Sestdien sākas futzāla Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra galvenās kārtas grupas | Pasaules kauss futzālā

FIFA Futzāla Pasaules kausa 2024 kvalifikācijas turnīra galvenā kārta sāksies sestdien, 17. septembrī, un sāksies pirmā spēļu nedēļa, ieskaitot Bosniju un Hercegovinu, Nīderlandi, Poliju, Čehiju un Slovēniju.

Pēc tam darbība turpināsies oktobrī ar turētāju Portugāli starp komandām, kas savu kampaņu sāka 12 setos pa trīs, spēlējot mājās un izbraukumā.

Divpadsmit grupu uzvarētājas un četras labākās otrās vietas ieguvējas tieši iekļūst Elites kārtā, kur 2023. gada beigās spēlēja kā divu posmu grupas. Atlikušās astoņas otrās vietas ieguvējas iekļuva galvenajās izslēgšanas spēlēs aprīlī, lai noskaidrotu pēdējās četras vietas. Elites kārta.

Kvalifikācijas formula: Kā tiks noskaidroti septiņi Eiropas pretendenti

grupas

1. grupa: Spānija, Moldova, Kipra
2. grupa
: Gruzija, Beļģija, Austrija
3. grupa
: Čehija, Bosnija un Hercegovina, Armēnija
4. grupa
: Portugāle (pārvadātāji), Baltkrievija, Lietuva
5. grupa
: Kazahstāna, Slovēnija, Melnkalne
6. grupa
: Azerbaidžāna, Polija un Grieķija
7. grupa
: Horvātija, Ungārija, Izraēla
8. grupa
: Somija, Rumānija, Dānija
9. grupa
: Serbija, Francija, Norvēģija
grupa 10
: Itālija, Ziemeļmaķedonija, Zviedrija
grupa 11
: Ukraina, Nīderlande, Kosova
grupa 12: Slovākija, Latvija, Vācija

A grupa: Spānija, Moldova, Kipra

kombinācijas
8. oktobris: Moldova pret Kipra
11. oktobris: Spānija pret Moldovu
8. novembris: Kipra pret Spāniju
1. marts: Spānija pret Kipra
5. marts: Kipra pret Moldovu
8. marts: Moldova pret Spāniju

B grupa: Austrija, Beļģija, Gruzija

kombinācijas
5. oktobris: Beļģija pret Austriju
8. oktobris: Gruzija pret Beļģiju
12. oktobris: Austrija pret Gruziju
9. novembris: Gruzija pret Austriju
4. marts: Austrija pret Beļģiju
7. marts: Beļģija pret Gruziju

C grupa: Čehija, Bosnija un Hercegovina, Armēnija

kombinācijas
17. septembris: Bosnija un Hercegovina pret Armēniju
20. septembris: Čehija pret Bosniju un Hercegovinu
8. oktobris: Armēnija pret Čehiju
12. oktobris: Čehija pret Armēniju
3. marts: Armēnija pret Bosniju un Hercegovinu
8. marts: Bosnija un Hercegovina ar Čehiju

READ  Latvijas kravas kuģis piestāj Menas salā

D grupa: Portugāle, Baltkrievija un Lietuva

kombinācijas
6. oktobris: Portugāle pret Baltkrievija
11. oktobris: Lietuva un Portugāle
9. novembris: Portugāle pret Lietuvu
1. marts: Lietuva pret Baltkrievija
4. marts: Baltkrievija pret Lietuvu
7. marts: Baltkrievija pret Portugāli

UEFA Futsal Cup 2022: visi Portugāles vārti

E grupa: Kazahstāna, Slovēnija, Melnkalne

kombinācijas
20. septembris: Slovēnija pret Melnkalni
8. oktobris: Kazahstāna pret Slovēniju
12. oktobris: Melnkalne x Kazahstāna
9. novembris: Kazahstāna pret Melnkalni
3. marts: Melnkalne pret Slovēniju
8. marts: Slovēnija pret Kazahstānu

F grupa: Azerbaidžāna, Polija, Grieķija

kombinācijas
19. septembris: Polija pret Grieķiju
7. oktobris: Azerbaidžāna pret Poliju
11. oktobris: Grieķija pret Azerbaidžānu
9. novembris: Grieķija pret Poliju
3. marts: Azerbaidžāna pret Grieķiju
7. marts: Polija pret Azerbaidžānu

G grupa: Horvātija, Ungārija, Izraēla

kombinācijas
19. septembris: Ungārija ar Izraēlu
7. oktobris: Horvātija pret Ungāriju
12. oktobris: Izraēla pret Horvātiju
8. novembris: Horvātija pret Izraēlu
2. marts: Izraēla pret Ungāriju
7. marts: Ungārija pret Horvātiju

H grupa: Somija, Rumānija, Dānija

kombinācijas
6. oktobris: Rumānija pret Dāniju
11. oktobris: Somija pret Rumāniju
8. novembris: Dānija pret Somiju
1. marts: Rumānija pret Somiju
5. marts: Dānija pret Rumāniju
8. marts: Somija pret Dāniju

I grupa: Serbija, Francija un Norvēģija

kombinācijas
5. oktobris: Norvēģija pret Serbiju
8. oktobris: Francija pret Norvēģiju
12. oktobris: Serbija pret Franciju
9. novembris: Serbija pret Norvēģiju
2. marts: Norvēģija pret Franciju
7. marts: Francija pret Serbiju

X grupa: Itālija, Ziemeļmaķedonija, Zviedrija

kombinācijas
7. oktobris: Zviedrija pret Maķedoniju
12. oktobris: Ziemeļmaķedonija pret Itāliju
9. novembris: Itālija pret Zviedriju
1. marts: Itālija pret Maķedoniju
5. marts: Ziemeļmaķedonija pret Zviedriju
8. marts: Zviedrija pret Itāliju

READ  Latvijas aviokompānija Air Baltic kā norēķinu iespējas pievieno Dogecoin un Ether

11. grupa: Ukraina, Nīderlande, Kosova

kombinācijas
18. septembris: Holande pret Kosovu
7. oktobris: Ukraina pret Kosovu
11. oktobris: Ukraina pret Holandi
8. novembris: Kosova pret Ukrainu
3. marts: Kosova pret Nīderlandi
8. marts: Nīderlande pret Ukrainu

UEFA Futsal Cup 2022: Nīderlande 3:2 Ukraina

12. grupa: Slovākija, Latvija, Vācija

kombinācijas
5. oktobris: Latvija pret Vāciju
8. oktobris: Slovākija pret Latviju
12. oktobris: Vācija pret Slovākiju
9. novembris: Slovākija pret Vāciju
1.marts: Vācija pret Latviju
8. marts: Latvija pret Slovākiju

pretendenti

  • Galvenajā grupu turnīrā startē 23 komandas ar augstākajiem koeficientiem no 47 dalībniekiem* 2021. gada novembrī: Spānija, Portugāle (turētājas), Kazahstāna, Horvātija, Serbija, Azerbaidžāna, Itālija, Čehija, Ukraina, Slovēnija, Bosnija un Hercegovina . Hercegovina, Polija, Somija, Rumānija, Slovākija, Gruzija, Baltkrievija, Nīderlande, Ungārija, Francija, Beļģija, Latvija, Ziemeļmaķedonija (*Krievijas komentārs)
  • Atlikušās 13 vietas aizpildīja divas labākās komandas katrā no sešām priekšsacīkstes grupām, kā arī labākā trešās vietas ieguvēja komanda: Armēnija, Austrija, Kipra, Dānija, Vācija, Grieķija, Izraēla, Kosova, Lietuva, Moldova, Melnkalne, Norvēģija**, Zviedrija. (** Labākā komanda finišē trešā)
  • Austrija, kas pirmo reizi startēja Pasaules kausa finālturnīrā, pirmo reizi piedzīvoja futzāla kvalifikācijas kārtu.
  • Portugāle uzvarēja Pasaules kausa izcīņā 2021. gadā Lietuvā, kā arī pēdējās divās futzāla Pasaules kausa spēlēs; Spānija uzvarēja Pasaules kausā 2000. un 2004. gadā.
  • 2021. gada Pasaules kausu bez Portugāles, Spānijas un Lietuvas aizvadīja arī Čehija, Kazahstāna un Serbija.
  • Komandas, kas spēlējušas iepriekšējos Pasaules kausa finālos: Azerbaidžāna, Beļģija, Horvātija, Dānija, Ungārija, Itālija, Nīderlande, Polija, Ukraina.

Spēļu laiki

2022. gada 17.–20. septembris
2022. gada 5.–12. oktobris
2022. gada 8.–9. novembris
No 2023. gada 1. līdz 8. martam

Ceļš uz finālu

Izslēgšanas spēļu galvenā izloze: 2023. gada 10. marts, Nion
Galvenās kārtas kvalifikācijas spēles: 2023. gada 10.–19. aprīlis
Elites tūres izloze: 2023. gada 5. jūlijā
Elites tūre: vietējās un ārzemju grupas beidzas līdz 2023. gada 20. decembrim
Elites izslēgšanas spēļu izloze: 2024. gada 25. janvārī, Niona
Elites kārtas kvalifikācijas spēles: 2024. gada 8.–17. aprīlis

READ  Cienījamais Radžiks izsaukts no Pjēra mācīt Latvijas universitātē Vietējie ziņu stāsti

Hale Hodgson

"Profesionāls problēmu risinātājs. Smalki burvīgs bekona cienītājs. Gamer. Avid alkohola nerd. Mūzikas taktika."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Back to top