Šahs: Sukandars startēs Latvijā pēc Papua PON

Līdz ar to tas ir ļoti prestižs.

Mirauk, Papua (Antāra) – Rietumjavas šahiste IM (starptautiskā meistare) Irēna Harizma Sukandara paziņojusi, ka dosies uz Latviju pēc XX Nacionālās sporta nedēļas beigām Papua (PON), lai piedalītos citā turnīrā.

Viņa šeit teica ANTARA: “Pēc 10 dienām es došos uz Latviju, lai piedalītos 2021. gada FIDE sieviešu starptautiskajā šaha čempionātā, kurā piedalījās 50 labākās starptautiskās šahistes. Trešdien.

Sukandara, kura XX Papua PON izcīnīja zelta medaļu sieviešu standarta šaha sacensībās, ziņoja, ka šis būs viņas pirmais starptautiskais bezsaistes turnīrs kopš COVID -19 pandēmijas sākuma.

“Es neesmu izvirzījis nekādus mērķus. Es tikai centīšos darīt visu iespējamo, jo pandēmijas vidū neesmu spēlējis tieši uz galda nevienā starptautiskā turnīrā,” viņa sacīja.

29 gadus vecā sieviete sacīja, ka dalība XX Papua PON bija daļa no viņas gatavošanās turnīram.

Saistītās ziņas: Indonēzijas pilsēta pārspēj Holandes šaha meistaru Sokolovu

Viņa teica, ka viņas pieredze, sacenšoties tieši uz šaha dēļa, būtu ļoti noderīga, lai uzlabotu viņas reakciju un stratēģiju spēlē.

“Lai gan es turpinu trenēties, tehniski tas būs savādāk, spēlējot uz tāfeles,” viņa sacīja.

Sukandars pēc deviņu raundu spēles aizvadīja zeltu XX Papua PON turnīrā, savācot 8 punktus no 7 uzvarām un 2 neizšķirtiem viesnīcās Swiss-Bellhotel, Meraukes rajonā.

Sudraba medaļu ar septiņiem punktiem izcīnīja sieviešu starptautiskā meistare (WIM) Čelsija Monika Seita no Austrumkalimantānas.

Tikmēr Centrālo Kalimantānu pārstāvošā Regita Desiri Putri izcīnīja bronzu ar rezultātu 6,5 punkti.

Iepriekš Sukandars izcīnīja arī sudraba medaļas zibens šaha un ātrās šaha sacensībās.

Saistītās ziņas: Āzijas para spēles – Indonēzija iegūst četras zelta medaļas šahā