Šeit ir jūsu ērtais sporta ceļvedis TV šonedēļ

Pirmdiena (25. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 1.10
1.20 no rīta Indianapolisas Colts @ Sanfrancisko 49ers

Sky Sports krikets no pulksten 14:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
15:00 Afganistāna pret Skotiju

SOCCER LaLigaTV no pulksten 18:00
20.00 Priekš: Getafe pret Celta Vigo

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19.30
Īrijas premjerministrs
19:45 larn vs linfield

GAA TG4, no pulksten 19.45 līdz 20.45
Svarīgākie notikumi Čempionāts 2021

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analytics pret galvu

SOCCER BBC 2, 23.15–13.45
Svarīgākie notikumi Īrijas premjerministrs

Otrdiena (26. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no pulksten 1:00
1.15 no rīta Ņūorleānas svētie @ Seattle Seahawks

Sky Sports krikets no pulksten 10:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
11:00 Dienvidāfrika pret Rietumindiju
15:00 Pakistāna pret Jaunzēlandi

SOCCER RTE 2 no pulksten 16:00
Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības sievietēm
16.15 Somija pret Īrijas Republiku

SOCCER LaLigaTV no pulksten 17:00
18.00 LL: Alaves pret Elche
20.30 Villarreal vs Cadiz

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 17:30
17.30 A sērija: Spezia vs Genoa
19:45 Milāna x Turīna

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 17:30
17.30 A sērija: Venēcija pret Salernitana

SOCIĀRS ITV4 no pulksten 18:00
Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības sievietēm
18.30 Latvija pret Angliju

SOCCER Premier Sports 1 no 19:00
Bundeslīga
19:00 Dortmundes Borussia pret Ingolstādi

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19:00
Līgas kausa ceturtā kārta
19:45 Arsenal x Leeds United

NFL BBC 2, 23.45–0.35
Svarīgākie notikumi NFL šonedēļ

Trešdiena (27. oktobris)

Sky Sports krikets no pulksten 10:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
23.00 Anglija pret Bangladešu
15:00 Skotija
Namībija

Sky Sports Golf, no pulksten 15:00 līdz 18:00
Emirāti GC LET: Dubai Moonlight Classic

SOCCER LaLigaTV no pulksten 17:00
18.00 LL: Rayo Vallecano vs Barcelona
20.30 Madrides Real pret Osasuna

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 17:30
17.30 A sērija: Juventus – Sassuolo
19:45 Lazio pret Fiorentina

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 17:30
17.30 A sērija: Sampdoria pret Atalanta
19:45 Empoli x Inter Milan

READ  Madrides ceturtdaļfinālā Zverevs taisnās kārtās uzvar Nadalu | Nacionālais sports

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 17:30
17.30 A sērija: Udinese – Hellas Verona
19:45 Kaljāri vs Roma

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19:00
Līgas kausa ceturtā kārta
19:45 Preston North End x Liverpool

SOCCER ESPN no pulksten 19.45
20.00 Francijas 1. līga: Nica – Marseļa

SOCCER Premier Sports 1 no pulksten 19.45
Vācijas kauss
19:45 Minhengladbaha – Minhenes “Bayern”

Ceturtdiena (28. oktobris)

NBA Sky Sports Arena no plkst. 0.30
Ņūorleāna Vanagi @ pelikāns

Sky Sports krikets no pulksten 14:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
15:00 Austrālija vs Šrilanka

Sky Sports Golf, no pulksten 15:00 līdz 18:00
Emirāti GC LET: Dubai Moonlight Classic

SOCCER BBC 1, 16.30–18.00
Mančestra Sievietes, 2022. gada eiro izloze

SOCIĀRS LaLigaTV no pulksten 17:00
18.00 Priekš: Celta Vigo pret Real Sociedad
20.30 Levante – Madrides Atletico

Sky Sports Golf, no 18.30 līdz 21.30
Port Royal GC Bermudu čempionāts

SOCCER Premier Sports 1 no 19:00
19:00 Par: Granada – Getafe

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 19:30
19:45 Sērija: Napoli – Boloņa

Piektdiena (29. oktobris)

NBA Sky Sports Arena no pusnakts
Filadelfija Virzuļi @76ers
Sanfrancisko @grizzlies karotāji

NFL Sky Sports NFL no plkst. 0.30
1.20 no rīta Green Bay Packers @ Arizonas Cardinals

Sky Sports krikets no pulksten 10:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
11:00 Rietumindija pret Bangladešu
15:00 Pakistāna pret Afganistānu

Sky Sports Golf, no pulksten 15:00 līdz 18:00
Emirāti GC LET: Dubai Moonlight Classic

šautriņas ITV4, no 18:00 līdz 22:00
Amsterdama Pasaules čempionāts šautriņu mešanā

Sky Sports Golf, no 18.30 līdz 21.30
Port Royal GC Bermudu čempionāts

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 19.00
Anglijas Premjerlīga
19:45 Glosters pret Ekseteras vadītājiem

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19:00
čempionāts
19:45 Queens Park Rangers pret Notingemas mežu

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19.20
Bundeslīga
19.30 Hofenheima – Berlīnes Hertha

READ  Latvijas valdība atceļ daļu no Covid-19 ierobežojumiem, tostarp vēlu vakara komandanta stundu - Baltijas ziņu tīkls

SOCCER RTE 2 no pulksten 19:30
Pirmā divīzija
19:45 Shamrock Rovers – Finn Harps

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 19.45
20.00 Ligue 1: Parīzes Saint-Germain pret Lille

Sestdiena (30. oktobris)

Sky Sports krikets no pulksten 10:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
11:00 Dienvidāfrika pret Šrilanku
15:00 Austrālija pret Angliju

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 11:30
12.30 PL: Lesteras “City” – “Arsenal”

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks – 13:00
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

SOCCER Sky Sports Football no aizmugures
čempionāts
12.30 Fulham x West Bromwich Albion

SOCIĀRS LaLigaTV no
13:00 Elče – Madrides Real
15.15 Sevilja – Osasuna
17.30 Valensija – Villarreal
20.00 Barcelona pret Alaves

Zirgu skriešanās sacīkstes ITV4, 13:00 – 16:00
Vetribija Ieskaitot Čārlija Halles Čeisu

ZIRGU RACING RTE 2, 13.30–15.45
Dawn Royale Ladbrokes barjerskrējiena čempions

RUGBY BT Sport 3 no pulksten 14.30
15:00 EP: Northemptona – Lestera

SOCCER Premier Sports 1 no pulksten 14:30
15:00 PL: Liverpūle pret Braitonu

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 17:00
17.30 PL: Tottenham Hotspur – Mančestras United

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 17.15
pievienojies Itālijas A sērija: Verona – Juventus

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 17.20
Bundeslīga
17.30 Frankfurtes Eintracht – Leipciga

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Port Royal GC Bermudu čempionāts

šautriņas ITV4, no 18:00 līdz 22:00
Amsterdama Pasaules čempionāts šautriņu mešanā

UFC BT Sport 2 no pulksten 19:00
Abu dabī Jan Blachovich x Glover Teixeira

SOCCER RTE 2 no pulksten 19:00
Tiks paziņots Tyrone SFC pusfināli

SOCCER TG4 no 19.15
Sieviešu Nacionālā līga
19.30 Šelburna pret Golveju WFC

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 19:30
19:45 A sērija: Torino pret Sampdoria

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19.30
čempionāts
20.00 Lasīšana – Bornmuta

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 20:00
20.00 Ligue 1: Lyon vs Lens

NBA Sky Sports Arena no plkst.
Vašingtona Celtics @ Wizards

SOCCER BBC 1, 22.30 – 23.55
Svarīgākie notikumi Šodienas mačs

READ  Trešās Tokijas olimpisko spēļu sportistes COVID-19 rezultāts pirms vasaras spēlēm bija pozitīvs

Svētdiena (31. oktobris)

NBA Sky Sports Mix no plkst.
Memfisa Karstums @ grizzlies

Sky Sports krikets 9:30 no rīta
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
10 no rīta Afganistāna pret Namībiju
14.00 Indija Jaunzēlandē

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 11:00
Skotijas Premjerlīga
pusdienlaiks Motherwell pret Rangers

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 11:30
11.30 no rīta A sērija: Milānas Inter – Udinese

DARTS ITV4, 11.45–16.00, 18.00–22.00
Amsterdama Pasaules čempionāts šautriņu mešanā

BADMINTON BT Sport 2, pusdienlaiks – 14.00
Parīze Francijas atklātā fināls

SOCCER BT Sport 3 no aizmugures
pusdienlaiks Ligue 1: Ingres vs Nice
14.00 Bordo pret Reimsu
16:00 Bresta Monako

SOCCER LaLigaTV no aizmugures
13:00 LL: Kadisa pret Maljorku
15.15 Madrides Atletico – Real Betis
17.30 Getafe / Espanyol
20.00 Real Sociedad x Athletic Bilbao

SOCCER BBC 1 no pulksten 13.30
Sieviešu FA kausa pusfināli
13.45 Manchester City x Chelsea

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 13:00
14.00 PL: Norwich City pret Leeds United
16.30 Aston Villa 16:30 West Ham United

GAA TG4 no pulksten 13.30
Roscommon SFC fināls
SHC. Dublinas fināls

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 14:00
14.00 A sērija: Fiorentina pret Spezia

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14:00
Anglijas Premjerlīga
15:00 Harlequins pret Saracens

RUGBY BBC 2 no pulksten 14.05
Starptautiskā sieviešu organizācija
14.30 Anglija pret Jaunzēlandi

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 16.20
Bundeslīga
16.30 Menhengladbahas Borussia – Bohuma

SOCCER BBC 2 no pulksten 16.30
Sieviešu FA kausa pusfināli
16.45 Arsenāls pret Braitonu

Sky Sports Golf, 17.00–20.00
Port Royal GC Bermudu čempionāts

NBA Sky Sports Arena no pulksten 19:30.
Dalasa Kings @ Mavericks

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 19:30
19:45 1. līga – Klermona – Marseļa

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 19.45
19:45 A sērija: Roma pret Milānu

RUGBY Premier Sports 1 no pulksten 20:00
20.05 14. vieta: 92. brauciens pret Tulūzu

SOCCER BBC 1, 22:30 – 23:30
Svarīgākie notikumi Šodienas spēle 2

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top