikā mēs ar to cīnījāmies, jo daudzas viņu iespējas radās no mūsu kāpumiem un kritumiem.

“Viņi negriezās cauri mūsu durvīm. Otrais puslaiks ir ļoti atšķirīgs, jo mēs dzenamies pēc mača, atstarpes ir ļoti lielas un šādas kvalitātes komanda tikai spēlē.

“Jūs vēlaties doties pēc komandām Eiropā, veikt zvanus un spiest, bet jums tas jādara cieši un kompakti, pretējā gadījumā viņi jūs vienkārši paņems.”

Hearts nedēļas nogalē guva labumu no atveseļošanās laika, kad pēc karalienes Elizabetes II nāves tika pārceltas mājas spēles. Viņu saspringtais grafiks bija ļoti saspringts traumu dēļ, bet pārējiem pirmajā grupā bija tikpat saspringts grafiks.

Rīdzinieki pirmdien ar 3:0 uzvarēja Spartak, kas tika panākta pēc iespaidīgā neizšķirta 1:1 izbraukumā ar Fiorentina pagājušajā ceturtdienā.

“Tad viņi ieguva lielisku punktu izbraukumā pret Fiorentina,” sacīja Hallidejs. “Viņi būs priecīgi startēt šajā grupā. Mums jāmēģina tam pielikt punktu.

“Rīga ieguva pozitīvu rezultātu pret “Fiorentina”, tāpēc mums nav ilūziju, ka tas būs grūts uzdevums. Tas vienmēr ir šajā līmenī. Bet es domāju, ka mums ir pietiekami daudz kvalitātes, lai brauktu un radītu viņiem reālas problēmas Latvijā.”