Šajā nedēļā TV ir pieejams jūsu ērtais sporta ceļvedis

Pirmdiena (31. maijs)

Eurosport 1 teniss, 9.55–23.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 13.20 līdz 15.05
Otrais posms Du Dauphin kritērijs

No pulksten 14 SOCCER Sky Sports Futbols
Otrās līgas pagarinājuma fināls
15:00 Morecambe pret Ņūportas apgabalu

Sky Sports Football sarkanā poga
Ceturtdaļfināli, Eiropas U-21
17:00 Nīderlande vs Francija
20:00 Dānija vs Vācija

SOCCER Sky Sports Virslīga no pulksten 16.55
Ceturtdaļfināli, Eiropas U-21
17:00 Spānija vs Horvātija
20:00 Portugāle pret Itāliju

GAA TG4, plkst. 20.00–21.00
Izceļ Līgas darbība

Otrdiena (1. jūnijs)

Eurosport 1 teniss, 9.55–22.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 13.20 līdz 15.05
3. posms Du Dauphin kritērijs

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Horvātija atrodas Armēnijā
19.45 Polija vs Krievija

Sky Sports Football sarkanā poga
starptautisks
17:00 Kosova Sanmarīno
17:00 Lietuva vs Igaunija
17:00 Ziemeļmaķedonija vs Slovēnija
17:00 Slovākija – Bulgārija

Trešdiena (2. jūnijs)

Eurosport 1 teniss, 9.55–23.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Kriketa debess sporta krikets no pulksten 10:00
BBC 2, 19: 00–20: 00 (spilgtākie attēli)
Pirmais tests, D1 Anglija vs Jaunzēlande

SOCCER Premier Sports 1 plkst. 11.55
Starptautiski līdz 21 gadu vecumam
pusdienlaiks Īrijas Republika pret Austrāliju

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 13.20 līdz 15.05
Ceturtais posms Du Dauphin kritērijs

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Baltkrievija vs Azerbaidžāna
20.05 Francija pret Velsu

Sky Sports Football sarkanā poga
starptautisks
17:00 Bosnija un Hercegovina pret Melnkalni
18:00 Norvēģija vs Luksemburga
19.45 Rumānija vs Gruzija

Sky Sports Golf, 17: 00-21: 30
Izveidots ASV atklātais sieviešu čempionāts

Sky Sports Football galvenais notikums no pulksten 19:30
starptautisks
19.45 Holande vs Skotija

Futbolists UTV no pulksten 19:30.
Virgin Media no pulksten 19:30
starptautisks
20:00 Anglija vs Austrija

Futbols Sky Sports Virslīgā no pulksten 19:55
starptautisks
20:00 Vācija vs Dānija

Ceturtdiena (3. jūnijs)

Eurosport 1 teniss, 9.55–23.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Kriketa debess sporta krikets no pulksten 10:00
BBC 2, 19: 00–20: 00 (spilgtākie attēli)
Pirmais tests, D2 Anglija vs Jaunzēlande

READ  93. akadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā akadēmija atklāj 27 labākās animācijas izrādes

Sky Sports Golf, pusdienlaiks – 17:00
Vācija European Open

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 13.20 līdz 15.05
piektais līmenis Du Dauphin kritērijs

Futbols RTE 2 no pulksten 16:30
Sky Sports Virslīga no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Andora pret Īrijas Republiku

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
17:00 Eiropas U-21 pusfināli 1
20:00 Eiropas U-21 pusfināls 2

Sky Sports Football sarkanā poga
starptautisks
17:00 Šveice vs Lihtenšteina
18:00 Turcija pret Moldovu
19.45 Beļģija vs Grieķija

SOCCER Sky Sports pamatturnīrs no plkst.18.55
starptautisks
19:00 Ukraina vs Ziemeļīrija

Sky Sports Golf, 20:00 – pusnakts
Ohaio Piemiņas turnīrs

SOCCER Premier Sports 1 plkst. 20.55
Pasaules kausa kvalifikācija
21:00 Bolīvija
Venecuēla

23:00 Urugvaja pret Paragvaju

Piektdiena (4. jūnijs)

Sky Sports Golf, pusnakts – 4:00
Sanfrancisko ASV atklātais sieviešu čempionāts

SOCCER Premier Sports 1 ir pulksten 0.55
Pasaules kausa kvalifikācija
1:00 Argentīna vs Čīle
4 no rīta Peru vs Kolumbija

F1 Sky Sports F1 no plkst. 9:00
Vingrojiet Azerbaidžānas Grand Prix

Eurosport 1 teniss, 9.55–23.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Kriketa debess sporta krikets no pulksten 10:00
BBC 2, 19: 00–20: 00 (spilgtākie attēli)
Pirmais tests, D3 Anglija vs Jaunzēlande

Sky Sports Golf, pusdienlaiks – 17:00
Hamburgā European Open

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 13.20 līdz 15.05
6. posms Du Dauphin kritērijs

ZIRGU BRAUKŠANA UTV, 13.30 – 17.00
Virgin Media One, plkst. 13.30–17
Epsoms Ieskaitot Cazoo Oaks

Sky Sports Football sarkanā poga
starptautisks
17:00 Somija vs Igaunija
17:00 Latvija pret Lietuvu
17:00 Malta Kosovā
19:00 Ungārija vs Kipra
19.45 Fēru salas vs Islande
19.45 Slovēnija vs Gibraltārs

RUGBY TG4 no pulksten 17.30
Premier Sports 2 no pulksten 17.55
Varavīksnes kauss
18:00 Savienojums vs Osprey

RUGBY Premier Sports 1 čempionāts no pulksten 17:30
eir Sport 1 no plkst.17.45
Varavīksnes kauss
18:00 Buļļi pret Stormers
20.15 Glāzgova pret Leinsteru

SOCCER’s Virgin Media Sport no pulksten 18
Sky Sports futbols no pulksten 18.25
starptautisks
18.30 Spānija vs Portugāle

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 19
Anglijas premjerlīga
19.45 V Harlequins pārdošana

READ  Rašida Džonsa runā par vecāku zaudēšanu, kļūšanu par māti un "pestīšanas" atrašanu: NPR

Futbols Sky Sports Sports Futbols no
starptautisks
19.45 Itālija pret Čehiju

Sky Sports Golf, 20:00 – pusnakts
Muirfield Village GC Piemiņas turnīrs

RUGBY TG4, plkst. 22.35 – 23.25
Izceļ Glāzgova pret Leinsteru

Sestdiena (5. jūnijs)

Sky Sports Golf, pusnakts – 4:00
Olimpiskais klubs ASV atklātais sieviešu čempionāts

SOCCER Premier Sports 1 01:30
Pasaules kausa kvalifikācija
1.30 no rīta Brazīlija pret Ekvadoru

Eurosport 1 teniss, pulksten 10–11.15
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

F1 Sky Sports F1 no pulksten 10:00
Prakse un kvalifikācija Azerbaidžānas Grand Prix

Sporta krikets Cricket Sky no plkst. 10.15
BBC 2, 19: 00–20: 00 (spilgtākie attēli)
Pirmais tests, D4 Anglija vs Jaunzēlande

Riteņbraukšana Eurosport 2, plkst. 12.10–14
7. posms Du Dauphin kritērijs

Sky Sports Golf, plkst. 12.30–17
Zaļais ērglis JC European Open

ZIRGU BRAUKŠANA UTV, 13.25–17.00
Virgin Media One, plkst. 13.30–17
Epsoms Ieskaitot Cazoo Derby

RUGBY BT Sport 1 no plkst.13.30
Anglijas premjerlīga
14:00 Glostera pret Vannu
16.30 Londonas īri pret sirseņiem

RABĪGĀ LĪGA BBC 1 plkst. 14:00
Izaicinājuma kausa pusfināls
14.30 Korpusa FC x St Helens

GAA TG4 no pulksten 14:30
Hērlinga pirmā B divīzija
15:00 Antrim pret Veksfordu

RUGBY Premier Sports 1 spēle no pulksten 14:30
eir Sport 2 no pulksten 14.55
Varavīksnes kauss
15:00 Lauvas vs haizivis
17.15 Edinburga pret Tunics
19.35 Kārdifa zebrā

RABĪGĀ LĪGA BBC 2 no pulksten 16:30
Izaicinājuma kausa pusfināls
17:00 Castleford-Warrington

GAA eir Sport 1 no pulksten 16.45
Premier Sport 2 no pulksten 17
Hērlinga pirmā B divīzija
17.15 Dublina pret Klēru

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
Virgin Media Sport no pulksten 16.45
starptautisks
17:00 Velsa vs Albānija

SOCCER Sky Sports Virslīga no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Krievija vs Bulgārija

Sky Sports Golf, 17.00–23.00
Ohaio Piemiņas turnīrs

GAA TG4 no plkst.18.15
Sieviešu futbola līgas pirmās divīzijas b
18.30 Tipperary pret Dublinu

GAA RTE 2 no plkst. 18.45
eir Sport 1 no plkst.
Premier Sport 2 no pulksten 19.10
Hērlinga līgas pirmās divīzijas a
19.15. Limerika vs Korka

Bokss BT Sport 1 no pulksten 19:00
Telforda Daniels Duboiss x Bogdans Dino

READ  "The danger!" The latest by Alex Trebek with a friend's recent introduction

Futbols Futbols Sky no 19:30
starptautisks
19.45 Zviedrija vs Armēnija

GOLF Sky Sports Golf, pulksten 23.00–3.00
Sanfrancisko ASV atklātais sieviešu čempionāts

Svētdiena (6. jūnijs)

UFC BT Sport 2 no pusnakts
Nevada Volts Hariss pret Marcin Tibora
Jairzinho Rozenstruik no Augusto Sakai

Eurosport 1 teniss, 9.55–23.20
ITV4, no pulksten 10 līdz 22.
Parīze French Open

Sporta krikets Cricket Sky no plkst. 10.15
BBC 2, 19: 00–20: 00 (spilgtākie attēli)
Pirmais tests, D5 Anglija vs Jaunzēlande

MOTOGP BT Sport 2 plkst. 11:30
Montmelo Grand Prix Katalonijā

F1 Sky Sports F1 no pulksten 11:30
Baku Azerbaidžānas Grand Prix

Sky Sports Golf, pusdienlaiks – 16:30
Hamburgā European Open

Riteņbraukšana Eurosport 2, 12.10–14.10
Pēdējais posms Du Dauphin kritērijs

TRIATHLON BBC 2, 13.00–18.00
Līdsa Pasaules sērijas čempionāts

GAA TG4 no plkst.13.15
Hērlinga pirmā B divīzija
13.45 Kilkenny pret Lawes
Hērlinga līgas pirmās divīzijas a
15.45 Galoveja vs Voterforda
Kavējas Westmeath pret Tipperary

RUGBY BT Sport 1 no pulksten 14
Anglijas premjerlīga
15:00 Nortemptona pret Ekseteru

Futbolists UTV no pulksten 16.15
Virgin Media Two no pulksten 16:30
starptautisks
17:00 Anglija vs Rumānija

Sky Sports Golf, 16:30 – 23:00
Muirfield Village GC Piemiņas turnīrs

Sky Sports Football sarkanā poga
starptautisks
16.30 Austrija Slovākijā
17:00 Dānija vs Bosnija un Hercegovina
17:00 Moldova Azerbaidžānā
18:00 Norvēģija vs Grieķija

Futbols SOCCER Sky Sports no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Luksemburga vs Skotija

SOCCER Sky Sports Virslīga no pulksten 16.55
starptautisks
17:00 Nīderlande vs Gruzija

Sky Sports Mix Golf, plkst. 18.00 – pusnakts
Sanfrancisko ASV atklātais sieviešu čempionāts

Virgin Media Sport by SOCCER, sākums plkst. 19.35
Sky Sports Virslīga no pulksten 19.40
starptautisks
19.45 Beļģija vs Horvātija

Futbols Futbols Sky no 19:30
20:00 Eiropas U-21 fināls

GAA RTE 2, plkst. 21:30 – 23:30
Izceļ Svētdienas līga

Futbols UTV, no pulksten 22:30 līdz 23:30
Izceļ Starptautiskā

Sky Box Office Boxing no plkst. 23.55
Maiami Čads Džonsons – Braiens Maksvels
Džerets Hirds – Luijs Āriass
Žans Paskāls Badou Žakā
Floids Meivezers pret Loganu Polu

Prunella Bishop

"Radītājs. Kafijas cienītājs. Interneta cienītājs. Organizators. Popkultūras geek. TV ventilators. Lepns foodaholic."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top