Regas Football Scola 0:2 Hearts

Lorensa Šenklenda soda sitiens lika Hearts ceļā uz Eiropas līgas uzvaru ar 2:0 pār RFS Latvijā.

Divas minūtes pirms pārtraukuma vārtus guva Šenlends, bet uz maiņu nākušais Alans Forests guva vārtus pārtraukuma laikā, uzsākot “Hearts” Eiropas kampaņu.

“Hearts” ir zaudējusi sešus no iepriekšējiem septiņiem mačiem, tostarp savā laukumā ar 4:0 zaudējusi Stambulas “Basaksehir” grupas atklāšanas spēlē, taču trīs punktus Rīgas “Skonto” stadionā viņi bija pelnījuši.

Robijs Nelsons pēc atgriešanās pārvarēja Kreiga Halketa savainojumu, ieņemot otro vietu A grupā.

Hearts bija agrīnā panikā pret komandu, kas pagājušajā nedēļā Itālijā sastapās ar Fiorentina, kad Kreigs Gordons uzgrūda brazīliešu pussarga Emersona vārtus uz pārliktņa.

Taču viesi samierinājās un Džošs Genlijs apturēja bumbu, pirms trāpīja pa vārtsargu pēc Stīvena Kingslija centrējuma.

Halkets spēlēja savu pirmo spēli kopš paceles cīpslas savainojuma pirms četrām nedēļām, bet centra aizsargs bija spiests iziet pirmā puslaika vidū. Tā kā Kijs Roulss arī bija savainots, Lūiss Nīlsons pievienojās Kingslijam aizsardzības četrinieka vidū.

bilde:
Sirdis svin pēc Lorensa Šenklenda atklāšanas vārtiem

Apvērsums deva mājiniekiem stimulu, un centra uzbrucējs Andrejs Iličs tika tīri apspēlēts pa vidu, tikai atspēlējot pieskārienu.

Hearts atkal nostabilizējās, un Endijs Halidejs piespieda divus atvairītus, pirms Šenlends raidīja bumbu pretī vārtiem, uz kuriem Barijs Makkejs bija pārāk lēns, lai atbildētu.

Makejs bija katalizators kustībai, kas noveda pie soda sitiena ar griezienu un sprintu, kas galu galā noveda pie Halideja centrējuma, ko izpildīja Elvis Stooglis. Šenlends iesita soda sitienu augšējā stūrī.

Gordons apbrīnojami apstājās pēc brīvsitieniem soda laukumā puslaika noslēguma posmā, bet Hearts otro puslaiku sāka kontrolēti.

Šenklenda draudēja ar vērienīgām pūlēm, un Makejs un Dženlija turpināja šķist bīstami.

Tiesnesis mača laikā no laukuma saņēma RFS vadītāju Viktoru Morozu
bilde:

Nelsons, bijušais Dandī “United” centra aizsargs, bija mača vadībā, un “Hearts” uz sekundi bija daudz iespēju.

READ  Portugāle atgūsies Luksemburgā, Turcijā Latvijas kontrolē Dienas tiesa

Šenlends izdarīja sitienu, kas atvairīja pretuzbrukumā, taču būtu bijusi lielāka iespēja, ja Džinli piespēle nebūtu aiz muguras.

Kingslijam un Hallidejai arī izdevās atvairīt labu sitienu, pirms Hearts piedzīvoja aizkavētu barometrisko spiedienu.

Bet Gordons nebija sarūgtināts, kad Hearts labi aizsargājās un pēc divu minūšu pārtraukuma guva punktus.

Kamijam Devlinam bija iespējas abās pretuzbrukuma pusēs un lika Forrestam iedziļināties tuvākajā stabā.

Nelsons: Mums ir iespēja pret Fiorentina

“Hearts” treneris Robijs Nelsons savu Eiropas uzvaru Latvijā veltīja līdzjutējiem un runāja par viņu iespējām nākamnedēļ satraukt “Fiorentina”.

“Esmu ļoti priecīgs, pirmkārt un galvenokārt par līdzjutējiem, jo ​​esam atveduši uz šejieni apmēram 2000, un šī būs saviļņojoša nakts Rīgā, tas ir skaidrs,” viņš teica BT Sport.

“Un klubam un spēlētājiem tas bija absolūti fantastiski. Ir pagājis ilgs laiks, kopš mēs uzvarējām spēlē Eiropā, un atgriezties mājās, lai būtu otrajā vietā grupā, ir fantastiski.

“Domāju, ka Stambula izbēgs no grupas, jo tā ir lieliska komanda. Fiorentina ir ļoti laba, taču mums ir iespēja viņiem nākamnedēļ Tainekāslā.”

Nelsons par uzbrucēju Šenlendu piebilda: “Esmu priecīgs par viņu. Pēdējās divās spēlēs mēs viņam neradījām daudz iespēju, un tas bija grūti.

“Taču mums ir divi spēlētāji – (Endijs) Halidejs un (Horžs) Grānts – nedaudz tuvāk viņam, un mēs guvām lielu labumu no Lorensa. Viņš būtu varējis gūt vēl vienus vai divus vārtus.”

Kas notiks sirdīm?

Skotijas Premjerlīgā svētdien pirms sezonas pārtraukuma starptautiskajās spēlēs dodas uz Motherwell.

Kad līga atsāksies oktobrī, tā uzņems Jam Tarts Rangers tiešraidē Sky Sports, bet pēc tam spēlēs Fiorentina pirmajā no divām Eiropas līgas spēlēm pret Itālijas vienību tajā mēnesī.

READ  Ziņojums: Teksasa vēlas samazināt RB Deivida Džonsona atalgojumu