Penguins GM cer, ka paliks Jevgeņijs Malkins un Kriss Letangs

NHL maksimālās algas laikmetā nav.

Iespējams, tieši tāpēc, kad Hekstālam jautāja, kas viņam šosezon pietrūka no grupas, kas pirmajā kārtā zaudēja Ņujorkas “Rangers” ar 3:1, viņš jokoja: “Būtu lieliski, ja būtu vairāk vietas cepurei.”

Viņš to nesaprot.

Pingvīni parasti tērē līdz savam limitam ļoti veiksmīgā laikmetā, kuru vadīja Malkins, Letangs un ilggadējais kapteinis Sidnijs Krosbijs. Pieeja “tērēt, lai uzvarētu tagad” nemainīsies, Fenway Sports Group parakstot čekus pēc kluba iegādes no Rons Bērkls un Slavas zāle Mario Lemio pagājušajā rudenī.

Tomēr jautājums ir par to, cik daudz naudas Penguins ir gatavi atdot 35 gadus vecu franšīzes ikonu pārim mazāk nekā divus mēnešus pēc pirmās ieiešanas bezmaksas aģentūrā.

Likās, ka Letangs knapi zaudēja soli. Aizsargs aizvadīs sezonu, kurā savāca karjeras rekordu 68 punktus, spēlējot ar nedaudz lielāku atbildību uz beigām. Viņš vidēji uzrādīja pārsteidzošu 25:47 ledus laiku un pagājušajā nedēļā teica, ka vēlētos spēlēt vēl vismaz piecas sezonas.

Malkins jūtas līdzīgi, taču viņa situācija ir sarežģītāka. “Labi spēlētāji paraksta labus līgumus,” viņš teica pagājušajā nedēļā, un, lai gan viņš šosezon ir guvis 20 vārtus, neskatoties uz gandrīz pusgada izlaišanu, atlabst no labā ceļgala plīsuma ACL, viņš nav bijis īpaši efektīvs 5 pret 5. situācijas braukšanas laikā.9,5 miljoni USD. Tāpat viņam jūlijā aprit 36 ​​gadi, un pēdējo 10 sezonu laikā viņš deviņas reizes ir izlaidis vismaz 10 mačus savainojumu dēļ.

Hekstals uzsvēra, ka viņš nesniegs sīkāku informāciju par komandas sarunu raksturu ar Malkinu un Letangu, taču deva mājienu, ka viņu neuztrauc viņu vecums.

READ  FIBA Pasaules kauss 2023 — grafiks, ziņas, rezultāti un Austrālijas uzplaukuma saraksts

“Viņi abi ir lieliski sportisti,” viņš teica. “Abi ir bijuši šeit ilgu laiku. Viņi abi šobrīd darbojas augstā līmenī. Mēs noteikti vēlētos viņus iesaistīt septembrī.”

NHL, Sentluisas policija izskata draudus Avalanche’s Kadri

NHL paziņoja, ka Sentluisas policija izmeklē Kolorādo Avalanche uzbrucējam vērstus draudus Nazims Kadripar kuru sociālajos tīklos publicēti rasistiski ieraksti, kopš viņš bija iesaistīts sadursmē, kurā tika gāzts Blues vārtsargs. Džordans Beningtons pārējās sērijas.

Komisāra vietnieks Bils Deilijs Associated Press pa e-pastu paziņoja, ka universitāte un policija izskata situāciju.

“Mēs ļoti nopietni uztveram draudus jebkuram no mūsu spēlētājiem vai citiem kluba biedriem,” sacīja Deilijs. “Mēs sazināmies ar Sentluisas policijas departamentu, un viņi izmanto pastiprinātus drošības pasākumus gan laukumā, gan viesnīcā.”

Komanda svētdienas vakarā paziņoja, ka ir informēta par draudiem pret Kadri un sadarbojas ar vietējām tiesībaizsardzības iestādēm, lai izmeklētu. Mans liktenis sestdienas vakarā sadūrās ar Beningtonu izslēgšanas spēļu sērijas otrās kārtas trešajā spēlē. Kadri stāstīja, ka kāds Blues spēlētājs pēcspēles intervijas laikā viņam iemetis ūdens pudeli.

Associated Press pārbaudīja Twitter ierakstus, kas tika nosūtīti uz oficiālās Avalanche komandas kontu un Kadri, kurš viņu sauca par “arābu putru” un atsaucās uz terorismu. Citos ierakstos, no kuriem daži kopš tā laika ir izdzēsti, bija nāves draudi. Viens vēl bija nomodā dažas stundas pirms ceturtās spēles Sentluisā, Kolorādo izvirzot labāko no septiņām sērijām ar 2:1.

Pēc Colorado rīta slēpošanas Sentluisā treneris Džareds Bednārs Viņš draudus raksturoja kā “nevajadzīgus”. kapteinis Gabriels Landskogs Viņš piebilda, ka viņi ir skumji un aizstāvēja to, ka viņi ir sabiedrības acīs.

“Diemžēl cilvēki domā, ka viņiem ir brīvība teikt un darīt visu, ko viņi vēlas,” sacīja Landeskogs. “Bet mēs vienmēr esam bijuši drošībā, un tas nav savādāk.”

READ  Saima strādā pie sporta aizliegšanas Krievijā un Baltkrievijā / raksts

Dānija apdullina Kanādu hokeja pasaulē un čehi apsteidz ASV

Pasaules čempionātā hokejā Dānija pirmo reizi uzvarēja Kanādu ar pārsteidzošu uzvaru ar 3:2, bet ASV piedzīvoja zaudējumu pret Čehiju.

Sebastjans Dāms 29 metieni palīdzēja Dānijai noturēt Kanādas šoku un iekļūt cīņā par vietu ceturtdaļfinālā.

Kanāda vairs nevar kvalificēties A grupas labākajai komandai, un tai otrdien būs jāuzvar Francija, lai nodrošinātu iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Dānija spēlē ar Slovākiju, kurai jāizvairās zaudēt regulējumu.

ASV jāgaida, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā pēc sāpīgā zaudējuma Čehijai ar 1:0 komandu priekšpēdējā spēlē.

Matejs Blūmels Ieguva vārtus pārtraukumā pie pirmā perioda 7:53 un vārtsargs Karels Vimelka Viņš aizvadīja 24 kārtas, kamēr čehi aizvadīja savu pirmo lokautu turnīrā. Bruins vārtsargs Džeremijs Sveinmens Amerikāņiem ietaupiet 15 no 16.

Zaudējums nozīmē, ka amerikāņu futbolisti var izlaist ceturtdaļfinālu, ja otrdien zaudēs Norvēģijai un Latvija zaudēs Zviedrijai.

ASV izcēlās ar uzvaru pagarinājumā pār Zviedriju un komandas spēlē bija 4:2, bet otra zaudēja olimpiskajai čempionei Somijai.