pirmdiena (29. novembris)
NFL Sky Sports NFL no 1:10
1.20 Klīvlendas Browns @ Baltimoras Ravens
Sky sporta krikets no pulksten 3:00
Pirmais tests, D4 Indija Jaunzēlandē
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:30, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15
BBC Red Button, 19:00–23:30
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
Teniss Eurosport 1, 15:00–21:00
Turīna Deivisa kausa ceturtdaļfināls
FUTBOLS LaLigaTV no 18:00
20:00 LL: Osasuna pret Elche
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst.19.30
čempionāts
19.45 Derbijas apgabals x Kvīnsparka Rangers
RUGBY RTE 2, 20:00–21:00
Analytics pret galvu
GAA TG4, 20:00–21:00
Izceļ 2021. gada čempionāts
SOCCER BBC 2, 23.15–23.45
Izceļ Īrijas premjerministrs
otrdiena (30. novembris)
NFL Sky Sports NFL no plkst. 1:00
1.15 Sietlas Seahawks Vašingtonas FC
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:30, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15
BBC Red Button, 19:00–23:30
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
Teniss Eurosport 1, 15:00–21:00
Turīna Deivisa kausa ceturtdaļfināls
SOCCER BT Sport 1 no 17:30
17.30 A sērija: Atalanta pret Venēciju
19.45 Salernitana x Juventus
SOCCER BT Sport 2 no 17:30
17.30 A sērija: Fiorentina pret Sampdoria
19.45 Hellas Verona – Kaljāri
FUTBOLS ITV4 no plkst.18.15
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles sievietēm
19:00 Anglija pret Latviju
SOCCER RTE 2 no 18:30
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles sievietēm
19:00 Īrijas Republika pret Gruziju
SOCCER Premier Sports 2 no plkst.19
19.30 PL: Newcastle United x Norwich
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst.19.30
Skotijas Premjerlīga
19.45 Motherwell pret Dandī United
SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 19.45
20.15 PL: Leeds United pret Crystal Palace
NFL BBC 2, 23.45–0.35
Izceļ NFL šonedēļ
trešdiena (1. decembris)
Sky sporta krikets no 7.55
3. ODI Dienvidāfrika pret Nīderlandi
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:30, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15
BBC Red Button, 19:00–23:30
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
Teniss Eurosport 1, 15:00–21:00
Turīna Deivisa kausa ceturtdaļfināls
SOCCER BT Sport 1 no 17:30
17.30 A sērija: Boloņa pret Roma
19.45 Dženova pret Milānu
SOCCER BT Sport 3 no 17:30
17.30 A sērija: Milānas Inter – Spezia
19.45 Sassuolo pret Napoli
SOCCER BT Sport 2 no 17:30
18:00 Ligue 1 – Angers pret Monako
20:00 Paris Saint-Germain pret Nica
FUTBOLA ESPN no plkst. 18.00
18:00 Ligue 1 – Strasbourg pret Bordeaux
20:00 Nante pret Marseļu
FUTBOLS LaLigaTV no 18:00
20:00 LL: Madrides Real – Bilbao Athletic
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 19.00
Skotijas Premjerlīga
19.45 Hibernian pret Rangers
SOCCER Premier Sports 2 no plkst.19.15
19.30 PL: Watford x Chelsea
SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 19:30
20.15 PL: Everton pret Liverpūli
FUTBOLS BBC 1, 23.05–0.25
Izceļ Šodienas mačs
ceturtdiena (2. decembris)
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:30, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15, 19:00–20:00
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
Sky Sports Golf, 18:30–21:30
Bahamu salas Varoņu pasaules izaicinājums
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 19.00
Skotijas Premjerlīga
19.45 Celtic pret Hearts
SOCCER Premier Sports 2 no plkst.19.15
19.30 PL: Totenhema pret Brentfordu
SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 19.45
20.15 PL: Manchester United – Arsenal
piektdiena (3. decembris)
NBA Sky Sports arēnā no pulksten 0.30.
Ņujorka Bulls @ Knicks
Portlenda Totenhema @ Trail Blazers
NFL Sky Sports NFL no 0.30.
1.20 Dalasas Cowboys @ New Orleans Saints
Sky Sports krikets no 3:50
Otrais tests D1 Indija Jaunzēlandē
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:30, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15, 19:00–20:00
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
F1 Sky Sports F1 no plkst. 13:00
Exercise Saūda Arābijas Grand Prix
ITV4 zirgu skriešanās sacīkstes, 13.25–16.00
No Sandunas un Ekseteras
FUTBOLS LaLigaTV no 18:00
20:00 LL: Granada pret Alaves
riteņbraukšana Eurosport 1, 18.30-22.00
Londona Čempionu līgas izsekošana
Sky Sports Golf, 18:30–21:30
Olbani GC Varoņu pasaules izaicinājums
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 19.00
čempionāts
19.45 Fulham x Bornmuta
RUGBY BT Sport 1 no plkst.19
Anglijas Premjerlīga
19.45 Glostera vs Bristole
RUGBY Premier Sports 1 no plkst. 19.00
Apvienotais regbija čempionāts
19.35 Edinburga pret Benetton
RUGBY TG4 no plkst.19.20
Premier Sports 2 no 19:30
Apvienotais regbija čempionāts
19.45 Leinster pret Konahtu
sestdiena (4. decembris)
Sky Sports krikets no 3:50
Otrais tests, D2 Indija Jaunzēlandē
SOCCER BT Sport 1 no 11:30
12.30 PL: West Ham United pret Chelsea
FUTBOLS Sky Sports Futbols no aizmugures
čempionāts
12.30 Koventrisitija / Vestbromvičas Albiona
FUTBOLS LaLigaTV no aizmugures
13:00 LL: Seviļa – Villarreal
15.15 Barcelona – Real Betis
17.30 Madrides Atletico – Maljorka
20:00 Priekš: Real Sociedad – Real Madrid
FUTBOLS BBC 1 no plkst. 12.15
12.45 FA kauss: Buxton pret Morecambe
SNOOKER Eurosport 2, 13:00–16:30, 18:45–22:30
BBC 2, 13:00–17:15, 19:30–22:00
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
ZIRGU SACENSĪBAS Virgin Media One, 13:00-16:00
ITV4, 1,15m – 4m
Sandown Tingl Creek Chase
F1 Sky Sports F1 no plkst. 13.45
Prakse un rehabilitācija Saūda Arābijas Grand Prix
RUGBY Premier Sports 1 no plkst.14.30
Apvienotais regbija čempionāts
15:00 osprey vs Ulster
RUGBY BT Sport 2 no plkst.14.30
Anglijas Premjerlīga
15:00 Ekseteras priekšnieki pret arābiem
SOCCER Premier Sports 2 no plkst.14.55
15:00 PL: Ņūkāslas United x Burnley
SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.17
17.30 PL: Vatforda – Mančestras City
Sky Sports Golf, 17:00–22:00
Bahamu salas Varoņu pasaules izaicinājums
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 17.15
Bundeslīga
17.30 Dortmundes Borussia pret Minhenes Bayern
SOCCER BT Sport 1 no plkst.17.15
pievienoties Itālijas līga: Roma – Milānas Inter
FUTBOLS BBC 2 no plkst. 17.15
17.30 FA kauss: Yeovil Town x Stevenage
GAA RTE 2 no plkst. 17.45
Ulsteras klubs SFC
18:00 Ramor United pret Kilko
NBA Sky Sports arēnā no plkst.18.
Ņujorka Nuggets @ Knicks
SOCCER BT Sport 3 no plkst.18
18:00 Francijas Ligue 1: Lille – Troyes
20:00 Objektīvs pret PSG
riteņbraukšana Eurosport 1, 18.45–22.00
Londona Čempionu līgas izsekošana
SOCCER BT Sport 2 no 19:30
19.45 A sērija: Napoli – Atalanta
BOXING BT Sport 1 no 19:30
Londona Lindons Artūrs pret Entoniju Veidu
RUGBY Premier Sports 2 no plkst. 19:30
Apvienotais regbija čempionāts
19.35 Glāzgovas Warriors pret Dragons
RUGBY Premier Sports 1 no plkst.20
20.05 14. vieta: Bordeaux vs Toulouse
SOCCER BBC 1, 22:20–23:30
Izceļ Šodienas mačs
svētdiena (5. decembris)
NBA Sky Sports arēnā no pulksten 0.30.
Bruklina Bulls @ tīkli
UFC BT Sport 1 no pulksten 3:00
Las vigas Robs Fonts pret Hosē Aldo
Sky sporta krikets no pulksten 3:50
Otrais tests, D3 Indija Jaunzēlandē
SOCCER UTV no plkst. 11:30
12.15 FA kauss: Rochdale – Plymouth Argyle
SOCCER BT Sport 1 no 11:30
11.30 Itālijas līga: Boloņa – Fiorentina
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst.11
Skotijas Premjerlīga
pusdienlaiks Dundee United – Celtic
SOCCER BT Sport 3 no aizmugures
pusdienlaiks Ligue 1 – Saint-Etienne – Rennes
14:00 Monako – Meca
16:00 Nica pret Strasbūru
FUTBOLS LaLigaTV no aizmugures
Premier Sports 1, sākot no 13:00
13:00 Par: Rayo Vallecano pret Espanyol
SNOOKER Eurosport 2, 12:45-16:00, 18:45-22:30
BBC 2, 13:00–17:15, 19:00–22:00
Jorka Apvienotās Karalistes čempionāts
GAA TG4 no plkst. 13:00
Tiks paziņots Klubu čempionāti
ZIRGU SACIENES RTE 2, 13:00–15:15
Bunchestown Čeisa piemiņas diena Džons Durkans
FUTBOLS BBC 1 no plkst. 13.30
BT Sports 1 no plkst.13.30
FA sieviešu kauss
14:00 Arsenal pret Chelsea
FUTBALSTA ESPN no plkst. 14:00
14:00 Itālijas līga: Venēcija – Verona
SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 14.15
čempionāts
14.30 Queens Park Rangers x Stoke City
RUGBY BT Sport 2 no plkst.14
Anglijas Premjerlīga
15:00 Lesteras tīģeris pret arlekīniem
FUTBOLS LaLigaTV no plkst.15
15.15 Elche pret Kadisu
SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst. 16.00
16.30 PL: Aston Villa x Leicester City
Sky Sports Golf, 16:00–21:00
Olbani GC Varoņu pasaules izaicinājums
F1 Sky Sports F1 no 16:00
vecmāmiņa Saūda Arābijas Grand Prix
NFL Sky Sports NFL no plkst. 17:00.
Tiks paziņots 13 nedēļa
SOCCER BT Sport 1 no plkst.17
17:00 Itālijas līga: Sampdoria – Lazio
19.45 Juventus pret Dženovu
FUTBOLS LaLigaTV no 17.15
Premier Sports 2 no 17:30
17.30 Levante x Osasuna
20:00 Celta Vigo – Valensija
SOCCER BT Sport 2 no plkst.19.45
19.45 Ligue 1: Bordeaux pret Lyon
RUGBY Premier Sports 1 no plkst.20
20.05 14. vieta: Stade Francais pret Larošelu
NBA Sky Sports arēnā no plkst.20:30.
Klīvlenda Džezs @ Cavaliers
FUTBOLS BBC 1, 22.30–22.45
Izceļ Šodienas spēle 2