Šajā nedēļā TV ir pieejams jūsu ērtais sporta ceļvedis

Pirmdiena (22. marts)

POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17:00
Miltons Keinss Līgas čempionāts

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts

BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D2 Rietumindija vs Šrilanka

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
1. līmenis Ekskursija pa Kataloniju

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analytics Pret galvu

AFL TG4, plkst. 19.30–19.55
Izceļ Sieviešu futbola līga

RUGBY TG4 no plkst. 19.55
Premier Sports 2 no pulksten 19:30
20:00 Pro14: Scarlets vs Connacht

RUGBY eir Sports 2 no pulksten 19:55
20:00 Pro14: Kārdifas Blues vs Edinburga

Otrdiena (23. marts)

CRICKET BT Sport 2 no 0,45 no rīta
2 ODI Jaunzēlande vs Bangladeša

NBA Sky Sports arēnā no plkst
Milvoki Pacers @ Bucks

Krikets Sky sporta krikets no pulksten 7:30
Vispirms ODI Indija vs Anglija

Sky Sports Golf, no pulksten 10:00 līdz 15:00
Karena CC Kenija Savannah Classic

POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts

BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D3 Rietumindija vs Šrilanka

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
Otrais posms Ekskursija pa Kataloniju

NBA Sky Sports arēnā no pulksten 23:30
Ņūorleāna Lakers @ Swans

Trešdiena (24. marts)

Sky Sports Golf, no pulksten 10:00 līdz 15:00
Karena CC Kenija Savannah Classic

SOCCER BT Sport 2 plkst.11.15
Sieviešu Čempionu līgas ceturtdaļfināls
11.30 no rīta Barselona – Mančestras pilsēta
16:00 Chelsea x Wolfsburg

POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts

BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D4 Rietumindija vs Šrilanka

Riteņbraukšana Eurosport 2, 14.00–16.15
Sacensības vienu dienu Briges de zaķis

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
3. posms Ekskursija pa Kataloniju

Sky Sports Golf, no pulksten 15 līdz pusnaktij
Teksasa WGC – turnīra spēles

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Turcija pret Nīderlandi

Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Igaunija pret Čehiju
19.45 Kipra Slovākijā
19.45 Somija vs Bosnija un Hercegovina
19.45 Gibraltārs pret Norvēģiju
19.45 Latvija atrodas Melnkalnē
19.45 Slovēnija Horvātijā

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Portugāle vs Azerbaidžāna

SOCCER RTE 2 no plkst.
Sky Sports futbols no pulksten 19
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Serbija pret Īrijas Republiku

READ  Masveida degvielas cenu pieaugums, bet gaļa ir lētāka. Ieskats patēriņa cenās Latvijā - Baltic News Network

Sky Sports Football galvenais notikums ir no plkst.19
S4C no plkst. 19.25.
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Beļģija vs Velsa

SOCCER Sky Sports Virslīgas čempionāts no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Francija pret Ukrainu

Futbols RTE 2, plkst. 22.10 – 23.20
1. daļa no 2 Zēni ir zaļi

RABĪGS BBC 2, 23.30 – 0.30
Izceļ 14. decembris

Ceturtdiena (25. marts)

NBA Sky Sports arēnā no plkst
Sāls ezera pilsēta Nets @ Jazz

Sky Sports Golf, 9:30 – 14:00
Karena CC Kenija Savannah Classic

POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts

Futbols Futbols Sky no 13:30
Eiropas U-21 čempionāts
14:00 Anglija vs Šveice

BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D5 Rietumindija vs Šrilanka

Sky Sports Golf, 14.15 – pusnakts
Teksasa WGC – turnīra spēles

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
Ceturtais posms Ekskursija pa Kataloniju

Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Bulgārija vs Šveice
19.45 Andora vs Albānija
19.45 Ungārija vs Polija
19.45 Moldova vs Fēru salas
19.45 Spānija vs Grieķija
19.45 Zviedrija vs Gruzija

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Izraēla vs Dānija
19.45 Itālija pret Ziemeļīriju

Riteņbraukšana Eurosport 1, 17.30–19.00
Vienas dienas skrējiens sievietēm Briges de zaķis

SOCCER Sky Sports Virslīgas čempionāts no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Vācija vs Islande

Sky Sports Football galvenais notikums ir no plkst.19
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Skotija vs Austrija

SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19
UTV no pulksten 19.15
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Anglija vs Sanmarīno

PT Sport 2 krikets no pulksten 21:30
3. ODI Jaunzēlande vs Bangladeša

Futbols BBC 2, 22.30 – 23.10
Izceļ Itālija pret Ziemeļīriju

Virgin Media 2 no SOCCER plkst. 22.00–23.00
UTV, no pulksten 22.45 līdz 23.55
Izceļ Pasaules kausa kvalifikācija

Piektdiena (26. marts)

NBA Sky Sports Mix no plkst. 2:00
The 76ers @ Lakers

Krikets Sky sporta krikets no pulksten 7:30
2 ODI Indija vs Anglija

F1 Sky Sports F1 no pulksten 11:00
Prakse Bahreinas Grand Prix

POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts

READ  Latvijas valdība vienojas par pirmajiem ieguvumiem pilnībā vakcinētiem iedzīvotājiem - Baltic News Network

Sky Sports Golf, 14.15 – pusnakts
Teksasa WGC – turnīra spēles

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
piektais līmenis Ekskursija pa Kataloniju

RUGBY LEAGUE Sky sporta arēna no pulksten 17:30
18:00 SL: Sentelēna un Salfordas Sarkanie velni
20.15 Lī Centurions vs Wigan Warriors

Bokss BT Sport 1 no pulksten 19:00
Londona Achim Ennis Brown pret Sam Maxwell

RUGBY BT Sport 2 no pulksten 19
19.45 EP: Glostera pret Ekseteras šefiem

Futbols RTE 2 no pulksten 19:30
Virslīga
19.45 Waterford x Sligo Rovers

Futbols Futbols Sky no 19:30
19.45 L1: Oksfordas “United” pret Linkolnas “City”

RUGBY Virgin Media One un BBC
Sešas valstis
20:00 Francija Skotijā

NBA Sky Sports Mix no pulksten 23:30

Milvoki Celtics @ Bucks

Sestdiena (27. marts)

SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 11:30
pusdienlaiks L2: Forest Green Rovers 12:00 Bolton Wanderers

Futbols BBC 1, pusdienlaiks – 12:30
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

F1 Sky Sports F1 no plkst.11.45
Prakse un kvalifikācija Bahreinas Grand Prix

Sky Sports Golf, plkst. 12.30–22
Teksasa WGC – turnīra spēles

ZIRGU BRAUKŠANA UTV, 13.25–16.00
Donkasters, Kemptons un Ņūberijas parks

RUGBY BT Sport 1 no plkst.13.30
14:00 EP: Bristoles lāči pret Harlequins
16.30 Pārdotas lapsenes pret haizivīm

RUGBY eir Sport 1 no pulksten 13.40
Premier Sports 1 no pulksten 13:00
13.45 Pro14: Glāzgova pret Benetton

SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 13.50
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Krievija Slovēnijā
17:00 Norvēģija vs Turcija

Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Melnkalne pret Gibraltāru
17:00 Baltkrievija vs Čehija
17:00 Horvātija vs Kipra
19.45 Slovākija – Malta

Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–16.00
6. posms Ekskursija pa Kataloniju

RUGBY LEAGUE Sky sporta arēnā no pulksten 14:30
15:00 SL: Veikfīldas Trīsvienība pret Līdsu Rainosu
17.15 Katalāņu pūķi pret HALKR

RUGBY TG4 no pulksten 16.20
Premier Sports 1 no pulksten 16
eir Sports 1 no pulksten 16
Pro14 fināls
17:00 Leinster vs Munster

SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 17
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Nīderlande vs Latvija
19.45 Čehija vs Beļģija

Sky Box Office Boxing no pulksten 18
Tareka kalns Teds Češmens pret Džeimsu Metkalfu
Kriss Kongo pret Maiklu Makinsonu
Fabio Vārdijs pret Ēriku Molinu
Aleksandrs Povetkins vs Dilians Vaits

SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 19
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Serbija pret Portugāli

Bokss BT Sport 1 no pulksten 19:00
Londona Villijs Hačinsons pret Lenoksu Klarku

READ  Kā skatīties Washington Wizards Vs. Ņujorkas Knicks - NBC4 Vašingtona

SOCCER RTE 2 no plkst.
Sky Sports galvenais turnīrs no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Īrijas Republika vs Luksemburga

Futbols Sky Sports Virslīgā no pulksten 19:55
starptautisks
20:00 Velsa pret Meksiku

Svētdiena (28. marts)

BT Sport 1 krikets no pulksten 0.30 no rīta
1 T20 Jaunzēlande vs Bangladeša

NBA Sky Sports arēnā no plkst
Ņūorleāna Mavericks @ Pelicans

UFC BT Sport 2 no 3 rītā
Las vigas Soļu mūzika Francis Ngano

Krikets Sky sporta krikets no pulksten 8:30
3. ODI Indija vs Anglija

Rugija līga Sky Sports Arena no aizmugures
12.30 SL: Hull FC pret Huddersfield Giants
14.45 Castleford Tiger vs Warrington Wolves

Riteņbraukšana Eurosport 1, 13.20 – 16.15
Sacensības vienu dienu Gents Viffelgums

SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 13.50
Sky Sports futbols no plkst.15.15
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Kazahstāna vs Francija

RUGBY eir Sport 1 no plkst.15.15
Premier Sports 1 no pulksten 13.30
14:00 Pro14: Pūķis pret Edinburgu

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14
15:00 EP: Lestera – Ņūkāsla

SOCCER BT Sport 3 no pulksten 14
Sieviešu virslīga
14.30 Chelsea / Aston Villa

Zirgu skriešanās sacīkstes TG4, plkst. 14.00 – 17.55
Limeriks un cilvēki

F1 Sky Sports F1 no pulksten 14:30
Sakhir Bahreinas Grand Prix

Sky Sports Golf, no pulksten 15 līdz pusnaktij
Teksasa WGC – turnīra spēles

Futbols UTV no pulksten 16.10
Virgin Media Sport no pulksten 16:30
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Albānija Anglijā

Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Armēnija Islandē
17:00 Dānija
Moldova

19.45 Austrija vs Farēru salas
19.45 Bulgārija vs Itālija
19.45 Kosova vs Zviedrija
19.45 Ziemeļmaķedonija pret Lihtenšteinu
19.45 Polija vs Andora
19.45 Sanmarīno vs Ungārija
19.45 Šveice vs Lietuva
19.45 Ukraina vs Somija

Virslīgas futbola Sky Sports no
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Gruzija vs Spānija
19.45 Rumānija vs Vācija

SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 17
starptautisks
17.05 Ziemeļīrija pret Amerikas Savienotajām Valstīm

MOTOGP BT Sport 2 no pulksten 17:30
Lusila Kataras Grand Prix

NBA Sky Sports Arena no plkst.18
Šarlote Saules @ Hornets

Virgin Media Sport no SOCCER no pulksten 19:30
Sky Sports galvenais turnīrs no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Izraēla Skotijā

Futbols Futbols Sky no 19:30
Eiropas U-21 čempionāts
20:00 Portugāle vs Anglija

Futbols UTV, no pulksten 22:30 līdz 23:40
Izceļ Starptautiskās spēles

Prunella Bishop

"Radītājs. Kafijas cienītājs. Interneta cienītājs. Organizators. Popkultūras geek. TV ventilators. Lepns foodaholic."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top