Šis ir jūsu parocīgais sporta ceļvedis šonedēļ televīzijā

pirmdiena (15. novembris)

SNOOKER ITV4 12:45-17:30 18:45-22:30
Boltona Čempionu čempions

Sky Soccer Sky Sarkanā poga
Starptautisks
14:00 Gruzija pret Uzbekistānu
17:00 Lietuva pret Kuveitu

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

FUTBOLS UTV no plkst.19.
Virgin Media Two no plkst.19
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Sanmarīno pret Angliju

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst. 19.00
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Ziemeļīrija pret Itāliju

SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 19.00
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Skotija, Dānija

Sky Soccer Sky Sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Albānija pret Andoru
19.45 Austrija
Moldova

19.45 Izraēla pret Fēru salām
19.45 Polija pret Ungāriju
19.45 Šveice pret Bulgāriju

RUGBY RTÉ 2, 20:00–21:00
Analytics pret galvu

GAA TG4, 20:00–21:00
Izceļ 2021. gada čempionāts

FUTBOLS BBC 1, 23.05–23.45
Izceļ Ziemeļīrija pret Itāliju

FUTBOLS BBC 2, 23.45–0.15
Izceļ Īrijas premjerministrs

otrdiena (16. novembris)

SNOOKER ITV4, 12.45–17.30
Boltona Čempionu čempions

FUTBOLS RTÉ 2 no 18:30
UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēles
19:00 Īrijas Republika pret Zviedriju

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

FUTBOLS ITV4 no plkst.19
FA kauss, pirmās kārtas atkārtojums
19.45 Solihull Morse x Wigan Athletic

SOCCER Virgin Media Two no plkst.19
Sky Sports Futbols no 19:00
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Velsa pret Beļģiju

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.19.40
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Nīderlande pret Norvēģiju

sarkanās debesis sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Bosnija un Hercegovina pret Ukrainu
19.45 Čehija pret Igauniju
19.45 Somija pret Franciju
19.45 Gibraltārs Latvijā
19.45 Melnkalne pret Turciju

SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 20:00
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
20:00 Bolīvija pret Urugvaju

SOCCER Premier Sports 1 no plkst.23.20
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
23.30 Argentīna pret Brazīliju

NFL BBC 2, 23.45–0.35
Izceļ NFL šonedēļ

trešdiena (17. novembris)

SNOOKER ITV4 12:45-17:30 18:45-22:30
Boltona Čempionu čempions

READ  Džeisons Kids sniedz iespējas jauniešiem, izmantojot meiteņu basketbola komandu

Sky sporta krikets no plkst. 13.20
1 T20 Indija Jaunzēlandē

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

FUTBOLS BBC 2 no plkst. 19.30
FA kauss, pirmās kārtas atkārtojums
19.45 Stokportas apgabals pret Boltonas Wanderers

ceturtdiena (18. novembris)

Sky Sports Golf, no 5:00 līdz 13:00.
Dubaija DP pasaules čempionāts

SNOOKER ITV4 12:45-17:30 18:45-22:30
Boltona Čempionu čempions

Sky Sports Golf, 14.30–20.00
Gruzija Klasisks RSM

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

Sky Sports Golf, 20:00–22:00
Florida LPGA tūre: CME grupu tūres čempionāts

piektdiena (19. novembris)

NBA Sky Sports arēnā no pulksten 2:00.
Denvera 76ers @ nuggets

Sky Sports Golf, no 5:00 līdz 13:00.
Džumeira DP pasaules čempionāts

F1 Sky Sports F1 no plkst. 10:00
Exercise Kataras Grand Prix

Sky sporta krikets no plkst. 13.20
2 T20 Indija Jaunzēlandē

Sky Sports Golf, 14.30–20.00
jūras sala Klasisks RSM

FUTBOLS LaLigaTV no 18:00
Premier Sports 1 no plkst.19.55
20:00 Par: Levante pret Athletic Bilbao

SNOOKER ITV4, 18.45–22.30
Boltona Čempionu čempions

SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 19.00
čempionāts
19.45 Queens Park Rangers — Lūtonas pilsēta

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

RUGBY BT Sport 2 no 19:30
Anglijas Premjerlīga
19.45 Īru Londona pret arābiem

FUTBOLS RTÉ 2 no plkst.19.30
Tiks paziņots Pirmā divīzija

SOCCER BT Sport 3 no plkst.19.55
20:00 Ligue 1 – Monako – Lille

Sky Sports Golf, 20:00–22:00
Neapole LPGA tūre: CME grupu tūres čempionāts

sestdiena (20. novembris)

Sky Sports Golf, 6:00–13:00
Dubaija DP pasaules čempionāts

F1 Sky Sports F1 no pulksten 11:00
Prakse un rehabilitācija Kataras Grand Prix

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.11
Sieviešu virslīga
11.30 Manchester City / Aston Villa

SOCCER BT Sport 1 no 11:30
12.30 PL: Leicester City x Chelsea

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks–13:00
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

FUTBOLS Sky Sports Futbols no aizmugures
čempionāts
12.30 Šefīldas United/Koventrijsitija

READ  “Nevaru gaidīt!”: Aizjūras skolas ir izrādījušās veiksmīgas Latvijā

FUTBOLS LaLigaTV no aizmugures
13:00 LL: Vigo Celta pret Villarreal
15.15 Sevilla pret Alaves

Badmintons TG4, 12.55–16.00
Dublina Irish Open

RUGBY Amazon Prime
Starptautisks
13:00 Itālija pret Urugvaju
13:00 Skotija vs Japāna
15.15 Anglija pret Dienvidāfriku
17.30 Velsa pret Austrāliju
20:00 Francija Jaunzēlandē

ZIRGU SACIENES UTV, 13.30–16.00
Virgin Media One, 13.30–16.00
Haidek parks Ieskaitot šķēršļu izdzīvošanu

SOCCER Premier Sports 2 no plkst. 14:30
15:00 PL: Watford – Manchester United

RUGBY RTÉ 2 no plkst.14.45
Starptautiskā sieviešu organizācija
15:00 Īrija vs Japāna

SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 16.45
Skotijas līgas kauss
17.15 Celtic pret Sentdžonstonu

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.17
17.30 PL: Liverpūle – Arsenāls

GAA RTE 2 no plkst. 17.15
Kerija futbola pusfināls
17.30 St. Brendan pret Ostinas Stacks

SOCCER BT Sport 1 no plkst.17.15
pievienoties Itālijas A sērija: Lazio – Juventus
19.45 Fiorentina x Milāna

SOCCER Sky Sports Futbols no plkst.17.20
Bundeslīga
17.30 Berlīnes savienība pret Berlīnes Hertha

SOCCER Premier Sports 2 no plkst. 17:30
LaLigaTV no 17.15
17.30 Par: Atletico Madrid – Osasuna
20:00 Barselona – Espanyol

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Gruzija Klasisks RSM

SNOOKER ITV4, 18.45–22.00
Boltona Čempionu čempions

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

BOKSA Sky Sports Arena no plkst.20
Londona Ričards Riakboro pret Olanrivago Dorodolu

Sky Sports Golf, 21:00–23:00
Tiburon GC LPGA tūre: CME grupu tūres čempionāts

FUTBOLS BBC 1, 22:30 līdz pusnaktij
Izceļ Šodienas mačs

NBA Sky Sports arēnā no pulksten 23:00
Ņujorka Rockets @ Knicks

UFC BT Sport 2 no pulksten 23:00
Las vigas Ketens Vieira pret Miša Teitu

svētdiena (21. novembris)

NBA Sky Sports Mix no pulksten 3:00.
Portlenda 76ers @Trail Blazers

BADMINTON BT Sport 2 no plkst.5.00
Pēdējais Indonēzijas meistari

Sky Sports Golf, no 5:00 līdz 13:00.
BBC 2, 17:00–18:00 (svarīgākie momenti)
Džumeira DP pasaules čempionāts

SOCCER Sky Sports Futbols no 11:30
čempionāts
pusdienlaiks Derbijas apgabals x Bornmuta

READ  Dalenei Terijai no Arizonas ir visīsākā NBA pieredze | Arizonas Wildcats basketbols

SOCCER BT Sport 1 no 11:30
11.30 A sērija: Sassuolo pret Cagliari
14:00 Boloņa pret Venēciju
17:00 Milānas “Inter” – “Napoli”.
19.45 Džena pret Romu

SOCCER BT Sport 2 no aizmugures
pusdienlaiks Ligue 1: Brest pret Lens
14:00 Metz pret Bordo
16:00 Klermona pret Nicu
19.45 Liona – Marseļa

BBC 2 futbols no pusdienlaika
Sieviešu virslīga
12.15 Manchester United pret Arsenal

FUTBOLS LaLigaTV no aizmugures
Premier Sports 2 no plkst.13
13:00 Priekš: Getafe pret Kadisu
15.15 Granada – Madrides Real

SNOOKER ITV4, 12:45–16:30, 18:45–22:00
Boltona Čempionu čempions

F1 Sky Sports F1 no plkst. 13:00
Losail Circuit Kataras Grand Prix

DARTS Sky Sports Arena, no 13:00 līdz 17:00, 19:00 līdz 21:15.
Lielie sprādzieni no Vulverhemptonas

GAA TG4 no plkst. 13:00
Tiks paziņots Klubu čempionāti

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.13
14:00 PL: Manchester City pret Everton
16.30 Totenhemas Hotspur / Leeds United

Sky sporta krikets no plkst. 13.20
3. T20 Indija Jaunzēlandē

RUGBY RTE 2 no plkst. 13.30
4. kanāls no plkst.13.45
starptautiskā
14.15 Īrija pret Argentīnu

ZIRGU SACENSĪBAS RTE 1, 13.40–15.35
navan Troytown Chase diena

SOCCER BT Sport 3 no plkst.14
14:00 A sērija: Salernitana pret Sampdoria

RUGBY BBC 2 no 14.20
Starptautiskā sieviešu
14.45 Anglija pret ASV

SOCCER Premier Sports 1 no plkst. 15.30
Skotijas līgas kauss
16:00 Rangers pret Hibernian

SOCCER Sky Sports Futbols no plkst.16.20
Bundeslīga
16.30 Mainca 05 pret Ķelni

FUTBOLS RTE 2 no plkst.16.45
FAI sieviešu kausa fināls
17.30 Shelburne vs Wexford Youth

NFL Sky Sports NFL no plkst. 17:00.
Tiks paziņots 11 nedēļa

FUTBOLS LaLigaTV no 17.15
17.30 Elche – Real Betis
20:00 Real Sociedad – Valensija

Sky Sports golfa sarkanā poga no 18:00
Gruzija Klasisks RSM

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Florida LPGA tūre: CME grupu tūres čempionāts

NBA Sky Sports arēnā no plkst.21:15.
The Mavericks @ kliperes

SOCCER BBC 1, 22:30–23:30
Izceļ Šodienas spēle 2

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top