Šodienas pārsteigums: Bulgārija šokē Latviju, lai kvalificētos FIBA ​​EuroBasket 2022 – FIBA ​​EuroBasket 2022 Qualifiers 2022

Rīga (Latvija) – Bulgārija divreiz uzvarēja pirmajā spēlē ar sešām spēlēm pagarinājumā, un viņu divu spēļu kopējais pārsvars 30 minūtes Rīgā šķita apdraudēts. Bet viņi noslēdza mājiniekiem tikai sešus punktus pēdējā klipā, aizbēgot ar uzvaru 66-65, kas viņus nosūtīja tieši uz FIBA ​​EuroBasket 2022, vienlaikus saglabājot Latviju mājās.

Bulgārija pabeidza Latvijas deviņu uzvaru sēriju FIBA ​​EuroBasket, un šī ir pirmā reize šajā tūkstošgadē, kad trīs zvaigznes netiks pēdējā kārtā. Bulgārija atgriežas pirmo reizi kopš 2011. gada.

pagrieziena punkts: Latvija 10 minūtes pirms spēles bija vadībā ar 8 punktu pārsvaru, bet Bulgārija steidzīgi pārmeklēja, ceturtajā ceturtdaļā deviņos mēģinājumos trāpot piecus trīspunktniekus – mača pirmajās 30 minūtēs viņi guva 6 no 22. . De Post veica “hat-trick”, dodot Bulgārijai viena punkta pārsvaru pusotru minūti pirms spēles, un tas izrādījās mača pēdējais metiens.

Spēles varonis: Pīts guva 18 punktus, izdarīja četrus trīspunktniekus, atdeva 4 rezultatīvas piespēles un 4 atlēkušās bumbas, lai vadītu uzbrukumu. Pavlins Ivanovs izdarīja piecus ārpusloka metienus, trīs no tiem ceturtajā ceturtdaļā.

Statistika nemelo: Ir gandrīz neiespējami uzvarēt spēli, kad no tālās distances šauj 5 no 23, ko Latvija izdarīja.

minimums: Latvija ir ārpus laukuma, jo Bulgārijai ir taibreiks. Viņiem ir arī divas uzvaras aiz Grieķijas un trīs aiz Bosnijas un Hercegovinas, kas nozīmē, ka viņi būs ceturtie grupā neatkarīgi no tā, kas notiek pēdējā mačā. Arī viņus var uzskatīt par neveiksmīgiem. Latvija zaudēja divus mačus ar viena punkta pārsvaru un vienu pagarinājuma dubultošanā.

Viņi teica:

FIBA

READ  Zaks DiGregorio no Midvejas dodas uz ziemas olimpiskajām spēlēm ar milzīgu dubultspēli