Pieci indieši iebruka kvartālos

KELSEY, 18. aprīlis (EANES) Indijas bokseri sniedza izcilus sniegumus pasaules boksa čempionātā jauniešiem, vīriešiem un sievietēm, pieciem no viņiem svētdien piektajā sacensību dienā sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Āzijas junioru čempions Bisvamitra Čungthams vadīja Indijas bokseru uzbrukumu vīriešu divīzijā, ar 5: 0 pārspējot Khosrauchahi Parvizi, lai iekļūtu 49 kg astotdaļfinālā. Mannipuri bokseris, šķiet, pilnībā kontrolēja Īrijas bokseri, jo viņš saglabāja impulsu, pirms izbeidza maču savā labā.

Ankits Nervals nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā līdzās Višalam Guptam no Utarpradēšas (91 kg) un Bhiwani Sachin (56 kg). Jauniešu Āzijas sudraba medaļnieks Ankits vīriešu 64 kg kategorijā ar 4-1 uzvarēja Polijas bokseri Uliweru Zamujski. Neskatoties uz to, Višals un Sačins guva identiskas 5: 0 uzvaras attiecīgi pret horvātieti Bornu Lončariču un Hosē Valdesu no Kolumbijas.

Sieviešu kategorijā Gitika (48 kg), kura piedalījās mačā, uzvarot Eiropas čempioni Diānu Ermakovu, turpināja savu iespaidīgo formu, sasniedzot nevainojamu uzvaru ar 5: 0 pār Kazahstānas Aralimu Maratu, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam.

Nisha Gurgar (64 kg) bija vienīgais indietis, kurš piektajā dienā pēc zaudējuma Latvijai Beatrisei Rosentālai ceturtdaļfinālā nevarēja tikt tālāk piektajā dienā.

Sestajā pasākuma dienā Indija sūtīs komandu 20 dalībnieku sastāvā, spēlējot deviņus indiāņus. Piecas bokseri – Poonam (57kg), Alfija Pātana (+81kg), Khushi (81kg), Jitika (48kg) un Finka (60kg) – vēlēsies iekļūt pusfinālā, lai nodrošinātu, ka viņu valsts sagrābj medaļas. .

Vīriešu divīzijā pirmsceturtdaļfināla mačos viņš redzēs Akašu Gurkhu (60 kg), Manišu (75 kg), Sumitu (69 kg) un Finetu (81 kg).