Vācija līdz 21 gadu vecumam Burkards (25)Un Aah.naov (26)Un Burkards (43)Un M Tilmans (75)

Neuer Tivoli (Āhene)pilna laika4-0

Latvija līdz 21 gadamX El Fabna (66. spalva)

Autors Pīters Veiss

Apbrīnojamu sniegumu sniedza komandas kopvērtējuma līderis Džonatans Burkards, lai nodrošinātu Vācijas U-21 komandas Antonio de Salvo uzvaru 2022. gada labākajā iespējamajā startā.

4-0 win pār apmeklējot Latviju Tivoli Āhenē ļauj viņiem atgūt top vietas UEFA 2023 pretendēt grupā.

Pat tad, ja komanda laukumā ne vienmēr ir komanda, kas sākotnēji paredzēja, pirmais treneris, kas augstāko līmeni futbolā Vācijā, ir sasniegusi pārliecinošu uzvaru jau pirmajā spēlē Vācijas zem 21 gadus vecs jaunajā kalendārā gadā.

Liels skaits ievainojumu un infekcijas COVID nozīmē, ka tikai 14 spēlētāji no sākotnējā uzaicinājumā uz autobusu U21 Antonio de Salvo grupā bija pieejami uz šo spēli. Galvenais treneris augstākā līmeņa jauniešu valstī joprojām spēj nodrošināt efektīvu lineup. Jimmy Uilinj forma (Jrther Furth) un Ansgar Knauf (Eintracht Frankfurt) un Jean Thielmann (FC Cologne) triple uzbrucéju grupa. Jonathan Burkardt darbs Maincas un Toam Krusta Nirnbergā tieši aiz trīs vārpstas cilvēki streikotājs.

Pavelciet Steeler spēlētāja Angelo Hoffenheim cīpslas no centra līnijas centra dziļi. Viņš pabeidza aizsardzības pamatsistēmu 4-1-4-1 Martons Darde no Berlīnes Hertha un Maksimilians Bauers no Furtas, kā arī aizsargs Noa Katirbahs (Kolins, īrēts Bāzelē) un Džošua Vajnomans (Hamburger SV). Freiburgas vīrs Noa Otopoulo akadēmija sākotnēji startēja starp nūjām. Apmēram 7000 skatītāju iznāca skatīties zēnus Tivoli Āhenē.

Pēc diezgan nestabilu septiņas minūtes, de Salvo spēlētāji izdevies iegūt stabilu stāvokli Latvijas pusi. Ļauj gan Burkardt un Thielmann un Leweling režijas kādu darbību, bet apmēram 20 minūtes DFB Juniors nebija tikai viens shot uz mērķi, lai parādītu savus centienus. Knauff ieguva dažas lietas labi, bet viņš nevarēja atrast precizitāti izvēloties kolēģis puslaikā iespēju.

READ  Ekvadorā tika konfiscētas 1,3 tonnas kokaīna, kas bija paredzēts Igaunijai

Atbilstošā stieņa atklāšanas vārti tika gūti vidējā līnijā. Atņēma bumbu aizsargam Krauß Latvijai un uzreiz spēlēja ar Burkartu. Mainz uzbrucējs finišēja mierīgs, panākot 1:0 25. vietā. Pēc mazāk nekā minūtes Burkardt dubultās funkcijas ietvaros. To pašu bumbu zaudēja Latvijas aizsardzības sirds. Pass atsauksmes ļoti gluda komanda DFB-XI redzēja lugu Burkardt ar Knauff.

Dortmunde kritizēja īrēto spēlētāju, mēģinot no esošā iekšienes. Pēc 26 minūtēm situācija nedaudz nomierinājās, 2:0. Samazināt jauniešus de Salvo galvenokārt Katerpac un hit mērķa locekļus streiku tandēmā soda laukuma. Tomēr nebūs cita likumīga iespēja gūt vārtus pat pārsniedza Knauff Leweling apkalpošanu pēc kasetē trīsdesmit devītā.

Burkardt deva dzīvīgu iespaidu, ka viņš vēlas, lai izstrādātu izšķiroša mērķi līdz beigām pirmajā pusē. Šķiet, ka izvēle lomu de Salvo astoņu šajā dienā bija noderīgs līderim komandas ievērojami. Burkardt guva trešo vārtus ar 43. minūti, kas beidzas ar atsitiena mēģinājums no Knauf. The Tas pats aizsargs latvietis Atkal nepareizi noņemot sliktu.

Viesu komandas centušās reaģēt ar kādu spēcīgu spēlē pēc sākuma pirmajā pusē. Tas bija Otopoulo stāvēt uz savu kāju spert lielu atbildi sesijas. Attiecībā uz lielāko daļu, jaunais vācu spēlēja otro pusi lēnāk. Ar to, ka Burkhardt bija ļoti aktīvs laikos un nodot lielā displejā dribbling netālu stundu zīmi.

Izvēlieties de Salvo četri no spēlētājiem mainīt piķis 62. minūtē redzēs gan Felix Nmicha un Freds Oledo un īpašnieks Tilmans un Simon Asta ir visi svarīgākie pasākumi. Got latvieši par sodu 64. minūtē viegli Atubolu ieguva, lai stiprinātu uzticību jauki, kad viņš izglāba vāju pūles uz zemes. Tillman pievienoja ceturto vārtus pēc Pinball iekšā kastē 15 minūtes pirms spēles beigām.

READ  Sestdien Latvijā apstiprināti 39 jauni Covid-19 gadījumi / raksts

Tilmans un viņa aizstājējs Ēriks Čuranovs tikās vairākas reizes, komandai sasniedzot piekto mērķi. Beigās tas izturēja rezultātu 4:0. Vācija var uzvarēt no Izraēlas un okupācija atkal pārsniedza pirmo vietu grupā. Tagad ar divu punktu spilvenu augšgalā U21 izlase tiksies ar Izraēlu.