Pirmdiena (22. marts)
POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17:00
Miltons Keinss Līgas čempionāts
SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts
BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D2 Rietumindija vs Šrilanka
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
1. līmenis Ekskursija pa Kataloniju
RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00
Analytics Pret galvu
AFL TG4, plkst. 19.30–19.55
Izceļ Sieviešu futbola līga
RUGBY TG4 no plkst. 19.55
Premier Sports 2 no pulksten 19:30
20:00 Pro14: Scarlets vs Connacht
RUGBY eir Sports 2 no pulksten 19:55
20:00 Pro14: Kārdifas Blues vs Edinburga
Otrdiena (23. marts)
CRICKET BT Sport 2 no 0,45 no rīta
2 ODI Jaunzēlande vs Bangladeša
NBA Sky Sports arēnā no plkst
Milvoki Pacers @ Bucks
Krikets Sky sporta krikets no pulksten 7:30
Vispirms ODI Indija vs Anglija
Sky Sports Golf, no pulksten 10:00 līdz 15:00
Karena CC Kenija Savannah Classic
POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts
SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts
BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D3 Rietumindija vs Šrilanka
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
Otrais posms Ekskursija pa Kataloniju
NBA Sky Sports arēnā no pulksten 23:30
Ņūorleāna Lakers @ Swans
Trešdiena (24. marts)
Sky Sports Golf, no pulksten 10:00 līdz 15:00
Karena CC Kenija Savannah Classic
SOCCER BT Sport 2 plkst.11.15
Sieviešu Čempionu līgas ceturtdaļfināls
11.30 no rīta Barselona – Mančestras pilsēta
16:00 Chelsea x Wolfsburg
POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts
SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts
BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D4 Rietumindija vs Šrilanka
Riteņbraukšana Eurosport 2, 14.00–16.15
Sacensības vienu dienu Briges de zaķis
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
3. posms Ekskursija pa Kataloniju
Sky Sports Golf, no pulksten 15 līdz pusnaktij
Teksasa WGC – turnīra spēles
Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Turcija pret Nīderlandi
Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Igaunija pret Čehiju
19.45 Kipra Slovākijā
19.45 Somija vs Bosnija un Hercegovina
19.45 Gibraltārs pret Norvēģiju
19.45 Latvija atrodas Melnkalnē
19.45 Slovēnija Horvātijā
SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Portugāle vs Azerbaidžāna
SOCCER RTE 2 no plkst.
Sky Sports futbols no pulksten 19
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Serbija pret Īrijas Republiku
Sky Sports Football galvenais notikums ir no plkst.19
S4C no plkst. 19.25.
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Beļģija vs Velsa
SOCCER Sky Sports Virslīgas čempionāts no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Francija pret Ukrainu
Futbols RTE 2, plkst. 22.10 – 23.20
1. daļa no 2 Zēni ir zaļi
RABĪGS BBC 2, 23.30 – 0.30
Izceļ 14. decembris
Ceturtdiena (25. marts)
NBA Sky Sports arēnā no plkst
Sāls ezera pilsēta Nets @ Jazz
Sky Sports Golf, 9:30 – 14:00
Karena CC Kenija Savannah Classic
POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts
SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts
Futbols Futbols Sky no 13:30
Eiropas U-21 čempionāts
14:00 Anglija vs Šveice
BT Sport 1 kriketa spēle no plkst. 13.45
Pirmais tests, D5 Rietumindija vs Šrilanka
Sky Sports Golf, 14.15 – pusnakts
Teksasa WGC – turnīra spēles
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
Ceturtais posms Ekskursija pa Kataloniju
Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Bulgārija vs Šveice
19.45 Andora vs Albānija
19.45 Ungārija vs Polija
19.45 Moldova vs Fēru salas
19.45 Spānija vs Grieķija
19.45 Zviedrija vs Gruzija
Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Izraēla vs Dānija
19.45 Itālija pret Ziemeļīriju
Riteņbraukšana Eurosport 1, 17.30–19.00
Vienas dienas skrējiens sievietēm Briges de zaķis
SOCCER Sky Sports Virslīgas čempionāts no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Vācija vs Islande
Sky Sports Football galvenais notikums ir no plkst.19
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Skotija vs Austrija
SOCCER Virgin Media Two no pulksten 19
UTV no pulksten 19.15
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Anglija vs Sanmarīno
PT Sport 2 krikets no pulksten 21:30
3. ODI Jaunzēlande vs Bangladeša
Futbols BBC 2, 22.30 – 23.10
Izceļ Itālija pret Ziemeļīriju
Virgin Media 2 no SOCCER plkst. 22.00–23.00
UTV, no pulksten 22.45 līdz 23.55
Izceļ Pasaules kausa kvalifikācija
Piektdiena (26. marts)
NBA Sky Sports Mix no plkst. 2:00
The 76ers @ Lakers
Krikets Sky sporta krikets no pulksten 7:30
2 ODI Indija vs Anglija
F1 Sky Sports F1 no pulksten 11:00
Prakse Bahreinas Grand Prix
POOL Premier Sports 1, pusdienlaiks – 17, 18 – 23
Miltons Keinss Līgas čempionāts
SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 22.30
Ņūporta Tūres čempionāts
Sky Sports Golf, 14.15 – pusnakts
Teksasa WGC – turnīra spēles
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–15.55
piektais līmenis Ekskursija pa Kataloniju
RUGBY LEAGUE Sky sporta arēna no pulksten 17:30
18:00 SL: Sentelēna un Salfordas Sarkanie velni
20.15 Lī Centurions vs Wigan Warriors
Bokss BT Sport 1 no pulksten 19:00
Londona Achim Ennis Brown pret Sam Maxwell
RUGBY BT Sport 2 no pulksten 19
19.45 EP: Glostera pret Ekseteras šefiem
Futbols RTE 2 no pulksten 19:30
Virslīga
19.45 Waterford x Sligo Rovers
Futbols Futbols Sky no 19:30
19.45 L1: Oksfordas “United” pret Linkolnas “City”
RUGBY Virgin Media One un BBC
Sešas valstis
20:00 Francija Skotijā
NBA Sky Sports Mix no pulksten 23:30
Milvoki Celtics @ Bucks
Sestdiena (27. marts)
SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 11:30
pusdienlaiks L2: Forest Green Rovers 12:00 Bolton Wanderers
Futbols BBC 1, pusdienlaiks – 12:30
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu
F1 Sky Sports F1 no plkst.11.45
Prakse un kvalifikācija Bahreinas Grand Prix
Sky Sports Golf, plkst. 12.30–22
Teksasa WGC – turnīra spēles
ZIRGU BRAUKŠANA UTV, 13.25–16.00
Donkasters, Kemptons un Ņūberijas parks
RUGBY BT Sport 1 no plkst.13.30
14:00 EP: Bristoles lāči pret Harlequins
16.30 Pārdotas lapsenes pret haizivīm
RUGBY eir Sport 1 no pulksten 13.40
Premier Sports 1 no pulksten 13:00
13.45 Pro14: Glāzgova pret Benetton
SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 13.50
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Krievija Slovēnijā
17:00 Norvēģija vs Turcija
Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Melnkalne pret Gibraltāru
17:00 Baltkrievija vs Čehija
17:00 Horvātija vs Kipra
19.45 Slovākija – Malta
Riteņbraukšana Eurosport 1, 14.15–16.00
6. posms Ekskursija pa Kataloniju
RUGBY LEAGUE Sky sporta arēnā no pulksten 14:30
15:00 SL: Veikfīldas Trīsvienība pret Līdsu Rainosu
17.15 Katalāņu pūķi pret HALKR
RUGBY TG4 no pulksten 16.20
Premier Sports 1 no pulksten 16
eir Sports 1 no pulksten 16
Pro14 fināls
17:00 Leinster vs Munster
SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 17
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Nīderlande vs Latvija
19.45 Čehija vs Beļģija
Sky Box Office Boxing no pulksten 18
Tareka kalns Teds Češmens pret Džeimsu Metkalfu
Kriss Kongo pret Maiklu Makinsonu
Fabio Vārdijs pret Ēriku Molinu
Aleksandrs Povetkins vs Dilians Vaits
SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 19
Sky Sports Futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Serbija pret Portugāli
Bokss BT Sport 1 no pulksten 19:00
Londona Villijs Hačinsons pret Lenoksu Klarku
SOCCER RTE 2 no plkst.
Sky Sports galvenais turnīrs no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Īrijas Republika vs Luksemburga
Futbols Sky Sports Virslīgā no pulksten 19:55
starptautisks
20:00 Velsa pret Meksiku
Svētdiena (28. marts)
BT Sport 1 krikets no pulksten 0.30 no rīta
1 T20 Jaunzēlande vs Bangladeša
NBA Sky Sports arēnā no plkst
Ņūorleāna Mavericks @ Pelicans
UFC BT Sport 2 no 3 rītā
Las vigas Soļu mūzika Francis Ngano
Krikets Sky sporta krikets no pulksten 8:30
3. ODI Indija vs Anglija
Rugija līga Sky Sports Arena no aizmugures
12.30 SL: Hull FC pret Huddersfield Giants
14.45 Castleford Tiger vs Warrington Wolves
Riteņbraukšana Eurosport 1, 13.20 – 16.15
Sacensības vienu dienu Gents Viffelgums
SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 13.50
Sky Sports futbols no plkst.15.15
Pasaules kausa kvalifikācija
14:00 Kazahstāna vs Francija
RUGBY eir Sport 1 no plkst.15.15
Premier Sports 1 no pulksten 13.30
14:00 Pro14: Pūķis pret Edinburgu
RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14
15:00 EP: Lestera – Ņūkāsla
SOCCER BT Sport 3 no pulksten 14
Sieviešu virslīga
14.30 Chelsea / Aston Villa
Zirgu skriešanās sacīkstes TG4, plkst. 14.00 – 17.55
Limeriks un cilvēki
F1 Sky Sports F1 no pulksten 14:30
Sakhir Bahreinas Grand Prix
Sky Sports Golf, no pulksten 15 līdz pusnaktij
Teksasa WGC – turnīra spēles
Futbols UTV no pulksten 16.10
Virgin Media Sport no pulksten 16:30
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Albānija Anglijā
Sarkanā futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Armēnija Islandē
17:00 Dānija
Moldova
19.45 Austrija vs Farēru salas
19.45 Bulgārija vs Itālija
19.45 Kosova vs Zviedrija
19.45 Ziemeļmaķedonija pret Lihtenšteinu
19.45 Polija vs Andora
19.45 Sanmarīno vs Ungārija
19.45 Šveice vs Lietuva
19.45 Ukraina vs Somija
Virslīgas futbola Sky Sports no
Pasaules kausa kvalifikācija
17:00 Gruzija vs Spānija
19.45 Rumānija vs Vācija
SOCCER Sky Sports Futbols no pulksten 17
starptautisks
17.05 Ziemeļīrija pret Amerikas Savienotajām Valstīm
MOTOGP BT Sport 2 no pulksten 17:30
Lusila Kataras Grand Prix
NBA Sky Sports Arena no plkst.18
Šarlote Saules @ Hornets
Virgin Media Sport no SOCCER no pulksten 19:30
Sky Sports galvenais turnīrs no pulksten 19:30
Pasaules kausa kvalifikācija
19.45 Izraēla Skotijā
Futbols Futbols Sky no 19:30
Eiropas U-21 čempionāts
20:00 Portugāle vs Anglija
Futbols UTV, no pulksten 22:30 līdz 23:40
Izceļ Starptautiskās spēles