Šeit ir jūsu ērtais sporta ceļvedis TV šonedēļ

Pirmdiena (11. oktobris)

WNBA Sky Sports Arena no pusnakts
fināls 1. spēle

NFL Sky Sports NFL no plkst. 0.30
1.20 no rīta Buffalo Bills @ Kansas City Chiefs

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 23.30
Dānija Tomass un Ubera kauss

SNOOKER Eurosport 1, 12.45–17.00, 18.45–13.00
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 4.55
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Kipra
Malta

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19:00
Virgin Media Two no pulksten 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Igaunija pret Velsu

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 19.40
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Ziemeļmaķedonija pret Vāciju

sarkano debesu sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Baltkrievija pret Čehiju
19:45 Horvātija pret Slovākiju
19:45 Islande pret Lihtenšteinu
19:45 Latvija pret Turciju
19:45 Nīderlande pret Gibraltāru
19:45 Norvēģija pret Melnkalni
19:45 Rumānija pret Armēniju
19:45 Slovēnija Krievijā

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analytics pret galvu

GAA TG4, no 20:00 līdz 21:00
Svarīgākie notikumi Čempionāts 2021

Otrdiena (12. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no pulksten 1:00
1.15 no rīta Indianapolisas Colts @ Baltimoras Ravens

BADMINTON BT Sport 2, no 7:30 līdz 23:30
Orhūsa Tomass un Ubera kauss

SNOOKER Eurosport 1, 12.45–17.00, 18.45–13.00
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 2.55
Pasaules kausa kvalifikācija
15:00 Kazahstāna pret Somiju

SOCCER RTE 2 no pulksten 16.20
UEFA Eiropas čempionāts līdz 21 gadam
16.30 Melnkalne pret Īrijas Republiku

SOCCER RTE 2 no pulksten 18.45
Sky Sports Premier League no pulksten 19.40
starptautisks
19:45 Īrijas Republika pret Kataru

SOCCER Sky Sports galvenais notikums no pulksten 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Farēru salas pret Skotiju

SOCCER UTV no 19.15
Virgin Media Two no pulksten 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Anglija pret Ungāriju

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19.30
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Bulgārija pret Ziemeļīriju

sarkano debesu sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Albānija Polijā
19:45 Dānija pret Austriju
19:45 Izraēla pret Moldovu
19:45 Kosova Gruzijā
19:45 Sanmarīno pret Andoru
19:45 Serbija pret Azerbaidžānu
19:45 Zviedrija pret Grieķiju
19:45 Ukraina pret Bosniju un Hercegovinu

READ  UK Hokejs: Lielbritānijas spēlētājs noslēdz vienošanos ar Coyote | Sports

SOCCER BBC 1, 23.05–13.45
Svarīgākie notikumi Bulgārija pret Ziemeļīriju

Trešdiena (13. oktobris)

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 23.30
Dānija Tomass un Ubera kauss

SNOOKER Eurosport 1, 12.45–17.00, 18.45–13.00
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

Ceturtdiena (14. oktobris)

BASKETBALL Sky Sports Arena no pusnakts
WNBA fināls
2. spēle Čikāgas debesis @ Phoenix Mercury

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 23.30
Orhūsa Tomass un Ubera kauss

SNOOKER Eurosport 1, 12.45–17.00, 18.45–13.00
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

Sky Sports Golf, 13.00–18.00
Spānija Andalūzijas kungi

Sky Sports Golf, no 18:00 līdz 22:00
Ņujorka LET: Aramco Team Series

šautriņas ITV4, no 19:00 līdz 23:00
Austrija Eiropas čempionāts

Sky Sports Golf, no 10:00 līdz 1:00
Las vigas CJ. Kauss

Piektdiena (15. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 0.30
1.20 no rīta Tampabejas “Buccaneers” @ Filadelfijas “Eagles”

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 23.30
Dānija Tomass un Ubera kauss

SNOOKER Eurosport 1, 11.45 – 18.00, 18.45 – 22.00
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

Sky Sports Golf, 13.00–18.00
Sotogrande Andalūzijas kungi

Sky Sports Golf, no 18:00 līdz 22:00
Ņujorka LET: Aramco Team Series

šautriņas ITV4, no 19:00 līdz 23:00
Austrija Eiropas čempionāts

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19:00
čempionāts
20.00 West Bromwich Albion x Birmingemas pilsēta

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 19.00
Anglijas Premjerlīga
19:45 Pārdodu pret arlekīniem

RUGBY Premier Sports 2 no pulksten 19:00
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Dragons vs Stormers

RUGBY RTE 2 no pulksten 19:00
BBC 2 no pulksten 19:00
Premier Sports 1 no pulksten 19:00
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Ulster vs lauvas

SOCCER Sky sporta mikslis no pulksten 19.20
Bundeslīga
19.30 Hoffenheim – Ķelne

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 19.45
1. līga
20.00 Paris Saint-Germain pret Angers

Sky Sports Golf, no 10:00 līdz 1:00
top klubs CJ. Kauss

Sestdiena (16. oktobris)

READ  Veikt loku: Pirmkārt, Izraēlas bouleris sacenšas Tokijas olimpiskajās spēlēs

WNBA Sky Sports Arena no pusnakts
WNBA fināls
3. spēle Phoenix Mercury @ Chicago Sky

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 11:30
12.30 PL: Watford pret Liverpool

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks – 13:00
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

BADMINTON BT Sport 3 Pusdienlaiks – 15.30
Dānija Tomasa un Ubera kausa pusfināli

SOCCER Sky Sports Football no aizmugures
čempionāts
12.30 Fulham x Queens Park Rangers

Sky Sports Golf, 12.30–17.00
Valderrama Andalūzijas kungi

DARTS ITV4, 12.45–17.00, 19.00–23.00
Austrija Eiropas čempionāts

SNOOKER Eurosport 1, 12.45 – 16.30, 18.45 – 22.30
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

RUGBY Premier Sports 1 no pulksten 12.45
Apvienotais regbija čempionāts
13:00 Zebra Glāzgovā

ZIRGU skriešanās sacīkstes UTV, 13:00 – 17:00
Virgin Media One, pulksten 13.30–17
Askots Lielbritānijas varoņu diena

SOCCER Premier Sports 2 no pulksten 14:30
15:00 PL: Lesteras “City” – Mančestras “United”

RUGBY BT Sport 2 no pulksten 14.30
Anglijas Premjerlīga
15:00 Lapsenes vs Eksetera

GAA RTE 2 no pulksten 14.45
Tipperary SHC ceturtdaļfināli
15:00 Thorlis Sarsfields x Clonolte – Rossmore
17:00 Kilroane McDonaghs pret Lovemore-Casellini

RUGBY TG4 no pulksten 14.45
Premier Sports 1 no pulksten 15:00
Apvienotais regbija čempionāts
15:00 Benetton pret Osprey

RUGBY TG4 no pulksten 4.55
Premier Sports 2 no pulksten 17:00
Apvienotais regbija čempionāts
17.15 Leinster vs Scarletts

RUGBY Premier Sports 1 no pulksten 17:00
Apvienotais regbija čempionāts
17.15 Edinburga pret Bulls
19:35 Kārdifa pret haizivīm

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 17:00
17.30 PL: Brentforda pret Chelsea

SOCIĀRS LaLigaTV no pulksten 17:00
17.30 Piemērots: Levante x Getafe
20.00 Īsta Sociedad x Maljorka

SOCCER BT Sport 1 no 17.15
līga
pievienojies Lazio pret Milānas Inter
19:45 Milāna pret Veronu

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 17.20
Bundeslīga
17.30 Gladbaha – Štutgarte

RUGBY RTE 2 no pulksten 19:00
Premier Sports 2 no pulksten 19:30
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Monstrs pret Konnahta

BOXING Sky Sports Arena no pulksten 19.00
Galerija Sky no pulksten 19:00
Ņūkāsla Hegijs Fjūrijs pret Kristianu Hammeru
Savanna Māršala – Lolita Mozija

Sky Sports Golf, no 19.30 līdz 23.30
Ņujorka LET: Aramco Team Series

READ  “Nevaru gaidīt!”: Aizjūras skolas ir izrādījušās veiksmīgas Latvijā

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 20:00
20.00 Ligue 1 – Liona pret Monako

Sky Sports Golf, pulksten 23.30–1
Las vigas CJ. Kauss

SOCCER BBC 1, 22:30 – pusnakts
Svarīgākie notikumi Šodienas mačs

UFC BT Sport 1 no pusnakts
Las vigas Andrejs Arlovskis pret Karloss Felipe
Aspen Ladd pret Norma Dumont

Svētdiena (17. oktobris)

MMA Virgin Media Sport no pusnakts
Fēnikss Vadims Nemkovs filmā Jūlijs Andželiks

Sky Sports krikets no pulksten 10:30
ICC pasaules čempionāts vīriešiem T20
11:00 Omāna pret Papua -Jaungvineju
15:00 Bangladeša pret Skotiju

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 11:30
čempionāts
pusdienlaiks Swansea City x Cardiff City

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 11:30
11.30 no rīta A sērija: Kaljāri pret Sampdoria

BADMINTON BT Sport 3 Pusdienlaiks – 15.30
Dānija Tomasa un Ubera kausa fināls

SOCCER ESPN no aizmugures
pusdienlaiks Francijas Ligue 1: Troyes vs Nice
14.00 Bordo pret Nantu
16:00 Monpeljē pret objektīvu

SOCCER LaLigaTV no aizmugures
13:00 LL: Rayo Vallecano pret Elche
15.15 Celta Vigo x Sevilja
17.30 Villarreal pret Osasuna
20.00 Barselona – Valensija

Sky Sports Golf, 12.30–17.00
Spānija Andalūzijas kungi

DARTS ITV4, 12.45–17.00, 19.00–23.00
Austrija Eiropas čempionāts

SNOOKER Eurosport 1, 12.45–16.00, 18.45–22.30
Belfāsta Ziemeļīrijas atklātais čempionāts

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 13:00
14.00 PL: Everton x West Ham United
16.30 Ņūkāslas United / Tottenham Hotspur

GAA TG4 no pulksten 13.30
tiks paziņots Klubu čempionāti

NFL BBC 2 no pulksten 14:00
14.30 Džeksonvilas Jaguars pret Maiami delfīniem

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 14:00
14.00 Itālijas A sērija: Empoli – Atalanta
17:00 Napoli pret Turīnu

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14:00
Anglijas Premjerlīga
15:00 Pirts pret arābiem

SOCCER BT Sport 2 no pulksten 19:30
19:45 Francijas 1. līga: Marseļa – Lorienta

SOCCER BT Sport 1 no pulksten 19.45
19:45 A sērija: Juventus – Roma

SOCCER BBC 1, 22:30 – 23:30
Svarīgākie notikumi Šodienas spēle 2

Sky Sports Golf, no 10:00 līdz 1:00
top klubs CJ. Kauss

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top