Šeit ir jūsu ērtais sporta ceļvedis TV šonedēļ

Pirmdiena (4. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 1.10
1.20 no rīta Tampabejas “Buccaneers” @ Jaunanglijas “Patriots”

RITEŅŠ: Eurosport 1, 14.05 – 15.30
Vienas dienas sacensības Bernocchi kauss

šautriņas Sky Sports Arena, no 18:00 līdz 23:00
Lister Pasaules Grand Prix

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 19.30
19:45 Krustneši Coleraine

GAA TG4, no 20:00 līdz 21:00
Svarīgākie notikumi Čempionāts 2021

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analytics pret galvu

SOCCER BBC 2, pulksten 23.15 – 23.45
Svarīgākie notikumi Īrijas premjerministrs

Otrdiena (5. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no pulksten 1:00
1.15 no rīta Lasvegasas Raiders @ Losandželosas lādētāji

RITEŅŠ Eurosport 1, 14:00 – 16:00
Vienas dienas sacensības Binche-Chimay-Binche

RITEŅŠ Eurosport 1, 17:00 – 19:00
diena 1 Eiropas čempionāts trekā

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lister Pasaules Grand Prix

NFL BBC 2, pulksten 11.15–0.05
Svarīgākie notikumi NFL šonedēļ

Trešdiena (6. oktobris)

RITEŅŠ: Eurosport 1, 14.20–16.00
Vienas dienas sacensības Milāna – Turīna

Velosipēds Eurosport 1, 17:00 – 20:30
otrā diena Eiropas čempionāts trekā

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19:00
Sky Sports Football no pulksten 19:00
Nāciju līgas pusfināli
19:45 Itālija pret Spāniju

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lister Pasaules Grand Prix

Ceturtdiena (7. oktobris)

FreeSports krikets no pulksten 6:00
1 T20 AAE pret Īriju

Sky Sports Golf, 13.00–18.00
Madride Spānijas atklāšana

RITEŅŠ Eurosport 1, 14.20–16.00
Vienas dienas sacensības Lielais Pjemonta

Sarkanās pogas golfa debess sporta golfs, 14.30
Sky Sports Golf, no pulksten 22:00 līdz 1:00
Las vigas Shriners bērnu slimnīcu atklāšana

RITEŅŠ Eurosport 1, 17:00 – 20:20
3. diena Eiropas čempionāts trekā

Sky Sports Golf, 19.00–22.00
Ņūdžersija Uztverto dibinātāju kauss

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19:00
Sky Sports Football no pulksten 19:00
Nāciju līgas pusfināli
19:45 Beļģija pret Franciju

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 23:00
Lister Pasaules Grand Prix

RUGBY BBC 2, 22: 00-22: 30
Analytics Ulstera regbija šovs

READ  WTA tūre atgriežas Hamburgā

Piektdiena (8. oktobris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 0.30
1.20 no rīta Losandželosas Rams @ Sietlas Seahawks

FreeSports krikets no pulksten 6:00
2 T20 AAE pret Īriju

F1 Sky Sports F1 no pulksten 9 rītā
Vingrinājums Turcijas Grand Prix

Sky Sports Golf, 13.00–18.00
Madride Spānijas atklāšana

ITV4 zirgu skriešanās sacīkstes, 13.30–16.30
jauns tirgus Ieskaitot jūdzes kumeļus

Sarkanās pogas golfa debess sporta golfs, 14.30
Sky Sports Golf, 20:00 – 22:00
TPC Summerlin Shriners bērnu slimnīcu atklāšana

RITEŅŠ Eurosport 1, 17:00 – 20:20
ceturtā diena Eiropas čempionāts trekā

SOCCER RTE 2 no pulksten 17:00
UEFA Eiropas čempionāts līdz 21 gadam
17.15 Īrijas Republika pret Luksemburgu

Red Button Golf Sky Sports Golf, 17:00
Sky Sports Golf, 18:00 – 20:00
Mountain Ridge CC Uztverto dibinātāju kauss

šautriņas Sky Sports Arena, no 19:00 līdz 22:00
Lister Pasaules Grand Prix

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19:00
Sky Sports Football no pulksten 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Čehija pret Velsu

SOCCER Sky Sports Premier League no 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Vācija pret Rumāniju

sarkano debesu sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Kipra pret Horvātiju
19:45 Igaunija pret Baltkrieviju
19:45 Gibraltārs pret Melnkalni
19:45 Islande Armēnijā
19:45 Latvija pret Nīderlandi
19:45 Lihtenšteina pret Maķedoniju
19:45 Malta Slovēnijā
19:45 Krievija pret Slovākiju
19:45 Turcija pret Norvēģiju

SOCCER RTE 2 no pulksten 19:30
Articity League, pirmā divīzija
19:45 Dundalk – Shamrock Rovers

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 19.00
Anglijas Premjerlīga
19:45 Arlekīni pret Bristoli

RUGBY Premier Sports 2 no pulksten 19:00
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Ospreys vs haizivis

RUGBY TG4 no pulksten 19.20
BBC 2 no pulksten 19:00
Premier Sports 1 no pulksten 19:00
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Ulster vs Benetton

Sestdiena (9. oktobris)

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 21.00
Dānija Tomass un Ubera kauss

RITEŅŠ: Eurosport 1, 9.10–16.00
Vienas dienas sacensības Ekskursija pa Lombardiju

F1 Sky Sports F1 no pulksten 9.45
Prakse un kvalifikācija Turcijas Grand Prix

READ  Vīriešu hokejs: Norvičs Kastletons apsteidz 6-1, pabeidzot Slaucīšanas sēriju

SOCCER Sky Sports Football no pulksten 11:30
pusdienlaiks L2: Forest Green Rovers pret Svindonas pilsētu

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks – 13:00
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

Sky Sports Golf, 12.30–17.00
Madride Spānijas atklāšana

RUGBY RTE 2 no pulksten 12:30
Premier Sports 2 no pulksten 12.45
Apvienotais regbija čempionāts
13:00 Leinster zebrā

SOCCER BBC 1 no pulksten 13.15
Sieviešu virslīga
13.30 Manchester United x Manchester City

ZIRGU skriešanās sacīkstes UTV, 13.30–16.00
Virgin Media One, 13.30–16.00
jauns tirgus Ieskaitot nākotnes čempionu dienu

Virgin Media Sport no SOCCER no pulksten 13.50
Debesu sporta sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
14.00 Kazahstāna pret Bosniju un Hercegovinu

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 1.55
Pasaules kausa kvalifikācija
14.00 Lietuva pret Bulgāriju

RUGBY Premier Sports 1 no pulksten 14.30
Apvienotais regbija čempionāts
15:00 Glāzgova pret lauvām
17.15 Edinburga pret Stormers

RUGBY BT Sport 2 no pulksten 14.30
Anglijas Premjerlīga
15:00 Saracens – Ņūkāsla

Velosipēds Eurosport 1, 16 PM – 17:30
Vienas dienas sacensības Ekskursija pa Fendi

SOCCER RTE 2 no pulksten 16.15
Sky Sports Football no pulksten 16.30
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Azerbaidžāna pret Īrijas Republiku

RUGBY LĪGA Sky Sports Arena no pulksten 16.30
18.00 Virslīgas lielais fināls

RUGBY TG4 no pulksten 16.45
Premier Sports 2 no pulksten 17.10
Apvienotais regbija čempionāts
17.15 Konnahta pret pūķi

Virgin Media Sport no SOCCER no pulksten 16.50
Sky Sports Premier League no pulksten 16:00
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Skotija
Izraēla

sarkano debesu sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Somija pret Ukrainu
17:00 Gruzija pret Grieķiju
17:00 Zviedrija Kosovā
19:45 Farēru salas pret Austriju
19:45 Ungārija Albānijā
19:45 Luksemburga pret Serbiju
19:45 Polija pret Sanmarīno

Sky Sports Golf, 17.00–20.00
Ņūdžersija Uztverto dibinātāju kauss

RITEŅŠ Eurosport 1, 17.30–20.05
5. diena Eiropas čempionāts trekā

SOCCER UTV no plkst.
Virgin Media Two no pulksten 19:00
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Andora pret Angliju

SOCCER Sky Sports Football no 19.15
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Šveice pret Ziemeļīriju

READ  Ledekijs iegūst sudrabu, ASV vingrotājas ir vadībā aiz krievu sportistiem

RUGBY Premier Sports 2 no pulksten 19:30
Apvienotais regbija čempionāts
19:35 Kārdifa pret Bulls

BOXING BT Sport 1 no pulksten 19:30
Birmingema Breds Fosteris pret Džeisonu Kaningemu

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 19.40
Pasaules kausa kvalifikācija
19:45 Moldova Dānijā

RUGBY Premier Sports 1 no pulksten 20:00
20.05 14. vieta: Tulons pret drosmīgo

sarkano debesu sporta futbola poga
starptautisks
20.15 Portugāle pret Kataru

šautriņas Sky Sports Arena, no 20:30 līdz 22:30
Lister Pasaules Grand Prix fināls

Sky Sports Golf, no 10:00 līdz 1:00
TPC Summerlin Shriners bērnu slimnīcu atklāšana

SOCCER BBC 1, 22.35–13.00
Svarīgākie notikumi Ziemeļīrija pret Šveici

Svētdiena (10. oktobris)

FreeSports krikets no pulksten 6:00
3. T20 AAE pret Īriju

BADMINTON BT Sport 3, no 7.30 līdz 23.30
Dānija Tomass un Ubera kauss

F1 Sky Sports F1 no pulksten 11:30
Stambula Turcijas Grand Prix

Sky Sports Golf, pusdienlaiks – 4 300 vakarā
Madride Spānijas atklāšana

SOCCER Sky Sports Premier League no pulksten 11:30
Sky Gallery no pulksten 11:30
Sieviešu virslīga
12.30 Chelsea x Leicester City
15:00 Arsenāls – Everton

Velosipēds Eurosport 2, 12:30 līdz 14:20
Vienas dienas sacensības Riks Van Stenbergens

RUGBY RTE 2 no pulksten 13.30
Premier Sports 1 no pulksten 1.55
Apvienotais regbija čempionāts
14.00 Scarletts vs Monster

GAA TG4 no pulksten 13.30
Tiks paziņots Klubu čempionāti

NFL Sky Sports NFL no pulksten 13.30
14.30 Ņujorkas Jets pret Atlanta Falcons

SOCCER Sky Sports Football no plkst. 1.55
14.00 Nāciju līgas trešā / ceturtā vieta

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14:00
Anglijas Premjerlīga
15:00 Lapsenes pret Northemptonu

RITEŅŠ Eurosport 2, 14.20–16.00
Vienas dienas sacensības Ekskursijas Parīzē

Sky Sports Golf, 17.00–20.00
Mountain Ridge CC Uztverto dibinātāju kauss

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19:00
Sky Sports Football no pulksten 19:30
19:45 Nāciju līgas fināls

Sky Sports Golf, no 10:00 līdz 1:00
Las vigas Shriners bērnu slimnīcu atklāšana

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top