Serbijas ralliji sakauj mājinieci Latviju, Turcija uzvar citā trillerī, Irāna pārsteidz Puertoriko – FIBA ​​U19 Pasaules kausa izcīņa 2021. gadā

RĪGA / DAUGAVPILS (Latvija) – Serbija piedzīvoja masveida atgriešanos, lai sakautu mājiniekus Latviju, savukārt Turcija uzvarēja vēl vienā aizraujošā spēlē, bet Irāna FIBA ​​U19 2021. gada basketbola pasaules kausa izcīņas grupu turnīra noslēdzošajā dienā 2021. gadā apdullināja sprādzienus.

Serbijai trešajā ceturtdaļā vajadzēja atspēlēties no 17 punktiem, savukārt Turcija divas dienas pēc divu punktu uzvaras pārspēja Mali un Irāna apdullināja Puertoriko. Savukārt Amerikas Savienotās Valstis guva lielisku uzvaru pār Austrāliju, Kanāda ignorēja Senegālu, savukārt pārējām trim Eiropas komandām – Francijai, Spānijai un Lietuvai – bija vieglas uzvaras.

Serbija 71-70 Latvija Gadi

Kopsavilkums: Serbija trešās ceturtdaļas sākumā atspēlējās no 17 punktiem un pēdējās sekundēs guva aizraujošu uzvaru pret B grupas pirmajā vietā esošo Latviju.

spēļu varoņi: Nikola Jovičs guva 16 punktus, kamēr Stefans Todorovičs aprāva savu vienīgo sasprindzinājumu, paliekot 9,4 sekundes, jo viņa trīs rādītāji izšķīra maču.

Viņi teica: “Mēs iemācījāmies, ka mums jāspēlē kā komandai. Mēs uzlabojamies kā komanda, jo sacensības turpinās. Mums jābūt garīgi spēcīgiem. Ja esam krituši par 10 vai 15 punktiem, mums vienkārši jāspēlē grūta aizsardzība un jāspēlē kā komanda pret uzbrukumu un veiksme būs mūsu pusē. ” – Serbu vārtsargs Stefans Todorovičs

tur Turcija 58-54 Mali MLI

KopsavilkumsTurcija pārdzīvoja aizskarošu cīņu, bet uzvarēja ciešā cīņā ar Mali, pateicoties tam, ka bija spiesta 27 reizes izstāties par otro uzvaru D grupā.

spēļu varoņiTurcijas vadībā Deivids Moatafs guva 13 punktus.

Viņi teica: “Pēc pirmā zaudējuma komandā parādījām patiešām labu raksturu. Mēs arvien vairāk iepazīstamies. Cīnījāmies līdz galam un zinām, kā beigās uzvarēt mačos.” Turcijas vārtsargs Deivids Moatafs

IR Irāna 81-68 Puertoriko Kamēr

Kopsavilkums: Irāna pārsteidza otrajā setā, kad mācījās no zaudējuma un nospēlēja visas 40 minūtes, lai izsistu Puertoriko.

READ  Galerija: Latvijas Ministru prezidents Ivica Selīna viesojas Igaunijā | Jaunumi

spēļu varoņi: Pīters Gergorians izsmēla 5 trīspunktniekus, lai gūtu 24 punktus, lai aziātiem pavadītu 5 atlēkušās bumbas.

Viņi teica: “Treneris man vienmēr lika turpināt šaut, jo esmu šāvējs. Viņš man teica, ka es nekad nepārtraucu šaut, un šajā spēlē es atradu savu pārliecību.” Irānas vārtsargs Pīters Gregorians

Amerikas Savienotās Valstis ASV 87-66 Austrālija Ārpusē

KopsavilkumsČempiones, kas aizstāv titulu, otrajā puslaikā palielināja spiedienu un attālinājās, lai viegli pieveiktu Austrāliju. Trešo ceturtdaļu amerikāņi noslēdza ar 23: 8, lai uzvarētu ceturto setu ar perfektu rekordu.

spēļu varoņi: Kenets Loftons un Maikls Miless katrs guva 16 punktus, bet trīs citi amerikāņu spēlētāji guva 10 punktus.

Viņi teica: “Mēs apmetāmies un pirmajā puslaikā iegājām ģērbtuvēs un runājām par savām kļūdām un trešajā ceturtdaļā daudz neizdevām realizēt. Mēs uzlabojāmies, jo mačs turpinājās un tas darbojās.” Amerikas Savienotās Valstis, Ford Kenneth Lofton

Vai tu varētu Kanāda 85-56 Senegāla Tā

KopsavilkumsKanāda žonglēja ar Senegālas atlētismu un spēles izlūkošanu, liekot afrikāņiem izdarīt dažus sliktus metienus ar ērtu uzvaru un perfektu rekordu A grupas pirmajā vietā.

spēļu varoņiZaks Edijs uzvarā senioru cīņā ar senegālieti Ebo Dianko Badji savāca 18 punktus un 17 atlēkušās bumbas, savukārt Raiens Nimbards 18 punktus guva ar četriem trīspunktniekiem, 4 atlēkušajām bumbām, 8 rezultatīvām piespēlēm un 4 pārtvertām bumbām.

Viņi teica: “Tas bija labi. Viņi ir atlētiski un spēj lēkt ļoti augstu, un tas ietekmēja dažus manus metienus. Mēs spēlējām zemu pārklājumu, un viņi neuzšāva labi, un mēs vienkārši pieturējāmies pie sava spēles plāna.” Kanādas Zack Eddy centrs

no Francija 89-52 Argentīna ARG

KopsavilkumsFrancija parādīja žņaudzošu aizsardzību un nedeva Argentīnai iespēju uzvarēt otrajā grupas posmā.

spēļu varoņi: Visi 12 franču spēlētāji guva vārtus, izvirzoties Lūkasam Ogolinam ar 13 punktiem un 4 blokiem, savukārt Viktors Vimpanjama savāca 10 punktus, 12 atlēkušās bumbas, 2 pārtvertās bumbas un 3 bloķētos metienus.

READ  Vai Latvijā var audzēt un ēst arī griķus? / raksts - prece

Viņi teica: “Katra spēle bija cīņa grupu turnīrā. Mēs tiešām cīnījāmies laukumā. Zinājām, ka pretinieki mums neko nedos. Mums no viņiem būtu jāpaņem viss.” Francijas uzbrucējs Viktors Vimpanjama

LTU Lietuva 95-63 Japāna JPN

Kopsavilkums: Pēc divām spēlēm ar 14 punktu pārsvaru Lietuvai pirmajā setā izdevās viegli uzvarēt Japānu, pirmajā ceturtdaļā izstājoties un vairs neatskatoties.

spēļu varoņiAzoulas Toplice ar 15 punktiem, 3 atlēkušajām bumbām, 4 rezultatīvām piespēlēm un 5 pārtvertām bumbām atzīmējās ar četriem spēlētājiem no Lietuvas.

Viņi teica: “Mēs no tā guvām zināmu pieredzi – izkļūšana virsotnē – un mēs vienkārši sev teicām, ka četras ceturtdaļas mums jāspēlē ar 100 procentiem un viss.” Jūlijā – Lietuvas gvarde Marjuulonis

ESP Spānija 99-48 Koreja Slimība

Kopsavilkums: Pēc divu spēļu noslēgšanas pa vienam punktam Spānija iesaistījās biznesā ar lielu uzvaru pār Koreju, lai A grupā ierindotos otrajā vietā. Ibērieši otrajā ceturtdaļā izlaida maču no aizsniedzamā.

spēļu varoņiVārtus guva visi 11 spāņu spēlētāji, Milans Džimeness guva 20 punktus, kamēr Rubens Domingess guva 16 punktus.

Viņi teica: “Šajās sacensībās nav vieglu maču, taču šī spēle bija mazāk fiziska, un mums bija jāspēlē ar tādu pašu koncentrāciju ..” Spānijas vārtsargs Robins Domingess