Rahi un Manu ir Starptautiskās starta uzņēmumu asociācijas prezidenta kausa: The Tribune India finālisti

Vroclava (Polija): Indijas futbolisti Rahi Sarnopats un Manu Bhakirs šodien kvalificējās IUP Jaunatnes kausa izcīņas finālam sieviešu 25 m pistoles sacensībās. Abi olimpieši kvalifikācijā ieguva identiskus 583 punktus, bet Rahi ieņēma ceturto vietu, apsteidzot Manu augstākajos rādītājos telpās. Fināls ar astoņiem metieniem paredzēts trešdien. Manu arī kvalificējās zelta medaļas mačam 25 m jaukto komandu distancē ar pistoli, kurā piedalās turks Ozgurs Varliks. Fināls notiks trešdien. Viņai jau ir zelta medaļa jaukto komandu sacensībās ar savu 10 m pneimatisko pistoli.

Čandigarha

Pendžabs uzvar lielas; HP sakaut J&K; Harjanas zaudējums

Pendžaba šodien Laknavā Sajeda Muštaka Ali kausa izcīņas pirmajā grupas spēlē pārspēja Odisha 60 reizes. Pendžabs guva 189/4, pirms Odisha tika ierobežota līdz 129/7. C grupas mačā Himašala Pradeša ar četru setu starpību uzvarēja Džammu un Kašmiru. Himačala iedzinējos ar 157/8, J&K iemeta 153. Arī C grupā Harjana zaudēja Džarkandai ar 16 punktu starpību. Dzenot ar 181/5, Harjana izsita 165. E grupā Čandigarha (167/6) ar 42 punktu starpību zaudēja Saurashtra (209/4).

Rīga, Latvija)

Harika ieņem piekto vietu un kvalificējas nākamajam Grand Prix turnīram

Indijas čempions šahā Dronavalli Harika vadībā ar labāko numuru izlikto ukraini Mariju Muzičuku panāca neizšķirtu FIDE lielā Šveices šaha čempionāta 11. un pēdējā kārtā, ieņemot piekto vietu sieviešu konkurencē un kvalificējoties gaidāmajai Grand Prix kārtai. Atklātajā turnīrā labāko rezultātu uzrādīja indiešu treneris Nihals Sarins, kurš ar 6,5 punktiem ierindojās 18. vietā. Risinot pilsoņus B Harikrišnu un K. Sasekerans ar sešiem punktiem ieņem attiecīgi 30. un 31. vietu.

Islamabāda

Austrālijas kriketa komanda nākamgad apceļos Pakistānu

Pakistānas kriketa padome paziņoja, ka Austrālija nākamgad pirmo reizi kopš 1998. gada dosies tūrē Pakistānā, kur apmeklētāji no marta līdz aprīlim spēlēs trīs testus, trīs ODI un T20I. Šis paziņojums ir būtisks stimuls Pakistānas kriketam pēc tam, kad Jaunzēlande un Anglija septembrī drošības apsvērumu dēļ atcēla turnejas. Austrālija spēlēs Tests Karači (3.–7. marts), Ravalpindi (12.–16. marts) un Lahorā (21.–25. marts), kam sekos ierobežotas spēles Lahorā no 29. līdz 5. aprīlim.